قیمت زعفران امروز 13 خرداد ماه 1402

برای سفارش های بیشتر از 5 کیلو، لطفا با ما تماس بگیرید.

زعفران سرگل قاینات عمده

تومان1,100,000تومان39,900,000

زعفران سرگل ضعیف عمده

تومان1,050,000تومان37,900,000

زعفران دسته | زعفران دختر پیچ قاینات عمده

تومان990,000تومان35,300,000

زعفران شکسته یا زعفران نرمه عمده

تومان860,000تومان30,400,000

ریشه زعفران یا خامه زعفران عمده

تومان210,000تومان5,200,000

قیمت زعفران امروز | قیمت روز عمده زعفران

قیمت زعفران امروز در 13 خرداد 1402 برای زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات، 42,900,000 تومان است. همچنین قیمت بقیه انواع زعفران را در لیست بالا مشاهده می کنید. در ابتدا ایران به عنوان تنها صادرکننده زعفران دنیا بود، اما در سال‌های اخیر کشورهای دیگری نیز وارد تجارت شدند. سابقه کشت زعفران در ایران به عهد باستان می‌رسد. سپس از ایران به یونان و روم نیز برده شد.

شماره تماس مشاوره رایگان برای قیمت زعفران: 09127487250

در دوره پارت‌ها از ایران به روم صادر می‌شد و بعدها در دوره مغول به چین صادر شد و چین نیز از جمله مشتریان طلای سرخ در ایران شد. گفته شده در دوره ساسانیان زعفران در قم نیز رایج شد. در دوره اسلامی به کشورهای عربی نیز برده شد و کشورهای اطراف مدیترانه نیز با طریقه کشت آن آشنا شدند. قیمت زعفران کیلویی امروز به صورت روزانه بروز می‌شود و شما می‌توانید از طریق این صفحه، هم قیمت زعفران کیلویی را مشاهده کنید؛ همچنین می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه کنید. اگر به دنبال خرید زعفران نگین سوپر صادراتی هستید، در ویدئو های زیر نمونه از زعفران سوپرنگین صادراتی را مشاهده می‌کنید. همچنین قیمت زعفران نگین سوپر صادراتی، در لیست بالا قابل مشاهده است.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری از قیمت زعفران امروز دارید، حتما با ما از طریق صفحه تماس با ما یا بخش کامنت های این صفحه در ارتباط باشید.

 لیست قیمت زعفران روز کیلویی در سال 1402 | خرید زعفران کیلویی | لیست قیمت زعفران امروز 13 خرداد 1402

لیست قیمت روز زعفران کیلویی را در بالای همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین در جدول پایین همین صفحه، قیمت ها به صورت کلی لیست شده اند. در عصر جدید اسپانیا به عنوان رقیبی برای ایران مطرح و یکی از صادرکنندگان طلای سرخ محسوب می‌شود. امارات نیز بدون کشت این گیاه به یکی از صادرکنندگان آن تبدیل شده است. علاوه بر این بسیاری از کشورها مثل افغانستان، هند و.. در زمینه تجارت آن فعال شده‌اند.

زعفران گرمی چند است 1402؟

این روز ها، سوال متداول کاربران از ما این است که زعفران گرمی چند است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما باید اول نوع زعفران خود را انتخاب کنید، سپس وارد محصول مورد نظر شوید (محصولات بالای همین متن) و محصول را روی 25 گرم قرار دهید. پس از آن کافی است تا قیمت را تقسیم به 25 کنید تا به پاسخ سوال “زعفران گرمی چند است ۱۴۰2” برسید. البته باید توجه داشته باشید که قیمت زعفران گرمی در مقدار های بسیار پایین درصدی افزایش پیدا می‌کند.

افزایش قیمت زعفران امروز

افزایش قیمت زعفران امروز چقدر است؟ ما به صورت روزانه قیمت زعفران را بروزرسانی می‌کنیم و با توجه به قیمت روز گذشته، می‌توان به افزایش قیمت زعفران پی برد. به یاد داشته باشید که تمامی قیمت های این صفحه بروز است.

پیش بینی قیمت زعفران کیلویی عمده در سال 1402 چطور است؟ قیمت زعفران کیلویی اکنون چند هزار تومان میباشد؟ هزینه و قیمت یک کیلو زعفران چقدر است؟

مهمترین سوالات شما درباره خرید زعفران عمده:

 • چطور میشود زعفران کیلویی را با کیفیت مناسب و به طور ۱۰۰% اصل و خالص خریداری کرد؟
 • قیمت خرید زعفران کیلویی اصل قاینات چقدر میباشد؟
 • قیمت یک کیلو زعفران نگین چقدر میباشد؟
 • قیمت ۱ کیلو زعفران امروز چقدر میباشد؟

زعفران کیلویی چند است؟

زعفران کیلویی چند است؟ این سوالی است که بسیاری از علاقه مندان به خرید زعفران دارند. زعفران گیاهی گرانبها و با ارزش است که در برخی مناطق ایران مانند قائنات، تربت حیدریه، فردوس و مشهد کشت می شود. زعفرون دارای خواص درمانی و طبخ غذا های مختلف است. قیمت زعفرون کیلویی را در 13 نوع زعفران و در 6 مقدار برای شما در قسمت بالای همین صفحه قرار داده ایم.
 

همچنین قیمت زعفران کیلویی بستگی به نوع و کیفت آن دارد. انواع مختلف زعفرون شامل نگین، سرگل، پوشال و ريشه هستند. همچنین درجه کيفيت زعفرون را عواملي مثل رطوبت، رنگ، بو، عطر و تولید تاثیر مي‌گذارد. قيمت زعفرون كيلويي در بازار داخلى و خارجى ممكن است تغير كند. برای خرید زعفرون بايد با فروشگاه های مورد اطمینان تماس بگیرید.

زعفران کیلویی چنده؟

زعفران کیلویی چنده؟ این سوال را نمی توان به طور دقیق پاسخ داد. زیرا قیمت زعفرون کیلویی ممکن است در هر روز و هر فصل متفاوت باشد. علاوه بر این، قیمت زعفرون کیلویی در بازارهای مختلف نظیر تهران، مشهد، قائنات و خارج از کشور نيز متغير است. برای مثال، قيمت يك كيلو زعفرون در بازار تهران ممكن است از قيمت يك كيلو زعفرون در بازار قائنات بالاتر باشد. چرا که هزینه حمل و نقل، بسته بندی، تبليغات و سود فروشگاه ها را باید در نظر گرفت. بنابراین، بهتر است قبل از خرید زعفرون کيلويي با چند فروشگاه مختلف تماس بگیرید و قيمت روز آن را جستجو كنید.

قیمت زعفران کیلویی 1402

قیمت زعفران کیلویی در سال 1402 بین 38 تا 42 میلیون تومان بوده و به دلیل شرایط کنونی خرید و فروش زعفران در بازار ثابت نیست. امروز هر کیلو زعفران پوشال بین 38 تا 40 میلیون تومان بوده و همچنین زعفران سرگل کیلویی با نرخ 38 تا 41 میلیون تومان معامله شده است.

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد تغییرات چندانی نکرده است. به دلیل پایان فصل برداشت و ثبات بازار، قیمت ها تغییر خاصی نخواهد کرد و فقط کمی بالا و پایین خواهد شد. قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد را در بالای همین صفحه مشاهده می‌کنید و نکته حائز اهمیت این است که قیمت ها، به صورت روزانه آپدیت می‌شود.

در ویدئو زیر، بازار رضا مشهد را در اسفند ماه مشاهده می‌کنید.

قیمت زعفران در بازار رضا مشهد

قیمت زعفران در بازار رضا مشهد را می‌توانید در قسمت بالای همین صفحه در انواع مختلف ببینید. ما قیمت زعفران در بازار رضا مشهد را به صورت روزانه بروزرسانی می‌کنیم و همه قیمت ها دقیق هستند. در صورت تمایل به خرید، رو هر محصول کلیک کنید و مقدار مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.

 
 

قیمت هر گرم زعفران خشک 1402

قیمت هر گرم زعفران خشک 1402 را می توانید در محصولات بالا مشاهده کنید. البته در محصولات بالا، حداقل قیمت محصولات برای 25 گرم است. شما باید قیمت ها را تقسیم کنید. البته به یاد داشته باشید که درصد کمی به آن به علت خرده فروشی اضافه می شود. قیمت هر گرم زعفران خشک 1402 در سال گذشته، تغییر خاصی نسبت به امسال نداشته است . کمی پایین تر از امسال بوده است.

قیمت زعفران عمده در این ماه قطعا افزایش پیدا می‌کند. در ماه گذشته قیمت زعفران عمده به شدت کاهش داشت و باعث شد که خیلی ها به فکر فروش زعفران خود افتاده باشند؛ اما در این ماه، به احتمال خیلی زیاد شاهد افزایش قیمت زعفران عمده هستیم.

قیمت زعفران امروز

قیمت زعفران امروز در  آذر ماه همانطور که پیشبینی می‌شد و طبق سال های گذشته رو به کاهش است. در ابتدای فصل برداشت همیشه قیمت زعفران کاهش محسوسی دارد و بعد از به بازار آمدن زعفران سال جدید، دوباره قیمت زعفران افزایش دارد. اگر به دنبال قیمت زعفران امروز هستید، در بالای همین صفحه قیمت های دقیق و بروز در مقادیر 1 کیلو، 500 گرم، 250 گرم، 100 گرم، 50 گرم و 25 گرم برای 13 نوع زعفران موجود است.

قیمت زعفران

در آبان ماه که تازه شروع شده است، هنوزه قیمت ها تغییری نداشته اند اما در طول مهرماه تا آبان ماه، قیمت زعفران کمی رو به بالا بوده است. در این مدت قیمت ارز نوسان زیادی داشت و دوباره بالا رفت. البته دلایل زیادی در قیمت زعفران به صورت عمده تاثیر گذار  است که یکی از آنها، نوسان قیمت ارز است. در کل قیمت زعفران عمده در آبان ماه افزایشی محسوس داشته است که پیش بینی شده بود.

خرید و قیمت زعفران عمده قاینات

قیمت زعفران تغییر خاصی نداشته است و تقریبا ثابت بوده است. اگر به دنبال خرید عمده زعفران هستید، تقریبا زمان خوبی است زیرا قیمت ها دارای نوسان نیست و از ضرر احتمالی شما جلوگیری میشود. البته در ماه قبل، قیمت عمده زعفران کمی بالا رفت، اما به همان مقدار پایین آمد؛ به همین خاطر است که می‌گوییم قیمت زعفران عمده ثابت بوده است. پس اگر به دنبال خرید زعفران عمده هستید، به راحتی می‌توانید در این صفحه، مقدار زعفران عمده مورد نظر را انتخاب کنید و سفارش خود را انجام دهید.

قیمت عمده زعفران قاینات

قیمت زعفران عمده با افزایش محسوسی روبرو بوده است. دلیل این افزایش می‌تواند چند چیز باشد. عمدتا دلیل افزایش قیمت زعفران عمده، به دلیل کمبود آن در بازار می باشد. همچنین قیمت زعفران عمده فقط در نوع نگین افزایش داشته است.  همانطور که می دانید زعفران انواع مختلفی دارد. پس افزایش قیمت زعفران عمده فقط مختص انواع نگین ها بوده است. روش خرید عمده زعفران در شهریور تغییری نکرده است؛ به همین ترتیب، اگر قصد خرید عمده زعفران دارید، شما می‌توانید از قسمت بالای همین صفحه، اول نوع زعفران را انتخاب کنید و سپس داخل محصول شوید و مقدار نیاز خود را انتخاب کنید.

قیمت زعفران کیلویی در شهریور ماه همانطور که در بالا گفتیم، تغییری محسوس داشته است. اما اگر شما به دنبال خرید کیلویی زعفران درمقادیر بالا هستید، شما باید با ما تماس بگیرید. به این دلیل که در مقادیر بالا، قیمت کیلویی زعفران کمی کاهش می‌یابد.

قیمت زعفران کیلویی امروز - زعفران آناقاین

قیمت عمده زعفران هر روز تغییر می کند و به جایی رسیده است که مانند قیمت طلا لحظه ای است و باید همیشه قیمت آن را چک کنید. قیمت زعفران امروز در مهر ماه با کاهش محسوسی نسبت به ماه قبل مواجه شده اند. در این صفحه، علاوه بر قیمت عمده زعفران سرگل، شما می‌توانید قیمت زعفران پوشال کیلویی را هم مشاهده کنید. ما 12 نوع زعفران را تامین می‌کنیم و شما از هر نوع زعفران، به هر مقداری که بخواهید، مشکلی برای ما وجود ندارد.

قیمت عمده زعفران - زعفران آناقاین

بهترین زعفران در سال 1402 – قیمت زعفران اصلی 

اگر بخواهیم در مورد کشت این گیاه با ارزش در ایران سخن بگوییم، اولین جایی که در ذهن تداعی می شود، خراسان است. استان خراسان در زمینه کشت زعفران در ایران همواره پیشگام بوده است. کشت این گیاه در شهرهای مختلف استان خراسان رضوی از جمله زاوه، تربت حیدریه، تربت جام، تایباد، باخزر، گناباد ، نیشابور، بجستان رایج است و این استان مقام اول کشت را به خود اختصاص داده است.

