وبلاگ

شناخت زعفران تقلبی – تقلب در عمده فروشی زعفران

عمده فروشی زعفران

چگونگی شناسایی تقلب در عمده فروشی زعفران

مقدمه

تقلب در عمده فروشی زعفران

اگرچه شناسایی زعفران خالص ایرانی در آزمایشگاه ها آسان است ، اما تشخیص آن برای مصرف کنندگان آسان نیست. افزایش وزن زعفران با فرو بردن این گیاه در چربی ، عسل و … حرفه ای ترین روش تقلب در عمده فروشی زعفران است. رنگ آمیزی قسمتهای سفید این گیاه با رنگ طبیعی زعفران یکی دیگر از روش های حرفه ای تقلب در عمده فروشی زعفران است. همچنین ریختن زعفران های نا مرغوب در بسته ها روش دیگری برای تقلب در عمده فروشی زعفران است. این تشخیص مشخص نیست ، اما اطلاعات به دست آمده ممکن است هنگام خرید عمده زعفران به شما کمک کند.

برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه کنید.

 

عمده فروشی زعفران

 

یکی از راه های تقلب در زعفران ایرانی این است که کلاله های آن را به نوعی چربی ، شکر ، نمک یا عسل آغشته کنید تا وزن آن افزایش یابد.

به این ترتیب کلاهبرداران به طور حرفه ای تقلب می کنند و به راحتی نمی توان زعفران را پاک یا خالص دانست. زیرا آنها ماههاست که این کار را می کنند تا با فرو بردن گیاه در انواع مایع ها، درآمد بیشتری کسب کنند. کلاهبرداران بسیار ماهر مواد مربوطه را روی کلاله های زعفران اسپری می کنند. سپس هنگام خشک شدن ، وزن زعفران افزایش می یابد که به راحتی قابل تشخیص نیست.

روش تشخیص با روغن

اگرچه تشخیص خالص بودن یا نبودن زعفران در آزمایشگاه ها آسان است ، اما تشخیص آن برای مصرف کنندگان آسان نیست.

می توان زعفران را بین انگشتانش یا روی کاغذ خرد کرد. بنابراین، می توان در صورت وجود ماده خاصی روی کاغذ یا چرب شدن انگشتان ، متوجه شد. با  استفاده از این روش می توانید بفهمید که زعفران با چربی خاصی آغشته شده تا سنگین تر شود یا خیر.

 

 

 

در این وبسایت شما میتوانید زعفران آنا قاین را که از بهترین زعفران سرگل قاینات دستچین شده است با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *