در زمان قدیم برای تازه موندن ادویه های گرون و کمیاب مثل هل و زعفران آن‌ها رو در شیشه های کوچکی میذاشتن که با بستن درب اون پلمپ میشدن تا هوا واردش نشه و تازه بمونه. اینکار های شیک و زیبا هم دقیقا به همون سبک طراحی شده تا در کنار حس خوب، بتونین هل زعفرون و دیگر ادویه های ارزشمندتون رو تازه و به دور از رطوبت نگه دارین. پیشنهاد می‌کنیم این محصولات رو از دست ندین.

علاوه بر شیشه زعفران و شیشه ادویه جات، ما تامین کننده زعفران به صورت عمده هم هستیم. برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید اینترنتی زعفران مراجعه کنید.

بطری زعفران یا بطری ادویه که در کشورمان با بیشتر با نام ظرف پلی کریستال معروف است در وب‌سایت ما (آناقاین) به فروش می‌رسد. نام صحیح این ظرف ، ظرف پلمیری زعفران است. در تولید این نوع ظروف زعفران ، از نوعی پلیمر به نام استایرن استفاده می شود و به علت شفافیت بالا، طرفداران زیادی داشته و 3 نوع آن توسط ما به فروش می‌رسد. 

ویژگی های اصلی بطری زعفران و ادویه جات

 • شفافیت بسیار ویژه بطری های زعفران نسبت به ظروف پلاستیکی بازار
 • کاربری بالای بطری ادویه جات در نمایش خیره کننده محصول
 • حفظ کیفیت زعفران به دلیل ایزوله بدون محفظه

بطری شیشه ای زعفران و ادویه جات

کیفیت یک بطری زعفران در حوزه های مختلفی بررسی می شود:

حفظ سلامت محصول مهمترین امر در سلامت مواد غذایی حفظ کیفیت در گذر زمان می باشد. چگونگی نگهداری زعفران حکم می کند که ظرف زعفران یا خشکبار مورد استفاده، برای نگهداری در زمان زیاد کاربرد داشته باشد. مهم است که مواد اولیه بطری زعفران به شکلی باشد که با گذشت زمان به کیفیت زعفران آسیبی وارد نکند. زیبایی بطری زعفران در ادویه جات، موارد زیر اهمیت دارد:

اگر شما ساکن زاهدان هستید و به دنبال زعفران در زاهدان هستید، به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

 • در بافت بطری شیشه ای زعفران، موج با تفکیک رنگ وجود نداشته باشد
 • رنگی نباشد و کاملا بی رنگ باشد
 • خط دوخت در بطری زعفران پنهان شده باشد، کیفیت استایرن مورد استفاده در فرآیند تولید ظروف کریستالی زعفران بسیار مهم است.

استفاده از استایرن نا مرغوب و دارای ناخالصی در تولید بطری های شیشه ای زعفران تاثیر به سزایی در زیبایی ظرف خواهد داشت. به همین دلیل، شرکت تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران باید در ساختار بطری کریستالی زعفران به نکات زیر اهمیت داده باشد:

 • مواد اولیه درجه یک تهیه کرده باشد.
 • دقت کافی در استفاده از قالب های استاندارد داشته باشد.
 • فرآیند تزریق دقیق را اجرا کرده باشد.
 • فرآیند ترکیب مواد به صورت آزمایشگاهی را به صورت علمی رعایت کرده باشد.
 • از پرسنل تخصصی در فرایند تولید استفاده کرده باشد.

همچنین اگر ساکن ارومیه هستید و به دنبال زعفران در ارومیه هستید، به مقاله لینک شده مراجعه کنید. ساکنین تهران، می توانند به مقاله زعفران در تهران مراجعه کنند.

درباره زعفران آناقاین فروشنده بطری زعفران و بطری ادویه جات

بسیاری از مردم به دنبال مکانی هستند که بتوانند بطری زعفران یا بطری ادویه جات را به صورت عمده خریداری کنند. ما عرضه کننده بطری زعفران و بطری ادویه جات و زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

نمایش بیشتر