اگر احیانا ساکن تهران هستید، لطفا به مقاله زعفران در تهران، مراجعه کنید.

آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات در ایران و سراسر جهان است. ما می توانیم به تمام کشور های جهان زعفران را ارسال کنیم و از این بابت مشکلی وجود ندارد. اگر شما به دنبال خرید عمده زعفران هستید، به مکان درستی آمده اید؛ در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از یک گرم تا یک تن، زعفران قائنات سفارش دهید. در ویدئو زیر 150 کیلو زعفران سوپرنگین ایرانی را میتوانید مشاهده کنید که ما برای یکی از مشتریان عرب خود ارسال کردیم.

در استان خراسان جنوبی نیز شهرستان‌های قاینات، فردوس، بشرویه و بیرجند را می‌توان نام برد. استان خراسان جنوبی بعد از استان خراسان رضوی دومین مقام در کشت زعفران ایران را دارد. از لحاظ کیفیت استان خراسان جنوبی اول است، اما در زمینه کمیت دومین منطقه بعد از خراسان رضوی محسوب می‌شود. بعد از استان خراسان می‌توان به استان‌های کرمان، لرستان، فارس و.. اشاره کرد که به تازگی در زمینه کشت زعفران طلای سرخ فعال شده‌اند.

سوال مهمی که اکثرا با آن مواجه می شویم این است که قیمت عمده زعفران قاینات چند است؟؟

در پاسخ سوال قیمت عمده زعفران قاینات باید گفت که ما انواع قیمت هارا در قسمت بالای صفحه لیست کردیم. ما قیمت عمده زعفران قاینات را به صورت روزانه بروزرسانی می کنیم تا مشتریان ما با آگاهی کامل بتوانند خرید خود را کامل کنند

زعفران یکی از محصولات بومی ایران شناخته شده است. زعفران ها به صورت عمده و با هدف های صادراتی در مناطق مختلفی از ایران در حال بهره برداری می باشد. همان طور که مستحضر هستید امروزه مناطق متعددی از ایران به کشت این محصول پر درآمد و پر طرفدار روی آورده اند. ولی جالب است بدانید که مرکز تولید اصلی زعفران در ایران شهرستان های قاینات و فردوس در خراسان جنوبی می باشند.

فروش عمده زعفران صادراتی

تولید و خرید و فروش عمده زعفران در ایران سابقه زیادی دارد، این محصول از تولیدات سنتی شرق و شمال شرقی ایران است که تولید و مصرف آن از قدیم میان ایرانیان رواج داشته است. از زمان های دور تاکنون خریداران زعفران از سراسر جهان برای تهیه این محصول به ایران سفر می کردند. این محصول یکی از ارزشمند ترین محصولات زراعی در ایران است که بیشتر در مناطق خشک و کم آب با شرایط بیابانی رشد می کند. این گیاه نسبت به شوری خاک و کم آبی بسیار مقاوم است. در حال حاضر استان خراسان رضوی و خراسان جنوبی، فارس و یزد از تولید کنندگان بزرگ این محصول در ایران می باشند که شرایط مناسب آب و هوایی برای کشت این محصول را دارا بوده و از مراکز مهم خرید و فروش عمده زعفران صادراتی نیز به حساب می آیند.

روش تولید و کاشت زعفران از گذشته های دور در این مراکز رایج و مرسوم بوده است و در حال حاضر نیز زعفران در این مناطق با همان تکنیک ها و روش های سنتی کشت و برداشت می شود. کیفیت تولیدی زعفران قاینات در این مراکز بسیار عالی و معروف میباشد.

برای خرید و مشاهده انواع دیگر زعفران می‌توانید از لیست زیر اقدام کنید.

خرید و قیمت ریشه زعفران یا خامه زعفران عمده
خرید و قیمت شکسته زعفران یا زعفران نرمه عمده

 

 

 

انواع زعفران قاینات تولیدی ایران

زعفران قاینات بسته به روش و اصول خشک کردن در زمان عرضه به بازار در دسته های مختلف قرار می گیرد.

 • زعفران دختر پیچ
 • زعفران پوشال معمولی
 • زعفران پوشال قلمدار
 • زعفران نگین درجه یک
 • زعفران سوپر نگین
 • زعفران نگین اتویی

هر یک از زعفران های نام برده شده در متن بالا با قیمت های متفاوت و در بسته بندی های متنوع در سطح بازار عرضه می شوند.

تفاوت قیمت در این محصولات به حدی زیاد است که بیشتر خریداران به شک افتاده و با یک انتخاب سخت رو به رو می شوند.

قیمت عمده زعفران به عوامل مختلفی از جمله نوع زعفران، محل کشت زعفران و غیره بستگی دارد. در ادامه عوامل مختلف در قیمت عمده زعفران را بررسی خواهیم کرد. اگر به دنبال خرید زعفران سرگل سوپر صادراتی هستید، باز هم به مکان درستی آمده اید؛ ما این نوع زعفران را هم تامین می کنیم. در ویدئو زیر می توانید زعفران سرگل سوپر صادراتی را مشاهده کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت زعفران سرگل هستید، این قیمت در قسمت بالای صفحه قابل مشاهده است.

 

قیمت عمده زعفران

قیمت عمده زعفران در درجه اول به نوع زعفران بستگی دارد. زعفران  آناقاین عرضه کننده انواع زعفران (سوپرنگین، نگین، پوشال، سرگل، و نرمه زعفران) میباشد. جهت مشاهده قیمت عمده زعفران درجه یک آنا قاین میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

در صورتی که صاحب رستوران، مغازه سوهانی هستید و یا میخواهید غذای ایرانی را در مقیاس زیاد پخت نمایید میتوانید زعفران را به قیمت عمده از زعفران آناقاین تهیه نمایید.

توجه به این مسئله نیز مهم است که زعفران در مناطق مختلف کشور کشت میشود. کیفیت زعفران در این مناطق به آب و هوا، نوع خاک و مهارت کارگران بستگی دارد. اما کیفیت زعفران قائنات برای همگان شناخته شده است. زعفران آناقاین عرضه کننده مستقیم زعفران قائنات در مرکز کشور است.

اگر شما ساکن زاهدان هستید و به دنبال زعفران در زاهدان هستید، به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که قیمت عمده زعفران در وبسایت به صورت روزانه آپدیت میشود. در ویدئو زیر می توانید، نمونه زعفران سوپرنگین را مشاهده کنید، قیمت زعفران سوپرنگین ممتاز قاینات را می توانید در جدول زیر، یا در محصولات بالا مشاهده کنید.

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد را در بالا صفحه قرار داده‌ایم. همچنین در انتهای همین صفحه می‌توانید قیمت های حدودی را در جدول به صورت کلی مشاهده کنید. فراموش نکنید که قیمت ها متغیر است و ممکن است هر روز تغییر کند. در بازار رضا مشهد هم ممکن است قیمت امروز با فیمت فردا فرق کند و جای تعجبی ندارد. زعفران به دلیل ارزش بسیار بالا، قیمت پر نوسانی دارد.

قیمت زعفران امروز - زعفران آناقاین

قیمت زعفران مشهد بازار رضا

شاید متوجه شوید که قیمت زعفران مشهد بازار رضا با قیمت وبسایت ما فرق دارد؛ دلیل این تفاوت این است که قیمت زعفران مشهد بازار رضا در وبسایت ما با کمترین سود ممکن در نظر گرفته شده و بسیار پایین تر از بازار رضا می‌باشد. در صورتی که کیفیت زعفران ما، هیچ فرقی ندارد.

خرید زعفران در همدان - زعفران آنا قاین

آیا قیمت عمده زعفران در وبسایت همراه با بسته بندی است؟

قیمت عمده زعفران که در وبسایت درج شده است، بدون بسته بندی و بدون ظروف فلزی است. در صورتی که شما بخواهید زعفران را با بسته بندی درخواست دهید، میتوانید با تیم فروش ما در ارتباط باشید.

خرید عمده زعفران همراه با نتایج آزمایشگاهی

در صورتی که خرید عمده زعفران از زعفران آناقاین صورت گیرد، نتایج آزمایشگاهی نیز به شما ارائه داده خواهد شد. همانطور که میدانید بین زعفرانها، زعفران سوپر نگین و سرگل از درجه رنگی بالایی برخوردا هستند. مواردی که در نتایج آزمایشگاهی از اهمیت برخوردار هستندعدد رنگی زعفران و درصد رطوبت آن میباشد. گاهی اوقات ممکن است به شما قیمتهای پایینتری ارائه شود. در واقع اگر درصد رطوبت زعفران بالا باشد وزن نیز ناخودآگاه بالا میرود و این در حالی است که شما در عمل زعفران کمتری خریداری میکنید. بنابراین در خرید عمده زعفران به دو عامل درصد رطوبت و عدد رنگی توجه خاصی داشته باشد.

خرید عمده زعفران و صادرات زعفران شما به تمامی کشورهای جهان

در صورتی که شما در خارج از کشور هستید و یا مشتری خارجی دارید و میخواهید زعفران خود را صادر نمایید، زعفران آنا قاین صادرات زعفران شما را از صفر تا 100 برعهده میگیرد. زعفران آناقاین که تحت شرکت کیمیا اختر سدید در حال فعالیت است تمامی مجوزهای لازم جهت صادرات زعفران را داراست.

لازم به ذکر است که حمل زعفران توسط حمل و نقل هوایی صورت میگیرد. در صورتی که میخواهید از هزینه حمل به کشور مقصد و هزینه های گمرکی مطلع شوید، با ما تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال زعفران به کانادا و آمریکا وجود دارد؟

از آنجایی که در حال حاضر ایران تحت تحریمهای آمریکاست، ارسال زعفران به کشورهای کانادا و آمریکا با ریسک و خطر مواجه است. زعفران آناقاین با فعالیت در اروپا میتواند میتواند زعفران شما را از کشور فرانسه به آمریکا و یا کانادا ارسال نماید. در این صورت چون زعفران از فرانسه ارسال میشود، دیگر مشمول تحریم های آمریکا نبود و بار شما به راحتی در آمریکا ترخیص خواهد شد.

شما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام  زعفران ما از نکات موجود در آنجا هم استفاده کنید.

زعفران آنا قاین عرضه کننده انواع مختلف زعفران قائنات در تمام کشور میباشد. جهت خرید زعفران عمده میتوانید با ما در تماس باشید.

خرید زعفران عمده

خرید زعفران عمده با آناقاین بسیار آسان است. دفتر اصلی ما در شهر زعفران ایران، قائنات واقع شده است. هنگامی که اسم زعفران شنیده میشود، نام شهرستان قائنات برای همگان یادآوری میشود. سالیانه حدودا 500 تن زعفران در ایران کشت میشود که استان خراسان جنوبی سهم عمده این میزان را داراست. زعفران در مناطق زیادی در این استان کاشت میشود اما خاک و شرایط آب و هوایی در کیفیت و عطر زعفران تأثیر گذار است. شهرستان قائنات بین شهرهای استان خراسان جنوبی دارای بهترین کیفیت زعفران است. به همین دلیل افراد زیادی ترجیح میدهند خرید زعفران عمده را از این شهرستان انجام دهند. اما ممکن است بعد مسافت برای برخی از مشتریان مشکل باشد و به همین دلیل برخی ترجیح میدهند تا خرید زعفران عمده را در مرکز کشور انجام دهند.

زعفران آناقاین عرضه کننده کلی و جزئی زعفران قائنات در مرکز کشور میباشد. جهت خرید زعفران میتوانید به دفتر ما در استان قم مراجعه نمایید.

خرید زعفران عمده و صادرات زعفران شما

در صورتی که میخواهید زعفران را خریداری کنید و آن را به کشورهای مختلف صادر کنید میتوانید مرحله صادرات را نیز به ما واگذار کنید. این امکان برای شرکت ما فراهم است تا زعفران را در هر کشوری که شما باشید برای شما ارسال کنیم.

شرکت ما با داشتن استاندارد و اخذ گواهی های لازم از گمرک قادر به ارسال زعفران به تمامی کشورها میباشد. از آنجایی که هزینه ارسال برای کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است، بنابراین برای هر کشور به طور جداگانه با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران و ارائه نتایج آزمایشگاهی

از آنجایی که زعفران یک ادویه گران محسوب میشود، میتواند گزینه مناسبی جهت تقلب در آن باشد. بنابراین خرید عمده زعفران درجه یک میبایست از شرکتهای معتبر صورت گیرد. در صورت تقلب در زعفران تشخیص آن برای مشتری بسیار مشکل خواهد بود. در واقع این تقلب به گونه ای صورت میگیرد که حتی افراد حرفه ای در این کار نیز نمیتوانند اصالت زعفران را تشخیص دهند. به عنوان مثال افرادی هستند که زعفران ممتاز را با نوع دیگری از زعفران مخلوط کرده و به عنوان زعفران ممتاز با قیمت پایینتر به مشتری میفروشند. به طور معمول افرادی که زعفران را با نتایج آزمایشگاهی ارائه میکنند از این کار خودداری میکنند. به این دلیل که در نتایج آزمایشگاهی عدد رنگی و درصد رطوبت و دیگر موارد در زعفران مشخص میشود.

