قیمت عمده زعفران امروز | قیمت روز زعفران

قیمت امروز زعفران | 17 آذر 1401

برای استعلام قیمت عمده زعفران قاینات برای سفارش های بیش از 5 کیلو با ما تماس بگیرید.

قیمت عمده زعفران امروز 17 آذر | قیمت زعفران عمده

قیمت روز عمده زعفران | قیمت زعفران امروز

قیمت روز عمده زعفران | قیمت زعفران امروز

قیمت عمده زعفران امروز در 17 آذر 1401 را در لیست بالا مشاهده می کنید. در ابتدا ایران به عنوان تنها صادرکننده زعفران دنیا بود، اما در سال‌های اخیر کشورهای دیگری نیز وارد تجارت شدند. سابقه کشت زعفران در ایران به عهد باستان می‌رسد. سپس از ایران به یونان و روم نیز برده شد. در دوره پارت‌ها از ایران به روم صادر می‌شد و بعدها در دوره مغول به چین صادر شد و چین نیز از جمله مشتریان طلای سرخ در ایران شد. گفته شده در دوره ساسانیان زعفران در قم نیز رایج شد. در دوره اسلامی به کشورهای عربی نیز برده شد و کشورهای اطراف مدیترانه نیز با طریقه کشت آن آشنا شدند. قیمت زعفران کیلویی امروز به صورت روزانه بروز می‌شود و شما می‌توانید از طریق این صفحه، هم قیمت زعفران کیلویی را مشاهده کنید؛ همچنین می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید اینترنتی زعفران مراجعه کنید. اگر به دنبال خرید زعفران نگین سوپر صادراتی هستید، در ویدئو های زیر نمونه از زعفران سوپرنگین صادراتی را مشاهده می‌کنید. همچنین قیمت زعفران نگین سوپر صادراتی، در لیست بالا قابل مشاهده است.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری از قیمت عمده زعفران امروز دارید، حتما با ما در ارتباط باشید. شما می‌توانید شماره خود را در فرم زیر قرار دهید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند.

 


     

     لیست قیمت روز زعفران کیلویی در سال 1401 | خرید زعفران کیلویی | لیست قیمت عمده زعفران امروز 17 آذر 1401

    لیست قیمت روز زعفران کیلویی را در بالای همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین در جدول پایین همین صفحه، قیمت ها به صورت کلی لیست شده اند. در عصر جدید اسپانیا به عنوان رقیبی برای ایران مطرح و یکی از صادرکنندگان طلای سرخ محسوب می‌شود. امارات نیز بدون کشت این گیاه به یکی از صادرکنندگان آن تبدیل شده است. علاوه بر این بسیاری از کشورها مثل افغانستان، هند و.. در زمینه تجارت آن فعال شده‌اند.

    نمایش بیشتر