نحوه ثبت سفارش:

در تمامی روزهای کاری هفته کاربران مجاز به ثبت سفارش و تحویل آن هستند (در روزهای تعطیل ارسال سفارشات به دلیل محدودیت‌های پستی صورت نمی‌پذیرد). منظور از روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه هر هفته به جز تعطیلات رسمی می‌‍باشد.

پردازش سفارشات ثبت شده

پس از ثبت خرید در سایت به شماره تماس یا ایمیل  کاربران کد تایید ارسال خواهد شد. بعد از آن سفارش در صف پردازش قرار میگیرد گروه پشتیبانی زعفران آنا قاین تمامی تلاش خود را برای ارائه خدمات در نهایت دقت و سرعت انجام می‌دهد.

بازگشت وجه به کاربران

اگر به هر دلیلی مشکلی در پردازش رخ دهد، مثل اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، وجه پرداختی ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد به حساب مشتری بازگشت داده می‌شود.

پشتیبانی و خدمات زعفران آنا قاین:

تمامی کاربران سایت زعفران آنا قاین بعد از ثبت اطلاعات کاربری خود امکان ارتباط با سایت آنا قاین از طریق ایمیل یا شماره تماس را فراهم می‌کنند. همچننین می‌توانید برای انتقال پیشنهادات و انتقادهای خود به شماره تماس و ایمیل درج شده بر روی سایت جهت ارتباط با کارشناسان ما مراجعه کنید.

قوانین و مقررات:

آگاهی از قوانین و مقررات

استفاده از سایت زعفران آنا قاین یا پروفایل شخصی به معنای دانستن تمامی قوانین مقررات و نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های سایت تلقی خواهد شد. به این منظور ثبت سفارش در سایت به معنای پذیرش تمامی قوانین و مقررات مندرج در سایت از سوی کاربر است. پیشنهاد می‌شود صفحه راهنمای خرید را به صورت کامل مطالعه کنید.

نحوه اطلاع رسانی خدمات آنا قاین به کاربران

تمامی کمپین‌ها، تخفیف‌ها یا سایر برنامه‌های سایت زعفران آنا قاین از طریق ایمیل یا پیامک به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد. در صورت عدم تمایل به دریافت این گونه ایمیل‌ها می‌توانید از طریق پروفال خود اقدام به غیر فعالسازی این سرویس کنید.