در صورت خرید عمده زعفران از زعفران آنا قاین، عرضه زعفران همراه با نتایج آزمایشگاهی خواهد بود. در این آزمایش شما میتوانید عدد رنگی و رطوبت زعفران را مشاهده نمایید. در واقع این اعداد طبق استاندارد محدوده ای دارند که نباید از حدی بیشتر باشد. براساس این اعداد و ارقام زعفران طبق استاندارد به انواع مختلف ممتاز، درجه 1 ودرجه 2 تقسیم میشود.

زعفران آنا قاین دارای نشان استاندارد و سیب سلامت

در صورتی که صاحب فروشگاه هستید و میخواهید زعفران آناقاین  را در سایر شهرها به فروش برسانید با ما در تماس باشید. جهت مشاهده انواع بسته بندی ها و خرید اینترنتی زعفران میتوانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

قیمت عمده زعفران

قیمت عمده زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد و قیمت زعفران به صورت روزانه تغییر میکند. به طور معمول قیمت عمده زعفران به گونه ای است که قبل از شروع فصل برداشت قیمت تا حدودی افزایش پیدا میکند و در فصل برداشت ( حدودا اوایل آبان ماه) با ورود زعفران فصل جدید به بازار کاهش پیدا میکند.

از آنجایی که قیمت عمده زعفران در بازار روزانه دستخوش تغییر میباشد، شما میتوانید قیمت عمده زعفران را به صورت روزانه در وبسایت ما و در این لینک مشاهده کنید.

جهت خرید عمده زعفران از زعفران آنا قاین میتوانید با ما تماس بگیرید. زعفران آنا قاین عرضه کننده مستقیم زعفران قائنات میباشد.

ارائه نتایج آزمایشگاه همراه با خرید عمده زعفران

کیفیت زعفران همواره جزء مواردی بوده است که مشتریان خرید عمده زعفران به دنبال آن بوده اند. راه های بسیاری در تقلب زعفران وجود دارد به طوری که خبرهای متعددی در این زمینه همواره به گوش شما میرسد. جهت شناخت زعفران تقلبی میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

زعفران آنا قاین با ارائه آنالیز زعفران سعی در عرضه زعفران با کیفیت و اصیل به مشتریان دارد. زعفران شما در خرید عمده زعفران تحت آنالیز آزمایشگاهی قرار گرفته و به دست شما میرسد.  همانطور که میدانید زعفران انواع مختلفی دارد و در نتیجه نتایج آزمایشگاه برای انواع زعفران نیز متفاوت است.

خرید عمده زعفران و صادرات زعفران شما به خارج از کشور

از آنجایی که زعفران آناقاین زعفران را به کشورهای مختلف صادر میکند، بنابراین شما میتوانید صادرات زعفران خود را به ما بسپارید. پس خرید عمده زعفران از شرکت ما کار ارسال به کشور مد نظر شما از طریق شرکت انجام خواهد شد.

خرید عمده زعفران با بسته بندی و نشان استاندارد و سیب سلامت

در صورتی که شما دارای مرکز خرید هستید و یا میخواهید زعفران آناقاین را با بسته بندی های مختلف در فروشگاه ها پخش کنید از طریق بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید. زعفران آناقاین با ارائه بسته بندی های معمولی و بسته بندی های هدیه ای سعی در ارائه محصولات مختلف برای سلایق مختلف میباشد. لازم به ذکر است که زعفران استفاده شده در بسته بندی های داخل از نوع سرگل قاینات میباشد که دارای عطر و رنگی عالی میباشد.

جهت مشاهده محصولات مختلف زعفران آنا قاین میتوانید به صفحه خرید اینترنتی زعفران مراجعه نمایید.

خرید عمده زعفران از نمایندگی زعفران آنا قاین در اروپا ( لیون فرانسه)

در صورتی که شما در اروپا زندگی میکنید و میخواهید با شرکت اروپایی زعفران آنا قاین کار کنید میتوانید در وبسایت انگلیسی ما با نمایندگی ما در لیون فرانسه در تماس باشید. زعفران آنا قاین با برند تجاری آنا رویال در اروپا تحت یک شرکت اروپایی در حال فعالیت است. لازم به ذکر است که زعفران آنا رویال استانداردهای لازم در اروپا را اخذ کرده است که این مسئله برای افرادی که میخواهند تجارت خود را در زمینه زعفران شروع کنند مهم میباشد. برند آنا رویال یک برند تجاری ثبت شده در اروپا میباشد.

قیمت زعفران امروز در بالای صفحه به صرت کامل لیست شده است. ما قیمت زعفران امروز را در صورت های مختلف آورده ایم. شما می توانید قیمت زعفران امروز را در حالت های 1 کیلو، 100 گرم، 50 گرم و 25 گرم مشاهده کنید.

آیا امکان ارسال زعفران به آمریکا و کانادا وجود دارد؟

با توجه به تحریم های گسترده از سوی آمریکا علیه ایران، در حال حاضر امکان ارسال زعفران به کانادا و یا آمریکا وجود ندارد. اما این کار از طریق شرکت

قیمت زعفران عمده

زعفران یکی از گرانترین ادویه های جهان است و این گیاه نیز در ایران بیشترین امار تولید را دارد شاید دلیل ارزان بودن آن در کشور ماهم همین باشد شما میتوانید زعفران را به صورت مستقیم و با نازل ترین قیمت از کشاوز تهیه کنید و دیگر نیازی نیست خودتان را به زحمت بندازید و در این شرایط کورونا به بازار مراجعه کنید و میتوانید با چند کلیک سفارش خودرا ثبت کنید برای اگاهی از قیمت عمده زعفران حتما با کارشناسان ما در تیم آنا قاین تماس بگیرید.

فروش زعفران به صورت عمده

زعفران ارزش غذایی بسیار زیادی دارد و به واسطه همین دلیل بازار فروش زعفران روز به روز رونق بیشتری میگیرد. زعفران مصرف خوراکی و دارویی دارد و از آن در تهیه برخی از محصولات زیبایی و بهداشتی مانند ماسک و کرم های دست و صورت نیز استفاده میکنند. زعفران دارای خاصیت های بسیار حیرت آوری  است و از آن برای درمان یا پیشگیری برخی از بیماری ها و مواردی مانند افسردگی، افزایش سلامت قلب و عروق، افزایش سلامت پوست و مو، بهبود سیستم گوارشی و تنفسی، بهبود سرطان، کاهش کلسترول خون و غیره استفاده میکنند. همه مواردی که به آن اشاره کردیم، باعث میشود است تا افراد زیادی تمایل به خرید زعفران داشته باشندو این محصول همواره مورد تقاضای زیادی داشته باشد   و بازار فروش زعفران عمده و خرده همواره یک روند صعودی را در پیش بگیرد و روز به روز سود بیشتری برای افرادی که در زمینه فروش زعفران فعالیت دارند را شاهد باشیم، به همراه داشته باشد.

قیمت زعفران گرمی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، زعفران از کم یاب ترین ادویه هایی است که به صورت مثقالی و گرم به خرید و فروش میرسد، در حال حاضر برندها و شرکت های مختلفی در زمینه تولید و توزیع زعفران فعالیت می کنند، که زعفران را به صورت گرمی در بسته بندی های متنوع به فروش می رسانند. قیمت زعفران مثقالی به موارد بسیار زیادی مانند نوع بسته بندی، عطر، طعم، برند، رنگ زعفران و غیره بستگی دارد، به همین دلیل نمی توان قیمت زعفران گرمی را کاملا دقیق بیان کرد. برای اطلاع از قیمت زعفران مثقالی باید با فروشندگان عمده این محصول ارتباط برقرار کرده و از آنها استعلام قیمت بگیرید.چون هرروزه قیمت ها در حال اپدیت میباشد و در هر لحظه یک قیمت در دسترس است.

اگر به دنبال قیمت هر کیلو زعفران هستید، می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید و قیمت هر کیلو زعفران 12 نوع زعفران را مشاهده کنید. قیمت روز زعفران قاینات در سایت ما به صورت روزانه اپدیت می شود. پس برای مشاهده لیست قیمت زعفران به قسمت بالای صفحه مراجعه کنید.

قیمت زعفران کیلویی و عمده

بیشترین مشتریان زعفران کیلویی و عمده صادر کنندگان یا توزیع کنندگان میباشند که این محصول را به صورت حجم زیاد جابجا میکندد وسود هنگفتی را در این راه به دست میاورند شما میتوانید برای اگاهی از قیمت زعفران به صورت عمده با کارشناسان تیم ما در تماس باشید.

قیمت زعفران گرمی در سال  1402

به صورت کلی زعفران به صورت گرمی، کیلویی و مثقالی معامله می شود که شایع ترین نوع خرید و فروش خرده آن در ایران به صورت گرمی و مثقالی است. با توجه به اینکه مردم عادی معمولا زعفران را به صورت گرمی خرید میکنند، قیمت زعفران گرمی 1402 و به روز برای افرادی که به دنبال خرید و فروش عمده زعفران میباشند اهمیت بالایی دارد. دقت کنید  که قیمت زعفران گرمی به نسبت میزان و حجم سفارش، متغیر میباشد و هر چه میزان سفارش بیشتر شود به تبع قیمت پایین میاید . برای اطلاع از قیمت زعفران گرمی 1402، می توانید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید .

قیمت زعفران کیلویی روزانه

زعفران ایرانی با کیفیت ترین نوع زعفران در جهان میباشد و همواره قیمت زعفران یکی از مباحث مهم برای صادرکنندگان و افرادی است که در زمینه خرید و فروش عمده زعفران فعالیت میکنند و یا برای مصرف شخصی خود به این ادویه نیاز دارند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، قیمت ارز باعث نوسان قیمت زعفران می شود همانطور که همه ما میدانیم این روزها قیمت ارز روی همه چیز تاثیر میگذارد، با توجه به اینکه قیمت ارز در ایران به هیچ وجه ثبات نداشته  این امکان وجود نخواهد داشت که به صورت کاملا دقیق قیمت زعفران کیلویی امروز را برای شما  در این مطلب بیان کنیم. اما به صورت مقایسه ای میتوان گفت که قیمت زعفران کیلویی امروز نسبت به زعفران مثقالی و گرمی، کمتر  شده است و افرادی که زعفران را به صورت کیلویی معامله می کنند، قطعا سود بیشتری کسب میکنند.

زعفران کیلویی چند است؟

اغلب  وقتی صحبت  از خرید و فروش زعفران می شود، بیشترین سوالات در خصوص قیمت زعفران میباشد، در پاسخ به سوال زعفران کیلویی چند باید گفت که متغیرهای متنوعی مانند میزان تقاضا، فصل برداشت، کیفیت و نوع زعفران میتوانند در این مورد دخیل باشند. در حال حاضر بیشتر خرید و فروش ها به صورت آنلاین انجام می شود و در وبسایت ها انجام میگیرند، که این موضوع تا حد زیادی در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد، این موضوع در خصوص خرید و فروش زعفران به صورت عمده نیز صدق خواهد کردو شما می توانید با چند کلیک، زعفران را در حجم و نوع مورد نظر خودتان خریداری کنید.

زعفران آناقاین عرضه کننده مستقیم زعفران قائنات میباشد. جهت خرید عمده زعفران قائنات می‌توانید با ما در تماس باشید.

خرید عمده زعفران قائنات

جهت خرید عمده زعفران قائنات عوامل مختلفی تأثیر گذار است. در صورتی که مشتریان شما برای شما مهم هستند می‌بایست زعفران را از جاهای معتبر تهیه نمایید. زعفران در مناطق مختلف ایران کشت می‌شود. اما کیفیت زعفران در مناطق مختلف متفاوت است.  این کیفیت بستگی به آب و هوا، خاک و شرایط زمین بستگی دارد. خراسان جنوبی از دیرباز مهد زعفران در ایران بوده است. اما کیفیت زعفران در مناطق مختلف این استان نیز متفاوت است. شهرستان قاین، جزء مناطقی است که می‌توان گفت با کیفیت ترین زعفران کشور در آن کشت میشود و زعفران در ایران با نام قاین شناخته شده است.  به همین دلیل افراد زیادی و به خصوص افراد ساکن در خارج از کشور به دنبال خرید عمده زعفران قائنات میباشند.

خرید عمده زعفران قائنات – ارائه نتایج آزمایشگاهی

اگر چه شناخت زعفران تقلبی در بعضی از موارد ممکن میباشد (میتوانید به این مطلب مراجعه نمایید )، اما آنالیز آزمایشگاهی یک از راه های مطمئن جهت  شناخت ناخالصی در زعفران می‌باشد.

در این وبسایت شما میتوانید زعفران آنا قاین را که از بهترین زعفران قاینات دستچین شده است با قیمتی مناسب خریداری نمایید. برای خرید از فروشگاه و اطلاع از قیمت زعفران آنا قاین با ما در تماس باشید. شما همچنین میتوانید نماینده زعفران آنا قاین در شهر خود باشید. برای درخواست نمایندگی با ما تماس بگیرید.

شما می تونید با فالو کردن صفحه اینستاگرم زعفران ما از نکات موجود در صفحه اینستاگرام هم استفاده کنید

قیمت خرید عمده زعفران قائنات چقدر است؟ آیا قصد خرید عمده زعفران قائنات در مقادیر کیلویی را دارید و می خواهید از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید؟ از کجا میتوان زعفران قائنات اصل را به همراه برگه آزمایش با قیمت ارزان خریداری نمود؟

قیمت عمده زعفران قائنات

قیمت عمده زعفران قائنات همیشه ارزان تر از قیمت فروش جزئی زعفران است. فرض کنیم فردی قصد خرید یک کیلو زعفران را دارد. چون در مقدار عمده می‌خواهد زعفران را بخرد، قیمت خرید عمده زعفران برایش محاسبه خواهد شد.

در خرید عمده زعفران قائنات، شما می‌توانید زعفران را در بسته بندی های دلخواه و در وزن های گرمی یا مثقالی سفارش دهید. انواع زعفران عرضه شده در فروشگاه زعفران انا رویال هم از نظر ظاهری و هم از خواص شیمیایی بالاترین کیفیت را دارا می‌باشد.

انواع زعفران قائنات اصل، در این فروشگاه بالاترین قدرت رنگ دهی را در نوع خود دارا هستند. قیمت روز زعفران در 4 حالت در بالای صفحه آمده است. این حالت قیمت گذاری برای راحت کردن کار مشتری انجام شده است؛ به این صورت مشتریان عزیز ما می توانید  قیمت روز عفران را در 4 حالت مشاهده کنند.

قیمت زعفران قائنات در اول صفحه موجود است. شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت زعفران قائنات بروز شده را هر روز مشاهده کنید.  قیمت زعفران عمده امروز در 4 حالت مختلف لیست شده است. این امر برای سهولت مشتریان انجام شده است که مقدار دقیق نیاز خود را مشخص کنند و سپس اقدام به خرید کنند. قیمت زعفران در ایران ۱۴۰۰ مربوط به سال گذشته است. در سال 1401 قیمت های افزایش بسیار کمی داشته است که علت اصلی آن ماه رمضان است.

فروش زعفران عمده به راحتی در سایت ما اتفاق می افتد. شما می توانید با مراجعه به محصولات بالا، خرید خود را با  سهولت کامل انجام دهید. فروش زعفران عمده امری بسیار طبیعی در سایت ما است. در وبسایت ما شما می توانید قیمت زعفران امروز و قیمت زعفران امروز نیشابور را مشاهده کنید.

در این بین لازم بود که بگیم اگر شما ساکن شهر قم هستید و به دنبال خرید زعفران در قم هستید، لطفا به مقاله زعفران در قم مراجعه کنید.

همچنین برای قیمت زعفران یک گرمی قائنات و قیمت هر گرم زعفران در سال 1402 شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتسپ و یا قسمت نظرات همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده زعفران قائنات با آنالیز

در شرکت ما چون خود تولید کننده زعفران هستیم انواع مختلف زعفران در درجه کیفیت های متفاوت بدون واسطه و به صورت تضمین شده عرضه می شود.

زعفران ابتدا به آزمایشگاه رفته و پس از تایید درجه کیفیت به صورت فله یا بسته بندی شده به بازار عرضه می شود. نتیجه آزمایشات به خریداران زعفران که قصد خرید عمده زعفران را دارند نیز تقدیم می شود.

از نظر ظاهری زعفران قائنات عرضه شده در شرکت ما دارای ویژگی های زیر است:

زعفران تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی می باشد

رشته های خرد و شکسته شده در محصول وجود ندارد

محصولات ارائه شده به صورت یکدست دارای کلاله های قرمز، سالم و درشت می باشد.

قیمت زعفران عمده

قیمت زعفران عمده را در قسمت بالای صفحه میتوانید مشاهده کنید. در وبسایت ما، قیمت زعفران عمده به صورت روزانه آپدیت می شود. شما میتوانید برای استعلام قیمت زعفران عمده، از طریق واتس اپ، صفحه تماس با ما و یا قسمت کامنت های همین صفحه با ما در تماس باشید.

قیمت زعفران کیلویی 1402

در قسمت بالای صفحه شما می توانید در 4 حالت مختلف قیمت زعفران کیلویی 1402 را مشاهده کنید. این 4 حالت عبارت اند از قیمت زعفران کیلویی 1402، قیمت روز زعفران 100 گرمی، قیمت زعفران امروز 50 گرم و قیمت زعفران نگین 25 گرم.

لیست قیمت کیلویی زعفران | قیمت انواع زعفران

اگر به دنبال قیمت انواع زعفران هستید، جدول زیر برای شما کاربردی است. قیمت روز زعفران و بروز شده، در قسمت بالای صفحه قابل مشاهده است. در جدول زیر حدود قیمت کیلویی زعفران 1402 را مشاهده می‌کنید.

نوع زعفران / قیمت زعفرانقیمت یک کیلو زعفرانقیمت 500 گرم زعفرانقیمت 250 گرم زعفرانقیمت 100 گرم زعفرانقیمت 50 گرم زعفرانقیمت 25 گرم زعفران
قیمت زعفران نگین سوپر اتویی امسالی قاینات46,400,00023,200,00011,650,0004,890,0002,470,0001,260,000
قیمت زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات45,400,00022,700,00011,400,0004,790,0002,420,0001,240,000
قیمت زعفران نگین سوپر معمولی44,900,00022,450,00011,275,0004,740,0002,400,0001,230,000
قیمت  زعفران نگین قاینات43,900,00021,950,00011,025,0004,640,0002,350,0001,200,000
       
قیمت زعفران سرگل قلمدار ممتاز قاینات42,400,00021,200,00010,650,0004,490,0002,270,0001,160,000
قیمت زعفران سرگل قاینات40,900,00020,450,00010,275,0004,340,0002,200,0001,130,000
قیمت زعفران سرگل ضعیف39,400,00019,700,0009,900,0004,190,0002,120,0001,090,000
       
قیمت زعفران پوشال قلمدار ممتاز قاینات 40,900,00020,450,00010,275,0004,340,0002,200,0001,130,000
قیمت زعفران پوشال قلمدار قاینات39,900,00019,950,00010,025,0004,240,0002,150,0001,100,000
قیمت زعفران پوشال معمولی38,900,00019,450,0009,775,0004,140,0002,100,0001,080,000
       
قیمت دسته (دختر پیچ) قاینات 35,400,00017,700,0008,900,0003,790,0001,920,000990,000
       
قیمت زعفران شکسته 31,400,00015,700,0007,900,0003,390,0001,720,000890,000
       
قیمت ریشه زعفران5,400,0002,700,0001,400,000690,000370,000210,000

 

 

قیمت خرید عمده زعفران قائنات در آنا قاین

در بازار برای زعفران قیمت های متفاوتی وجود دارد و دلیل آن هم این است که زعفران در درجه کیفیت های مختلف عرضه می شود. از طرفی زعفران چندین نوع دارد و فله یا بسته بندی بودن آن نیز روی قیمت آن تاثیر گذار است.

در شرکت ما که خود تولید کننده زعفران نیز می باشد همه انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف مورد نیاز مشتری عرضه می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران قائنات در آناقاین حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید 09127487250

قم – خیابان شهدا- (صفائیه) – مجتمع تجاری طلا – طبقه اول – پلاک 12

درباره زعفران آناقاین

بسیاری از مردم به دنبال وبسایتی هستند که قیمت زعفران امروز را قرار دهد. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید. همچنین با دنبال کردن کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و آپارات ما از جدید ترین اخبار زعفران آناقاین باخبر باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

لیست قیمت روز زعفران کیلویی - زعفران آناقاین

همچنین مقاله های زیر را هم ممکن است برای شما مفید باشد.

آیا زعفران باعث کم کاری تیروئید میشود؟ + نسخه درمان

 همه چیز درباره تاثیر زعفران بر تپش قلب | 6 خاصیت

 خرید زعفران در رشت | فروش عمده زعفران در رشت.

پک هدیه زعفران – نبات و هل و غنچه گل محمدی و 2 گرم زعفران

زعفران و درمان وسواس و اضطراب | درمان افسردگی با زعفران

تاثیر زعفران بر سرطان و شیمی درمانی | زعفران و سرطان

خورشت قیمه بادمجان

زعفران در قاینات | قیمت زعفران در قائنات

زعفران در همدان | قیمت زعفران قاینات در همدان

زعفران در کرمانشاه | قیمت زعفران در کرمانشاه

قیمت عمده زعفران 1 اردیبهشت ماه 1402

برای سفارش های بیشتر از 5 کیلو، لطفا با ما تماس بگیرید.

زعفران سرگل قاینات عمده

تومان1,100,000تومان39,900,000

زعفران سرگل ضعیف عمده

تومان1,050,000تومان37,900,000

زعفران دسته | زعفران دختر پیچ قاینات عمده

تومان990,000تومان35,300,000

زعفران شکسته یا زعفران نرمه عمده

تومان860,000تومان30,400,000

ریشه زعفران یا خامه زعفران عمده

تومان210,000تومان5,200,000

قیمت روز عمده زعفران | قیمت زعفران امروز

قیمت عمده زعفران امروز در 1 اردیبهشت 1402 برای زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات، 44,900,000 تومان است. همچنین قیمت بقیه انواع زعفران را در لیست بالا مشاهده می کنید. در ابتدا ایران به عنوان تنها صادرکننده زعفران دنیا بود، اما در سال‌های اخیر کشورهای دیگری نیز وارد تجارت شدند. سابقه کشت زعفران در ایران به عهد باستان می‌رسد. سپس از ایران به یونان و روم نیز برده شد.

شماره تماس مشاوره رایگان برای قیمت عمده زعفران: 09127487250

در دوره پارت‌ها از ایران به روم صادر می‌شد و بعدها در دوره مغول به چین صادر شد و چین نیز از جمله مشتریان طلای سرخ در ایران شد. گفته شده در دوره ساسانیان زعفران در قم نیز رایج شد. در دوره اسلامی به کشورهای عربی نیز برده شد و کشورهای اطراف مدیترانه نیز با طریقه کشت آن آشنا شدند. قیمت زعفران کیلویی امروز به صورت روزانه بروز می‌شود و شما می‌توانید از طریق این صفحه، هم قیمت زعفران کیلویی را مشاهده کنید؛ همچنین می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه کنید. اگر به دنبال خرید زعفران نگین سوپر صادراتی هستید، در ویدئو های زیر نمونه از زعفران سوپرنگین صادراتی را مشاهده می‌کنید. همچنین قیمت زعفران نگین سوپر صادراتی، در لیست بالا قابل مشاهده است.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری از قیمت عمده زعفران امروز دارید، حتما با ما از طریق صفحه تماس با ما یا بخش کامنت های این صفحه در ارتباط باشید.

 لیست قیمت روز زعفران کیلویی در سال 1402 | خرید زعفران کیلویی | لیست قیمت عمده زعفران امروز 1 اردیبهشت 1402

لیست قیمت روز زعفران کیلویی را در بالای همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین در جدول پایین همین صفحه، قیمت ها به صورت کلی لیست شده اند. در عصر جدید اسپانیا به عنوان رقیبی برای ایران مطرح و یکی از صادرکنندگان طلای سرخ محسوب می‌شود. امارات نیز بدون کشت این گیاه به یکی از صادرکنندگان آن تبدیل شده است. علاوه بر این بسیاری از کشورها مثل افغانستان، هند و.. در زمینه تجارت آن فعال شده‌اند.

پیش بینی قیمت زعفران کیلویی عمده در سال 1402 چطور است؟ قیمت زعفران کیلویی اکنون چند هزار تومان میباشد؟ هزینه و قیمت یک کیلو زعفران چقدر است؟

مهمترین سوالات شما درباره خرید زعفران عمده:

 • چطور میشود زعفران کیلویی را با کیفیت مناسب و به طور ۱۰۰% اصل و خالص خریداری کرد؟
 • قیمت خرید زعفران کیلویی اصل قاینات چقدر میباشد؟
 • قیمت یک کیلو زعفران نگین چقدر میباشد؟
 • قیمت ۱ کیلو زعفران امروز چقدر میباشد؟

زعفران کیلویی چند است؟

زعفران کیلویی چند است؟ این سوالی است که بسیاری از علاقه مندان به خرید زعفران دارند. زعفران گیاهی گرانبها و با ارزش است که در برخی مناطق ایران مانند قائنات، تربت حیدریه، فردوس و مشهد کشت می شود. زعفرون دارای خواص درمانی و طبخ غذا های مختلف است. قیمت زعفرون کیلویی را در 13 نوع زعفران و در 6 مقدار برای شما در قسمت بالای همین صفحه قرار داده ایم.
 

همچنین قیمت زعفران کیلویی بستگی به نوع و کیفت آن دارد. انواع مختلف زعفرون شامل نگین، سرگل، پوشال و ريشه هستند. همچنین درجه کيفيت زعفرون را عواملي مثل رطوبت، رنگ، بو، عطر و تولید تاثیر مي‌گذارد. قيمت زعفرون كيلويي در بازار داخلى و خارجى ممكن است تغير كند. برای خرید زعفرون بايد با فروشگاه های مورد اطمینان تماس بگیرید.

زعفران کیلویی چنده؟

زعفران کیلویی چنده؟ این سوال را نمی توان به طور دقیق پاسخ داد. زیرا قیمت زعفرون کیلویی ممکن است در هر روز و هر فصل متفاوت باشد. علاوه بر این، قیمت زعفرون کیلویی در بازارهای مختلف نظیر تهران، مشهد، قائنات و خارج از کشور نيز متغير است. برای مثال، قيمت يك كيلو زعفرون در بازار تهران ممكن است از قيمت يك كيلو زعفرون در بازار قائنات بالاتر باشد. چرا که هزینه حمل و نقل، بسته بندی، تبليغات و سود فروشگاه ها را باید در نظر گرفت. بنابراین، بهتر است قبل از خرید زعفرون کيلويي با چند فروشگاه مختلف تماس بگیرید و قيمت روز آن را جستجو كنید.

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد تغییرات چندانی نکرده است. به دلیل پایان فصل برداشت و ثبات بازار، قیمت ها تغییر خاصی نخواهد کرد و فقط کمی بالا و پایین خواهد شد. قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد را در بالای همین صفحه مشاهده می‌کنید و نکته حائز اهمیت این است که قیمت ها، به صورت روزانه آپدیت می‌شود.

در ویدئو زیر، بازار رضا مشهد را در اسفند ماه مشاهده می‌کنید.

قیمت زعفران در بازار رضا مشهد

قیمت زعفران در بازار رضا مشهد را می‌توانید در قسمت بالای همین صفحه در انواع مختلف ببینید. ما قیمت زعفران در بازار رضا مشهد را به صورت روزانه بروزرسانی می‌کنیم و همه قیمت ها دقیق هستند. در صورت تمایل به خرید، رو هر محصول کلیک کنید و مقدار مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.

 
 

قیمت زعفران عمده

قیمت زعفران عمده قطعا افزایش پیدا می‌کند. در ماه گذشته قیمت زعفران عمده به شدت کاهش داشت و باعث شد که خیلی ها به فکر فروش زعفران خود افتاده باشند؛ اما در این ماه، به احتمال خیلی زیاد شاهد افزایش قیمت زعفران عمده هستیم.

قیمت زعفران امروز

قیمت زعفران امروز در  آذر ماه همانطور که پیشبینی می‌شد و طبق سال های گذشته رو به کاهش است. در ابتدای فصل برداشت همیشه قیمت زعفران کاهش محسوسی دارد و بعد از به بازار آمدن زعفران سال جدید، دوباره قیمت زعفران افزایش دارد. اگر به دنبال قیمت زعفران امروز هستید، در بالای همین صفحه قیمت های دقیق و بروز در مقادیر 1 کیلو، 500 گرم، 250 گرم، 100 گرم، 50 گرم و 25 گرم برای 13 نوع زعفران موجود است.

قیمت زعفران

در آبان ماه که تازه شروع شده است، هنوزه قیمت ها تغییری نداشته اند اما در طول مهرماه تا آبان ماه، قیمت زعفران کمی رو به بالا بوده است. در این مدت قیمت ارز نوسان زیادی داشت و دوباره بالا رفت. البته دلایل زیادی در قیمت زعفران به صورت عمده تاثیر گذار  است که یکی از آنها، نوسان قیمت ارز است. در کل قیمت زعفران عمده در آبان ماه افزایشی محسوس داشته است که پیش بینی شده بود.

خرید و قیمت زعفران عمده قاینات

قیمت زعفران تغییر خاصی نداشته است و تقریبا ثابت بوده است. اگر به دنبال خرید عمده زعفران هستید، تقریبا زمان خوبی است زیرا قیمت ها دارای نوسان نیست و از ضرر احتمالی شما جلوگیری میشود. البته در ماه قبل، قیمت عمده زعفران کمی بالا رفت، اما به همان مقدار پایین آمد؛ به همین خاطر است که می‌گوییم قیمت زعفران عمده ثابت بوده است. پس اگر به دنبال خرید زعفران عمده هستید، به راحتی می‌توانید در این صفحه، مقدار زعفران عمده مورد نظر را انتخاب کنید و سفارش خود را انجام دهید.

قیمت عمده زعفران قاینات

قیمت زعفران عمده با افزایش محسوسی روبرو بوده است. دلیل این افزایش می‌تواند چند چیز باشد. عمدتا دلیل افزایش قیمت زعفران عمده، به دلیل کمبود آن در بازار می باشد. همچنین قیمت زعفران عمده فقط در نوع نگین افزایش داشته است.  همانطور که می دانید زعفران انواع مختلفی دارد. پس افزایش قیمت زعفران عمده فقط مختص انواع نگین ها بوده است. روش خرید عمده زعفران در شهریور تغییری نکرده است؛ به همین ترتیب، اگر قصد خرید عمده زعفران دارید، شما می‌توانید از قسمت بالای همین صفحه، اول نوع زعفران را انتخاب کنید و سپس داخل محصول شوید و مقدار نیاز خود را انتخاب کنید.

قیمت زعفران کیلویی در شهریور ماه همانطور که در بالا گفتیم، تغییری محسوس داشته است. اما اگر شما به دنبال خرید کیلویی زعفران درمقادیر بالا هستید، شما باید با ما تماس بگیرید. به این دلیل که در مقادیر بالا، قیمت کیلویی زعفران کمی کاهش می‌یابد.

قیمت زعفران کیلویی امروز - زعفران آناقاین

قیمت عمده زعفران هر روز تغییر می کند و به جایی رسیده است که مانند قیمت طلا لحظه ای است و باید همیشه قیمت آن را چک کنید. قیمت زعفران امروز در مهر ماه با کاهش محسوسی نسبت به ماه قبل مواجه شده اند. در این صفحه، علاوه بر قیمت عمده زعفران سرگل، شما می‌توانید قیمت زعفران پوشال کیلویی را هم مشاهده کنید. ما 12 نوع زعفران را تامین می‌کنیم و شما از هر نوع زعفران، به هر مقداری که بخواهید، مشکلی برای ما وجود ندارد.

قیمت عمده زعفران - زعفران آناقاین

بهترین زعفران در سال 1402 – قیمت زعفران اصلی 

اگر بخواهیم در مورد کشت این گیاه با ارزش در ایران سخن بگوییم، اولین جایی که در ذهن تداعی می شود، خراسان است. استان خراسان در زمینه کشت زعفران در ایران همواره پیشگام بوده است. کشت این گیاه در شهرهای مختلف استان خراسان رضوی از جمله زاوه، تربت حیدریه، تربت جام، تایباد، باخزر، گناباد ، نیشابور، بجستان رایج است و این استان مقام اول کشت را به خود اختصاص داده است.

اگر احیانا ساکن تهران هستید، لطفا به مقاله زعفران در تهران، مراجعه کنید.

آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات در ایران و سراسر جهان است. ما می توانیم به تمام کشور های جهان زعفران را ارسال کنیم و از این بابت مشکلی وجود ندارد. اگر شما به دنبال خرید عمده زعفران هستید، به مکان درستی آمده اید؛ در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از یک گرم تا یک تن، زعفران قائنات سفارش دهید. در ویدئو زیر 150 کیلو زعفران سوپرنگین ایرانی را میتوانید مشاهده کنید که ما برای یکی از مشتریان عرب خود ارسال کردیم.

در استان خراسان جنوبی نیز شهرستان‌های قاینات، فردوس، بشرویه و بیرجند را می‌توان نام برد. استان خراسان جنوبی بعد از استان خراسان رضوی دومین مقام در کشت زعفران ایران را دارد. از لحاظ کیفیت استان خراسان جنوبی اول است، اما در زمینه کمیت دومین منطقه بعد از خراسان رضوی محسوب می‌شود. بعد از استان خراسان می‌توان به استان‌های کرمان، لرستان، فارس و.. اشاره کرد که به تازگی در زمینه کشت زعفران طلای سرخ فعال شده‌اند.

سوال مهمی که اکثرا با آن مواجه می شویم این است که قیمت عمده زعفران قاینات چند است؟؟

در پاسخ سوال قیمت عمده زعفران قاینات باید گفت که ما انواع قیمت هارا در قسمت بالای صفحه لیست کردیم. ما قیمت عمده زعفران قاینات را به صورت روزانه بروزرسانی می کنیم تا مشتریان ما با آگاهی کامل بتوانند خرید خود را کامل کنند

زعفران یکی از محصولات بومی ایران شناخته شده است. زعفران ها به صورت عمده و با هدف های صادراتی در مناطق مختلفی از ایران در حال بهره برداری می باشد. همان طور که مستحضر هستید امروزه مناطق متعددی از ایران به کشت این محصول پر درآمد و پر طرفدار روی آورده اند. ولی جالب است بدانید که مرکز تولید اصلی زعفران در ایران شهرستان های قاینات و فردوس در خراسان جنوبی می باشند.

فروش عمده زعفران صادراتی

تولید و خرید و فروش عمده زعفران در ایران سابقه زیادی دارد، این محصول از تولیدات سنتی شرق و شمال شرقی ایران است که تولید و مصرف آن از قدیم میان ایرانیان رواج داشته است. از زمان های دور تاکنون خریداران زعفران از سراسر جهان برای تهیه این محصول به ایران سفر می کردند. این محصول یکی از ارزشمند ترین محصولات زراعی در ایران است که بیشتر در مناطق خشک و کم آب با شرایط بیابانی رشد می کند. این گیاه نسبت به شوری خاک و کم آبی بسیار مقاوم است. در حال حاضر استان خراسان رضوی و خراسان جنوبی، فارس و یزد از تولید کنندگان بزرگ این محصول در ایران می باشند که شرایط مناسب آب و هوایی برای کشت این محصول را دارا بوده و از مراکز مهم خرید و فروش عمده زعفران صادراتی نیز به حساب می آیند.

روش تولید و کاشت زعفران از گذشته های دور در این مراکز رایج و مرسوم بوده است و در حال حاضر نیز زعفران در این مناطق با همان تکنیک ها و روش های سنتی کشت و برداشت می شود. کیفیت تولیدی زعفران قاینات در این مراکز بسیار عالی و معروف میباشد.

برای خرید و مشاهده انواع دیگر زعفران می‌توانید از لیست زیر اقدام کنید.

خرید و قیمت ریشه زعفران یا خامه زعفران عمده
خرید و قیمت شکسته زعفران یا زعفران نرمه عمده

 

 

 

انواع زعفران قاینات تولیدی ایران

زعفران قاینات بسته به روش و اصول خشک کردن در زمان عرضه به بازار در دسته های مختلف قرار می گیرد.

 • زعفران دختر پیچ
 • زعفران پوشال معمولی
 • زعفران پوشال قلمدار
 • زعفران نگین درجه یک
 • زعفران سوپر نگین
 • زعفران نگین اتویی

هر یک از زعفران های نام برده شده در متن بالا با قیمت های متفاوت و در بسته بندی های متنوع در سطح بازار عرضه می شوند.

تفاوت قیمت در این محصولات به حدی زیاد است که بیشتر خریداران به شک افتاده و با یک انتخاب سخت رو به رو می شوند.

قیمت عمده زعفران به عوامل مختلفی از جمله نوع زعفران، محل کشت زعفران و غیره بستگی دارد. در ادامه عوامل مختلف در قیمت عمده زعفران را بررسی خواهیم کرد. اگر به دنبال خرید زعفران سرگل سوپر صادراتی هستید، باز هم به مکان درستی آمده اید؛ ما این نوع زعفران را هم تامین می کنیم. در ویدئو زیر می توانید زعفران سرگل سوپر صادراتی را مشاهده کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت زعفران سرگل هستید، این قیمت در قسمت بالای صفحه قابل مشاهده است.

 

قیمت عمده زعفران

قیمت عمده زعفران در درجه اول به نوع زعفران بستگی دارد. زعفران  آناقاین عرضه کننده انواع زعفران (سوپرنگین، نگین، پوشال، سرگل، و نرمه زعفران) میباشد. جهت مشاهده قیمت عمده زعفران درجه یک آنا قاین میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

در صورتی که صاحب رستوران، مغازه سوهانی هستید و یا میخواهید غذای ایرانی را در مقیاس زیاد پخت نمایید میتوانید زعفران را به قیمت عمده از زعفران آناقاین تهیه نمایید.

توجه به این مسئله نیز مهم است که زعفران در مناطق مختلف کشور کشت میشود. کیفیت زعفران در این مناطق به آب و هوا، نوع خاک و مهارت کارگران بستگی دارد. اما کیفیت زعفران قائنات برای همگان شناخته شده است. زعفران آناقاین عرضه کننده مستقیم زعفران قائنات در مرکز کشور است.

اگر شما ساکن زاهدان هستید و به دنبال زعفران در زاهدان هستید، به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که قیمت عمده زعفران در وبسایت به صورت روزانه آپدیت میشود. در ویدئو زیر می توانید، نمونه زعفران سوپرنگین را مشاهده کنید، قیمت زعفران سوپرنگین ممتاز قاینات را می توانید در جدول زیر، یا در محصولات بالا مشاهده کنید.

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد

قیمت امروز زعفران در بازار رضا مشهد را در بالا صفحه قرار داده‌ایم. همچنین در انتهای همین صفحه می‌توانید قیمت های حدودی را در جدول به صورت کلی مشاهده کنید. فراموش نکنید که قیمت ها متغیر است و ممکن است هر روز تغییر کند. در بازار رضا مشهد هم ممکن است قیمت امروز با فیمت فردا فرق کند و جای تعجبی ندارد. زعفران به دلیل ارزش بسیار بالا، قیمت پر نوسانی دارد.

قیمت زعفران امروز - زعفران آناقاین

قیمت زعفران مشهد بازار رضا

شاید متوجه شوید که قیمت زعفران مشهد بازار رضا با قیمت وبسایت ما فرق دارد؛ دلیل این تفاوت این است که قیمت زعفران مشهد بازار رضا در وبسایت ما با کمترین سود ممکن در نظر گرفته شده و بسیار پایین تر از بازار رضا می‌باشد. در صورتی که کیفیت زعفران ما، هیچ فرقی ندارد.

خرید زعفران در همدان - زعفران آنا قاین

آیا قیمت عمده زعفران در وبسایت همراه با بسته بندی است؟

قیمت عمده زعفران که در وبسایت درج شده است، بدون بسته بندی و بدون ظروف فلزی است. در صورتی که شما بخواهید زعفران را با بسته بندی درخواست دهید، میتوانید با تیم فروش ما در ارتباط باشید.

خرید عمده زعفران همراه با نتایج آزمایشگاهی

در صورتی که خرید عمده زعفران از زعفران آناقاین صورت گیرد، نتایج آزمایشگاهی نیز به شما ارائه داده خواهد شد. همانطور که میدانید بین زعفرانها، زعفران سوپر نگین و سرگل از درجه رنگی بالایی برخوردا هستند. مواردی که در نتایج آزمایشگاهی از اهمیت برخوردار هستندعدد رنگی زعفران و درصد رطوبت آن میباشد. گاهی اوقات ممکن است به شما قیمتهای پایینتری ارائه شود. در واقع اگر درصد رطوبت زعفران بالا باشد وزن نیز ناخودآگاه بالا میرود و این در حالی است که شما در عمل زعفران کمتری خریداری میکنید. بنابراین در خرید عمده زعفران به دو عامل درصد رطوبت و عدد رنگی توجه خاصی داشته باشد.

خرید عمده زعفران و صادرات زعفران شما به تمامی کشورهای جهان

در صورتی که شما در خارج از کشور هستید و یا مشتری خارجی دارید و میخواهید زعفران خود را صادر نمایید، زعفران آنا قاین صادرات زعفران شما را از صفر تا 100 برعهده میگیرد. زعفران آناقاین که تحت شرکت کیمیا اختر سدید در حال فعالیت است تمامی مجوزهای لازم جهت صادرات زعفران را داراست.

لازم به ذکر است که حمل زعفران توسط حمل و نقل هوایی صورت میگیرد. در صورتی که میخواهید از هزینه حمل به کشور مقصد و هزینه های گمرکی مطلع شوید، با ما تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال زعفران به کانادا و آمریکا وجود دارد؟

از آنجایی که در حال حاضر ایران تحت تحریمهای آمریکاست، ارسال زعفران به کشورهای کانادا و آمریکا با ریسک و خطر مواجه است. زعفران آناقاین با فعالیت در اروپا میتواند میتواند زعفران شما را از کشور فرانسه به آمریکا و یا کانادا ارسال نماید. در این صورت چون زعفران از فرانسه ارسال میشود، دیگر مشمول تحریم های آمریکا نبود و بار شما به راحتی در آمریکا ترخیص خواهد شد.

شما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام  زعفران ما از نکات موجود در آنجا هم استفاده کنید.

زعفران آنا قاین عرضه کننده انواع مختلف زعفران قائنات در تمام کشور میباشد. جهت خرید زعفران عمده میتوانید با ما در تماس باشید.

خرید زعفران عمده

خرید زعفران عمده با آناقاین بسیار آسان است. دفتر اصلی ما در شهر زعفران ایران، قائنات واقع شده است. هنگامی که اسم زعفران شنیده میشود، نام شهرستان قائنات برای همگان یادآوری میشود. سالیانه حدودا 500 تن زعفران در ایران کشت میشود که استان خراسان جنوبی سهم عمده این میزان را داراست. زعفران در مناطق زیادی در این استان کاشت میشود اما خاک و شرایط آب و هوایی در کیفیت و عطر زعفران تأثیر گذار است. شهرستان قائنات بین شهرهای استان خراسان جنوبی دارای بهترین کیفیت زعفران است. به همین دلیل افراد زیادی ترجیح میدهند خرید زعفران عمده را از این شهرستان انجام دهند. اما ممکن است بعد مسافت برای برخی از مشتریان مشکل باشد و به همین دلیل برخی ترجیح میدهند تا خرید زعفران عمده را در مرکز کشور انجام دهند.

زعفران آناقاین عرضه کننده کلی و جزئی زعفران قائنات در مرکز کشور میباشد. جهت خرید زعفران میتوانید به دفتر ما در استان قم مراجعه نمایید.

خرید زعفران عمده و صادرات زعفران شما

در صورتی که میخواهید زعفران را خریداری کنید و آن را به کشورهای مختلف صادر کنید میتوانید مرحله صادرات را نیز به ما واگذار کنید. این امکان برای شرکت ما فراهم است تا زعفران را در هر کشوری که شما باشید برای شما ارسال کنیم.

شرکت ما با داشتن استاندارد و اخذ گواهی های لازم از گمرک قادر به ارسال زعفران به تمامی کشورها میباشد. از آنجایی که هزینه ارسال برای کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است، بنابراین برای هر کشور به طور جداگانه با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران و ارائه نتایج آزمایشگاهی

از آنجایی که زعفران یک ادویه گران محسوب میشود، میتواند گزینه مناسبی جهت تقلب در آن باشد. بنابراین خرید عمده زعفران درجه یک میبایست از شرکتهای معتبر صورت گیرد. در صورت تقلب در زعفران تشخیص آن برای مشتری بسیار مشکل خواهد بود. در واقع این تقلب به گونه ای صورت میگیرد که حتی افراد حرفه ای در این کار نیز نمیتوانند اصالت زعفران را تشخیص دهند. به عنوان مثال افرادی هستند که زعفران ممتاز را با نوع دیگری از زعفران مخلوط کرده و به عنوان زعفران ممتاز با قیمت پایینتر به مشتری میفروشند. به طور معمول افرادی که زعفران را با نتایج آزمایشگاهی ارائه میکنند از این کار خودداری میکنند. به این دلیل که در نتایج آزمایشگاهی عدد رنگی و درصد رطوبت و دیگر موارد در زعفران مشخص میشود.

در صورت خرید عمده زعفران از زعفران آنا قاین، عرضه زعفران همراه با نتایج آزمایشگاهی خواهد بود. در این آزمایش شما میتوانید عدد رنگی و رطوبت زعفران را مشاهده نمایید. در واقع این اعداد طبق استاندارد محدوده ای دارند که نباید از حدی بیشتر باشد. براساس این اعداد و ارقام زعفران طبق استاندارد به انواع مختلف ممتاز، درجه 1 ودرجه 2 تقسیم میشود.

زعفران آنا قاین دارای نشان استاندارد و سیب سلامت

در صورتی که صاحب فروشگاه هستید و میخواهید زعفران آناقاین  را در سایر شهرها به فروش برسانید با ما در تماس باشید. جهت مشاهده انواع بسته بندی ها و خرید اینترنتی زعفران میتوانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

قیمت عمده زعفران

قیمت عمده زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد و قیمت زعفران به صورت روزانه تغییر میکند. به طور معمول قیمت عمده زعفران به گونه ای است که قبل از شروع فصل برداشت قیمت تا حدودی افزایش پیدا میکند و در فصل برداشت ( حدودا اوایل آبان ماه) با ورود زعفران فصل جدید به بازار کاهش پیدا میکند.

از آنجایی که قیمت عمده زعفران در بازار روزانه دستخوش تغییر میباشد، شما میتوانید قیمت عمده زعفران را به صورت روزانه در وبسایت ما و در این لینک مشاهده کنید.

جهت خرید عمده زعفران از زعفران آنا قاین میتوانید با ما تماس بگیرید. زعفران آنا قاین عرضه کننده مستقیم زعفران قائنات میباشد.

ارائه نتایج آزمایشگاه همراه با خرید عمده زعفران

کیفیت زعفران همواره جزء مواردی بوده است که مشتریان خرید عمده زعفران به دنبال آن بوده اند. راه های بسیاری در تقلب زعفران وجود دارد به طوری که خبرهای متعددی در این زمینه همواره به گوش شما میرسد. جهت شناخت زعفران تقلبی میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

زعفران آنا قاین با ارائه آنالیز زعفران سعی در عرضه زعفران با کیفیت و اصیل به مشتریان دارد. زعفران شما در خرید عمده زعفران تحت آنالیز آزمایشگاهی قرار گرفته و به دست شما میرسد.  همانطور که میدانید زعفران انواع مختلفی دارد و در نتیجه نتایج آزمایشگاه برای انواع زعفران نیز متفاوت است.

خرید عمده زعفران و صادرات زعفران شما به خارج از کشور

از آنجایی که زعفران آناقاین زعفران را به کشورهای مختلف صادر میکند، بنابراین شما میتوانید صادرات زعفران خود را به ما بسپارید. پس خرید عمده زعفران از شرکت ما کار ارسال به کشور مد نظر شما از طریق شرکت انجام خواهد شد.

خرید عمده زعفران با بسته بندی و نشان استاندارد و سیب سلامت

در صورتی که شما دارای مرکز خرید هستید و یا میخواهید زعفران آناقاین را با بسته بندی های مختلف در فروشگاه ها پخش کنید از طریق بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید. زعفران آناقاین با ارائه بسته بندی های معمولی و بسته بندی های هدیه ای سعی در ارائه محصولات مختلف برای سلایق مختلف میباشد. لازم به ذکر است که زعفران استفاده شده در بسته بندی های داخل از نوع سرگل قاینات میباشد که دارای عطر و رنگی عالی میباشد.

جهت مشاهده محصولات مختلف زعفران آنا قاین میتوانید به صفحه خرید اینترنتی زعفران مراجعه نمایید.

خرید عمده زعفران از نمایندگی زعفران آنا قاین در اروپا ( لیون فرانسه)

در صورتی که شما در اروپا زندگی میکنید و میخواهید با شرکت اروپایی زعفران آنا قاین کار کنید میتوانید در وبسایت انگلیسی ما با نمایندگی ما در لیون فرانسه در تماس باشید. زعفران آنا قاین با برند تجاری آنا رویال در اروپا تحت یک شرکت اروپایی در حال فعالیت است. لازم به ذکر است که زعفران آنا رویال استانداردهای لازم در اروپا را اخذ کرده است که این مسئله برای افرادی که میخواهند تجارت خود را در زمینه زعفران شروع کنند مهم میباشد. برند آنا رویال یک برند تجاری ثبت شده در اروپا میباشد.

قیمت زعفران امروز در بالای صفحه به صرت کامل لیست شده است. ما قیمت زعفران امروز را در صورت های مختلف آورده ایم. شما می توانید قیمت زعفران امروز را در حالت های 1 کیلو، 100 گرم، 50 گرم و 25 گرم مشاهده کنید.

آیا امکان ارسال زعفران به آمریکا و کانادا وجود دارد؟

با توجه به تحریم های گسترده از سوی آمریکا علیه ایران، در حال حاضر امکان ارسال زعفران به کانادا و یا آمریکا وجود ندارد. اما این کار از طریق شرکت

قیمت زعفران عمده

زعفران یکی از گرانترین ادویه های جهان است و این گیاه نیز در ایران بیشترین امار تولید را دارد شاید دلیل ارزان بودن آن در کشور ماهم همین باشد شما میتوانید زعفران را به صورت مستقیم و با نازل ترین قیمت از کشاوز تهیه کنید و دیگر نیازی نیست خودتان را به زحمت بندازید و در این شرایط کورونا به بازار مراجعه کنید و میتوانید با چند کلیک سفارش خودرا ثبت کنید برای اگاهی از قیمت عمده زعفران حتما با کارشناسان ما در تیم آنا قاین تماس بگیرید.

فروش زعفران به صورت عمده

زعفران ارزش غذایی بسیار زیادی دارد و به واسطه همین دلیل بازار فروش زعفران روز به روز رونق بیشتری میگیرد. زعفران مصرف خوراکی و دارویی دارد و از آن در تهیه برخی از محصولات زیبایی و بهداشتی مانند ماسک و کرم های دست و صورت نیز استفاده میکنند. زعفران دارای خاصیت های بسیار حیرت آوری  است و از آن برای درمان یا پیشگیری برخی از بیماری ها و مواردی مانند افسردگی، افزایش سلامت قلب و عروق، افزایش سلامت پوست و مو، بهبود سیستم گوارشی و تنفسی، بهبود سرطان، کاهش کلسترول خون و غیره استفاده میکنند. همه مواردی که به آن اشاره کردیم، باعث میشود است تا افراد زیادی تمایل به خرید زعفران داشته باشندو این محصول همواره مورد تقاضای زیادی داشته باشد   و بازار فروش زعفران عمده و خرده همواره یک روند صعودی را در پیش بگیرد و روز به روز سود بیشتری برای افرادی که در زمینه فروش زعفران فعالیت دارند را شاهد باشیم، به همراه داشته باشد.

قیمت زعفران گرمی

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، زعفران از کم یاب ترین ادویه هایی است که به صورت مثقالی و گرم به خرید و فروش میرسد، در حال حاضر برندها و شرکت های مختلفی در زمینه تولید و توزیع زعفران فعالیت می کنند، که زعفران را به صورت گرمی در بسته بندی های متنوع به فروش می رسانند. قیمت زعفران مثقالی به موارد بسیار زیادی مانند نوع بسته بندی، عطر، طعم، برند، رنگ زعفران و غیره بستگی دارد، به همین دلیل نمی توان قیمت زعفران گرمی را کاملا دقیق بیان کرد. برای اطلاع از قیمت زعفران مثقالی باید با فروشندگان عمده این محصول ارتباط برقرار کرده و از آنها استعلام قیمت بگیرید.چون هرروزه قیمت ها در حال اپدیت میباشد و در هر لحظه یک قیمت در دسترس است.

اگر به دنبال قیمت هر کیلو زعفران هستید، می توانید به بالای صفحه مراجعه کنید و قیمت هر کیلو زعفران 12 نوع زعفران را مشاهده کنید. قیمت روز زعفران قاینات در سایت ما به صورت روزانه اپدیت می شود. پس برای مشاهده لیست قیمت زعفران به قسمت بالای صفحه مراجعه کنید.

قیمت زعفران کیلویی و عمده

بیشترین مشتریان زعفران کیلویی و عمده صادر کنندگان یا توزیع کنندگان میباشند که این محصول را به صورت حجم زیاد جابجا میکندد وسود هنگفتی را در این راه به دست میاورند شما میتوانید برای اگاهی از قیمت زعفران به صورت عمده با کارشناسان تیم ما در تماس باشید.

قیمت زعفران گرمی در سال  1402

به صورت کلی زعفران به صورت گرمی، کیلویی و مثقالی معامله می شود که شایع ترین نوع خرید و فروش خرده آن در ایران به صورت گرمی و مثقالی است. با توجه به اینکه مردم عادی معمولا زعفران را به صورت گرمی خرید میکنند، قیمت زعفران گرمی 1402 و به روز برای افرادی که به دنبال خرید و فروش عمده زعفران میباشند اهمیت بالایی دارد. دقت کنید  که قیمت زعفران گرمی به نسبت میزان و حجم سفارش، متغیر میباشد و هر چه میزان سفارش بیشتر شود به تبع قیمت پایین میاید . برای اطلاع از قیمت زعفران گرمی 1402، می توانید با کارشناسان تیم ما تماس حاصل فرمایید .

قیمت زعفران کیلویی روزانه

زعفران ایرانی با کیفیت ترین نوع زعفران در جهان میباشد و همواره قیمت زعفران یکی از مباحث مهم برای صادرکنندگان و افرادی است که در زمینه خرید و فروش عمده زعفران فعالیت میکنند و یا برای مصرف شخصی خود به این ادویه نیاز دارند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، قیمت ارز باعث نوسان قیمت زعفران می شود همانطور که همه ما میدانیم این روزها قیمت ارز روی همه چیز تاثیر میگذارد، با توجه به اینکه قیمت ارز در ایران به هیچ وجه ثبات نداشته  این امکان وجود نخواهد داشت که به صورت کاملا دقیق قیمت زعفران کیلویی امروز را برای شما  در این مطلب بیان کنیم. اما به صورت مقایسه ای میتوان گفت که قیمت زعفران کیلویی امروز نسبت به زعفران مثقالی و گرمی، کمتر  شده است و افرادی که زعفران را به صورت کیلویی معامله می کنند، قطعا سود بیشتری کسب میکنند.

زعفران کیلویی چند است؟

اغلب  وقتی صحبت  از خرید و فروش زعفران می شود، بیشترین سوالات در خصوص قیمت زعفران میباشد، در پاسخ به سوال زعفران کیلویی چند باید گفت که متغیرهای متنوعی مانند میزان تقاضا، فصل برداشت، کیفیت و نوع زعفران میتوانند در این مورد دخیل باشند. در حال حاضر بیشتر خرید و فروش ها به صورت آنلاین انجام می شود و در وبسایت ها انجام میگیرند، که این موضوع تا حد زیادی در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد، این موضوع در خصوص خرید و فروش زعفران به صورت عمده نیز صدق خواهد کردو شما می توانید با چند کلیک، زعفران را در حجم و نوع مورد نظر خودتان خریداری کنید.

زعفران آناقاین عرضه کننده مستقیم زعفران قائنات میباشد. جهت خرید عمده زعفران قائنات می‌توانید با ما در تماس باشید.

خرید عمده زعفران قائنات

جهت خرید عمده زعفران قائنات عوامل مختلفی تأثیر گذار است. در صورتی که مشتریان شما برای شما مهم هستند می‌بایست زعفران را از جاهای معتبر تهیه نمایید. زعفران در مناطق مختلف ایران کشت می‌شود. اما کیفیت زعفران در مناطق مختلف متفاوت است.  این کیفیت بستگی به آب و هوا، خاک و شرایط زمین بستگی دارد. خراسان جنوبی از دیرباز مهد زعفران در ایران بوده است. اما کیفیت زعفران در مناطق مختلف این استان نیز متفاوت است. شهرستان قاین، جزء مناطقی است که می‌توان گفت با کیفیت ترین زعفران کشور در آن کشت میشود و زعفران در ایران با نام قاین شناخته شده است.  به همین دلیل افراد زیادی و به خصوص افراد ساکن در خارج از کشور به دنبال خرید عمده زعفران قائنات میباشند.

خرید عمده زعفران قائنات – ارائه نتایج آزمایشگاهی

اگر چه شناخت زعفران تقلبی در بعضی از موارد ممکن میباشد (میتوانید به این مطلب مراجعه نمایید )، اما آنالیز آزمایشگاهی یک از راه های مطمئن جهت  شناخت ناخالصی در زعفران می‌باشد.

در این وبسایت شما میتوانید زعفران آنا قاین را که از بهترین زعفران قاینات دستچین شده است با قیمتی مناسب خریداری نمایید. برای خرید از فروشگاه و اطلاع از قیمت زعفران آنا قاین با ما در تماس باشید. شما همچنین میتوانید نماینده زعفران آنا قاین در شهر خود باشید. برای درخواست نمایندگی با ما تماس بگیرید.

شما می تونید با فالو کردن صفحه اینستاگرم زعفران ما از نکات موجود در صفحه اینستاگرام هم استفاده کنید

قیمت خرید عمده زعفران قائنات چقدر است؟ آیا قصد خرید عمده زعفران قائنات در مقادیر کیلویی را دارید و می خواهید از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید؟ از کجا میتوان زعفران قائنات اصل را به همراه برگه آزمایش با قیمت ارزان خریداری نمود؟

قیمت عمده زعفران قائنات

قیمت عمده زعفران قائنات همیشه ارزان تر از قیمت فروش جزئی زعفران است. فرض کنیم فردی قصد خرید یک کیلو زعفران را دارد. چون در مقدار عمده می‌خواهد زعفران را بخرد، قیمت خرید عمده زعفران برایش محاسبه خواهد شد.

در خرید عمده زعفران قائنات، شما می‌توانید زعفران را در بسته بندی های دلخواه و در وزن های گرمی یا مثقالی سفارش دهید. انواع زعفران عرضه شده در فروشگاه زعفران انا رویال هم از نظر ظاهری و هم از خواص شیمیایی بالاترین کیفیت را دارا می‌باشد.

انواع زعفران قائنات اصل، در این فروشگاه بالاترین قدرت رنگ دهی را در نوع خود دارا هستند. قیمت روز زعفران در 4 حالت در بالای صفحه آمده است. این حالت قیمت گذاری برای راحت کردن کار مشتری انجام شده است؛ به این صورت مشتریان عزیز ما می توانید  قیمت روز عفران را در 4 حالت مشاهده کنند.

قیمت زعفران قائنات در اول صفحه موجود است. شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت زعفران قائنات بروز شده را هر روز مشاهده کنید.  قیمت زعفران عمده امروز در 4 حالت مختلف لیست شده است. این امر برای سهولت مشتریان انجام شده است که مقدار دقیق نیاز خود را مشخص کنند و سپس اقدام به خرید کنند. قیمت زعفران در ایران ۱۴۰۰ مربوط به سال گذشته است. در سال 1402 قیمت های افزایش بسیار کمی داشته است که علت اصلی آن ماه رمضان است.

فروش زعفران عمده به راحتی در سایت ما اتفاق می افتد. شما می توانید با مراجعه به محصولات بالا، خرید خود را با  سهولت کامل انجام دهید. فروش زعفران عمده امری بسیار طبیعی در سایت ما است. در وبسایت ما شما می توانید قیمت زعفران امروز و قیمت زعفران امروز نیشابور را مشاهده کنید.

در این بین لازم بود که بگیم اگر شما ساکن شهر قم هستید و به دنبال خرید زعفران در قم هستید، لطفا به مقاله زعفران در قم مراجعه کنید.

همچنین برای قیمت زعفران یک گرمی قائنات و قیمت هر گرم زعفران در سال 1402 شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتسپ و یا قسمت نظرات همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده زعفران قائنات با آنالیز

در شرکت ما چون خود تولید کننده زعفران هستیم انواع مختلف زعفران در درجه کیفیت های متفاوت بدون واسطه و به صورت تضمین شده عرضه می شود.

زعفران ابتدا به آزمایشگاه رفته و پس از تایید درجه کیفیت به صورت فله یا بسته بندی شده به بازار عرضه می شود. نتیجه آزمایشات به خریداران زعفران که قصد خرید عمده زعفران را دارند نیز تقدیم می شود.

از نظر ظاهری زعفران قائنات عرضه شده در شرکت ما دارای ویژگی های زیر است:

زعفران تمام قرمز و فاقد هرگونه سفیدی می باشد

رشته های خرد و شکسته شده در محصول وجود ندارد

محصولات ارائه شده به صورت یکدست دارای کلاله های قرمز، سالم و درشت می باشد.

قیمت زعفران عمده

قیمت زعفران عمده را در قسمت بالای صفحه میتوانید مشاهده کنید. در وبسایت ما، قیمت زعفران عمده به صورت روزانه آپدیت می شود. شما میتوانید برای استعلام قیمت زعفران عمده، از طریق واتس اپ، صفحه تماس با ما و یا قسمت کامنت های همین صفحه با ما در تماس باشید.

قیمت زعفران کیلویی 1402

در قسمت بالای صفحه شما می توانید در 4 حالت مختلف قیمت زعفران کیلویی 1402 را مشاهده کنید. این 4 حالت عبارت اند از قیمت زعفران کیلویی 1402، قیمت روز زعفران 100 گرمی، قیمت زعفران امروز 50 گرم و قیمت زعفران نگین 25 گرم.

لیست قیمت کیلویی زعفران

قیمت روز زعفران و بروز شده، در قسمت بالای صفحه قابل مشاهده است. در جدول زیر حدود قیمت کیلویی زعفران 1402 را مشاهده می‌کنید.2

نوع زعفران / قیمت زعفرانقیمت یک کیلو زعفرانقیمت 500 گرم زعفرانقیمت 250 گرم زعفرانقیمت 100 گرم زعفرانقیمت 50 گرم زعفرانقیمت 25 گرم زعفران
قیمت زعفران نگین سوپر اتویی امسالی قاینات46,400,00023,200,00011,650,0004,890,0002,470,0001,260,000
قیمت زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات45,400,00022,700,00011,400,0004,790,0002,420,0001,240,000
قیمت زعفران نگین سوپر معمولی44,900,00022,450,00011,275,0004,740,0002,400,0001,230,000
قیمت  زعفران نگین قاینات43,900,00021,950,00011,025,0004,640,0002,350,0001,200,000
       
قیمت زعفران سرگل قلمدار ممتاز قاینات42,400,00021,200,00010,650,0004,490,0002,270,0001,160,000
قیمت زعفران سرگل قاینات40,900,00020,450,00010,275,0004,340,0002,200,0001,130,000
قیمت زعفران سرگل ضعیف39,400,00019,700,0009,900,0004,190,0002,120,0001,090,000
       
قیمت زعفران پوشال قلمدار ممتاز قاینات 40,900,00020,450,00010,275,0004,340,0002,200,0001,130,000
قیمت زعفران پوشال قلمدار قاینات39,900,00019,950,00010,025,0004,240,0002,150,0001,100,000
قیمت زعفران پوشال معمولی38,900,00019,450,0009,775,0004,140,0002,100,0001,080,000
       
قیمت دسته (دختر پیچ) قاینات 35,400,00017,700,0008,900,0003,790,0001,920,000990,000
       
قیمت زعفران شکسته 31,400,00015,700,0007,900,0003,390,0001,720,000890,000
       
قیمت ریشه زعفران5,400,0002,700,0001,400,000690,000370,000210,000

 

 

زعفران در مشهد از کجا بخرم؟

زعفران در مشهد از کجا بخرم؟ فروشندگان زیادی در مشهد زعفران به فروش می‌رسانند، اما چطور می‌توان به آن ها اعتماد کرد؟ مکانی برای خرید زعفران در مشهد نمی‌شناسید؟ یا شاید هم میدانید اما نمیتوانید به فروشندگان اعتماد کنید پس نگران نباشید ما در کنار شما هستیم.

ما در این مقاله درباره زعفران قاینات که یکی از بهترین زعفران های ایران و جهان هست صحبت میکنیم. همچنین درباره نوع های دیگر زعفران ایران و نحوه نگهداری و همینطور نحوه سفارش توضیح خواهیم داد.

ما شمارا همراهی میکنیم تا تفاوت بین زعفران اصل را از زعفران تقلبی تشخیص دهید تا در دام افراد سود جو قرار نگیرید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

 

زعفران قائنات در مشهد - زعفران آناقاین

زعفران در مشهد

زعفران در مشهد بسیار زیاده شده است. همانطور که گفته شد مردم مشهد با این ادویه گرانبها و باارزش آشنا هستند و همینطور ورود زعفران های بی کیفیت و تقلبی باعث افزایش بی رویه قیمت زعفران در بازار شده و بدلیل کمتر مطلع بودن خریداران زعفران باعث شده تا مردم فریب برخی فروشندگان را بخورند و محصول درجه چندم را بخرند. اما با ورود به سایت ما این امکان برای شما فراهم میشود تا محصولات زغفران با کیفیت،اصل و با قیمت مناسب را خرید کنید.

 

خرید زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

 

قیمت زعفران در مشهد

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد به علت واردات و صادرات این محصول و افزایش یا کاهش خرید مردم، قیمت زعفران در مشهد به طور دقیق مشخص نیست. حدود قیمت زعفران نگین سوپر معمولی(سوپر نگین درجه سه) که رنگ و عطر دلنشینی دارد 42 میلیون تومان است. اما این قیمت بدلیل نوسانات دقیق نیست. از نوع سوپر نگین، بیشتر در صادرات استفاده می‌شود

و اما حدود قیمت هر گرم زعفران سرگل قلمدار ممتاز قاینات (مرسومترین زعفران ایران) 43 میلیون تومان است. این قیمت هم دقیق نیست و  به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد. این قیمت ها، قیمت عمده زعفران در مشهد بود؛ اگر شما به دنبال خرید زعفران در مشهد به صورت خرده هستید، مشکلی ندارد. قیمت هر گرم زعفران در مشهد از نوع نگین سوپر معمولی، حدودا 49 هزار تومان است.

 

زعفران مشهد - زعفران آناقاین

 

قیمت هر گرم زعفران در مشهد از نوع سرگل قلمدار ممتاز قاینات (زعفران مرسوم) حدودا 50 هزار تومان است. این قیمت ها نیز دقیق نیست و شما باید برای قیمت دقیق به صفحه خرید و قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. شما میتوانید بصورت روزانه در سایت ما قیمت انواع زعفران را مشاهده کنید. و اگر هم بدنبال خرید زعفران ایران بصورت عمده هستید ما هیچ مشکلی برای تهیه و ارسال آن به شما نداریم.

ما همینطور زعفران های خود را بصورت جزء هم به مشهد و بیشتر کشور های جهان ارسال میکنیم. اما از کجا فرق بین زعفران اصل با تقلبی را بفهمیم؟ در پایین به صورت مختصر توضیح داده شد اما اگر به راهنمایی بیشتری احتیاج دارید وارد سایت ما شوید تا از مقالات استفاده کنید.

 

زعفران در مشهد از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

 

خرید زعفران در مشهد

خرید زعفران در مشهد بسیار ساده شده است. زعفران در بسیاری از شهر های جهان شناخته شده است و همینطور در بعضی از شهر های جهان هم ناشناخته یا کمتر شمناخته شده.

مشهد هم جزو شهر هایی است که زعفران در آن بسیار استفاده می‌شود. از آنجایی که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است و همچنین بزرگترین صادر کننده زعفران در جهان ، محصولات خود را به بسیاری از کشورهای جهان نظیر روسیه،امارات،ترکیه صادر میکند.

بسیاری از کشور ها خواهان زعفران با کیفیت ایران هستند. و به احتمال زیاد میدانید که زعفران را می توان در گلخانه کشت کرد و این امر باعث شده تا بعضی از افراد سودجو زعفران های تقلبی را به جای زعفران اصل به مردم بفروشند اما شما نگران نباشید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در مشهد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

نرخ زعفران عمده و کیلویی در مشهد - زعفران آناقاین

 

اما تولید زعفران در گلخانه ها باعث نوسانات قیمتی در بازار شده است طوری که تولید کننده زعفران بی کیفیت خود را به نام زعفران با کیفیت به مردم میفروشد اما باد دانست که زعفران های گلخانه ای اصل توانایی رقابت با زعفران اصل ایران را ندارد.

زعفران ایرانی مزه ای تلخ دارد اما بوی بسیار خوش عطر و دلنشین دارد ولی زعفران های بی کیفیت کمتر خوشبو هستند و رنگ خوبی هم ندارند.

در نظر داشته باشید که زعفران را مستقیم در معرض آفتاب قرار ندهید چونکه کیفیت خود را از دست خواهد داد.

همانطور که میدانید به علت نوسانات بازار و خرید و فروش زعفران و همچنین ورود زعفران های تقلبی در بازار باعث شده تا نوسانات قیمتی در بازار بوجود آید همینطور تورم هم یکی از دلایل نوسان قیمت است اما شما میتوانید قیمت زعفران را در سایت ما بصورت روزانه مشاهده کنید.

ما در سایت خود سیزده نوع محصول زعفران داریم در بسته بندی های متفاوت و لوکس و همینطور در ابعاد و وزن های مختلف. در قسمت بالا، قیمت زعفران در مشهد را به صورت حدودی بیان کردیم.

 

قیمت زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

 

تامین کننده زعفران در مشهد

ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در مشهد هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ به این معناست که در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید ماهانه تا یک تن زعفران در مشهد سفارش دهید.

نرخ زعفران عمده و کیلویی در مشهد

هنگامی که خریدار زعفران قصد خرید زعفران کیلویی در مشهد را دارد باید هزینه بسیاری پرداخت نماید به آسانی نمی‌توان اعتماد کند.

فروش عمده زعفران کیلویی در مشهد در آناقاین انجام می شود که به عنوان مرکز فروش عمده زعفران قائنات در مشهد شناخته شده است.

نرخ زعفران عمده و کیلویی در مشهد چقدر است و به چه نکاتی بستگی دارد؟ آیا کیفیت زعفران در قیمت عمده زعفران تاثیر دارد؟ در بالا به نرخ کیلویی زعفران در مشهد اشاره کردیم. خرید عمده زعفران در مشهد نکاتی دارد که در بالا به آن پرداخته ایم.

اگر به دنبال برندی خوش نام و قابل اطمینان هستید که بدون شک و نگرانی خرید خود را انجام دهید ، روی ما حساب کنید.

 

تامین کننده زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

 

ما زعفران  خود را از دو طریق تهیه می کنیم: اول اینکه خودمان آن را تولید می کنیم. دوم اینکه پس از فروش زعفران خودمان و در صورت لزوم، از کشاورزان قابل اعتماد خریداری می کنیم که بر زمین های کشاورزی آنها نظارت مستمر و میدانی داریم.

ما انواع زعفران در مشهد را به بازار عرضه می کنیم. هر نوع زعفران مورد نظر شما با بهترین کیفیت در شرکت ما موجود است. اما تمرکز ما بر تهیه و توزیع زعفران نگین و سر گل است.

انواع مختلف زعفران در مشهد که توسط آناقاین عرضه می شود:

 • ۱_ زعفران نگین
 • * سوپر نگین
 • * نگین صادراتی
 • * نگین معمولی
 • ۲_ زعفران سرگل
 • ۳_ زعفران پوشالی
 • ۴_ زعفران دسته

در ایران مراکز بسیاری وجود دارند که زعفران را به صورت عمده و خرده خرید و فروش می‌کنند ولی در حوزه پخش عمده زعفران در مشهد  بحث اعتماد بسیار مهم است. در حوزه فروش عمده زعفران بسیاری از افراد نمونه زعفران با کیفیت برای مشتری خود ارسال کرده و بعد از اینکه مشتری زعفران را تایید کرد و قصد خرید کیلویی زعفران را داشت، انواع با کیفیت پایین را برای مشتری ارسال می‌کنند.

مراکز پخش عمده زعفران در مشهد اطلاعات چندانی درباره زعفران به مشتریان نمی دهند و اگر کسی آگاهی نداشته باشد ممکن است مورد سوء استفاده قرار بگیرد. یکی از راههای مطمئن برای خرید زعفران عمده، خرید زعفران از کشاورز است.

 

 

زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

 

مشخصات زعفران درجه یک فله ای در مشهد

دارای کمترین میزان سفیدی

فاقد رشته‌های خرد شده و شکسته شده (فاقد زعفران نرمه)

یکدست بودن کیفیت (مخلوطی از چند زعفران نیست)

فاقد تیکه های به هم چسبیده زعفران

دارای رنگ قرمز خوشرنگ است

مراکز فروش زعفران در مشهد

مراکز فروش زعفران در مشهد زیاد هستند. در حقیقت استانهای بسیاری زعفران را تولید می کنند که پس از برداشت توسط کشاورزان توسط واسطه ها خریداری شده و به بازارهای مختلف در شهرهای مختلف ارسال می شود.

پس از تولید؛ زعفران مسیری طولانی را طی می کند تا در نهایت به دست مصرف کننده برسد این روند طولانی باعث افت کیفیت زعفران شده و رشته های زعفران شکسته می شوند. با خرید از عمده فروش زعفرانی که کشاورز هست؛ دست واسطه ها و دلالان از این مسیر کوتاه شده و زعفران با کیفیت بالا به دست مصرف کننده می رسد.

شما می‌توانید زعفران مرغوب و اصل را به صورت عمده و در انواع مختلف زعفران انتخاب کرده و در مشهد درب منزل خود دریافت نمایید.

 

زعفران قاینات در مشهد - زعفران آناقاین

 

صادرات زعفران مشهد

با توجه به صادراتی بودن زعفران مشهد و رقابت های موجود در سطح جهانی در زمینه بازار زعفران نیاز به تحقیقات اقتصادی، کشاورزی در موارد بازاریابی و صادرات زعفران روز به روز محسوس تر خواهد بود. کیفیت زعفران مشهد خوب است؛ اما در مقابل زعفران قاینات در مشهد، رقابت را واگذار می‌کند.

 

 

قیمت خرید عمده زعفران قائنات در آنا قاین

در بازار برای زعفران قیمت های متفاوتی وجود دارد و دلیل آن هم این است که زعفران در درجه کیفیت های مختلف عرضه می شود. از طرفی زعفران چندین نوع دارد و فله یا بسته بندی بودن آن نیز روی قیمت آن تاثیر گذار است.

در شرکت ما که خود تولید کننده زعفران نیز می باشد همه انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف مورد نیاز مشتری عرضه می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران قائنات در آناقاین حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید 09127487250

قم – خیابان شهدا- (صفائیه) – مجتمع تجاری طلا – طبقه اول – پلاک 12

درباره زعفران آناقاین

بسیاری از مردم به دنبال وبسایتی هستند که قیمت زعفران امروز را قرار دهد. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید. همچنین با دنبال کردن کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و آپارات ما از جدید ترین اخبار زعفران آناقاین باخبر باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

لیست قیمت روز زعفران کیلویی - زعفران آناقاین


460 دیدگاه در “قیمت زعفران امروز

 1. بوجانی گفت:

  سلام. قیمت یک کیلو زعفران رو میخواستم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام و درود. قیمت یک کیلو زعفران را برای 13 نوع زعفران در همین صفحه گذاشتیم.

 2. علوی گفت:

  درود. یک سوال داشتم. قیمت یک کیلو زعفران برای هر نوعش فرق داره؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر.بله قیمت یک کیلو زعفران با توجه به نوع آن فرق داره. در قسمت بالای همین صفحه قیمت یک کیلو زعفران را برای 13 نوع زعفران قرار داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *