وبلاگ

قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور | مراحل صادرات زعفران

چگونگی صادرات زعفران

چگونه زعفران صادر کنیم؟ قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور چیست؟ قوانین صادرات زعفران چیست؟ سوالی که هر ایرانی حداقل یکبار در زندگی خود می‌پرسد. اگر شما هم کشاورز هستید یا یکی از تامین کنندگان زعفران هستید، حتما به فکر ارسال زعفران با پست و صادرات زعفران یا ارسال زعفران به خارج از کشور افتاده اید. در این مقاله چگونگی ارسال زعفران از طریق پست و ارسال زعفران به خارج کشور را باهم مرور می کنیم. یا اینکه اگر به دنبال خرید زعفران و سپس به دنبال صادرات زعفران هستید، تا آخر این مقاله همراه باشید.

آنچه خواهید خواند:

همچنین در این بین، نمونه صادرات زعفران شرکت ما (آنا قاین) را در تصاویر این صفحه مشاهده خواهید کرد. در صورتی که شرایط صادرات زعفران را به هر دلیلی ندارید، شرکت ما، صفر تا صد صادرات زعفران به خارج کشور را به عهده می‌گیرد.

همین ابتدا به چند سوال متداول شما به صورت کوتاه پاسخ دهیم.

 • چند گرم زعفران می توان از کشور خارج کرد (بدون کارت بازرگانی)؟ 100 گرم (مشتریان ما تا 200 الی 250 گرم هم سابقه صادرات چمدانی داشته اند اما ریسکی است)
 • چقدر زعفران می توان از کشور خارج کرد (بدون کارت بازرگانی)؟ برای هر مسافر 100 گرم
 • چقدر زعفران میشه از کشور خارج کرد (بدون کارت بازرگانی)؟ برای هر مسافر 100 گرم
 • بمقدار مجاز حمل زعفران به خارج از کشور چنده؟ بدون کارت بازرگانی برای هر مسافر به ازای هر گذرنامه 100 گرم زعفران
 • قوانین صادرات زعفران چیست؟ پاسخ این سوال طولانی است و در ادامه به طور کامل توضیح دادیم.

 

مجوز برای صادرات زعفران

آیا می دانید صادرات انواع زعفران ایرانی مستلزم اخذ مجوز از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است؟ همچنین گواهی بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گواهی قرنطینه دامی و نبات هم حسب مورد درخواست خریداران زعفران، لازم می باشد.

شرایط صادرات زعفران + قوانین صادرات زعفران

شرایط صادرات زعفران چیست؟ قوانین صادرات زعفران چیست؟ برای صادرات زعفران، باید دارای مجوز صادرات باشید که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت ایران صادر می‌شود. بعلاوه، برای ورود به بازار بین‌المللی، باید با مقررات کشور مقصد آشنا شوید و شرایط و محدودیت‌های واردات زعفران را در آن کشور بررسی کنید. همچنین، برای جلب بازارهای جدید، به دنبال روابط تجاری با تجار و توزیع‌کنندگان محلی هستید.

خلاصه شرایط صادرات زعفران از ایران به صورت لیست

البته، لطفاً توجه داشته باشید که شرایط صادرات زعفران از ایران ممکن است با توجه به مقررات و قوانین دولتی و تغییرات بازار، تغییر کنند. این لیست ممکن است نقاطی را که می‌تواند در شرایط صادرات زعفران از ایران موثر باشد، شامل شود:

 1. مجوزها و مجوزهای صادراتی: این شامل مجوزهای لازم از ادارات دولتی مربوطه مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت و گمرک می‌شود.
 2. محدودیت‌ها و قوانین مربوط به صادرات: ممکن است دولت محدودیت‌های خاصی برای صادرات زعفران از ایران اعمال کند، مانند محدودیت در میزان صادرات یا محدودیت‌های مربوط به کیفیت زعفران.
 3. مشخصات فنی و کیفی: صادرکنندگان باید مطمئن شوند که زعفرانی که قصد صادرات آن را دارند، با استانداردهای فنی و کیفی مورد نیاز برای بازارهای هدف تطابق دارد.
 4. بسته‌بندی: زعفران باید به شکلی بسته‌بندی شود که در حین حمل و نقل و انبارداری از آسیب دیده نشود و کیفیت آن حفظ شود.
 5. شرایط حمل و نقل: شرایط حمل و نقل زعفران از مرز ایران به مقصد باید مشخص شود، از جمله نوع حمل و نقل، زمان تحویل و مسئولیت‌های حمل و نقلی.
 6. مقررات پرداخت: شرایط پرداخت باید مشخص شود، از جمله نوع پرداخت (نقدی، اعتباری و غیره) و مهلت پرداخت.
 7. مسئولیت‌های مالی: مسئولیت‌های مالی مربوط به هزینه‌های حمل و نقل، بیمه، گمرک و سایر هزینه‌های مربوطه باید مشخص شود.
 8. قوانین گمرکی: شرایط و الزامات گمرکی برای صادرات زعفران باید رعایت شود، از جمله انجام اظهارنامه صادراتی و پرداخت مالیات و عوارض مربوطه.
 9. تأمین مواد اولیه: اطمینان از تأمین کفاف مواد اولیه زعفران برای تولید و صادرات به حداقل رساندن ریسک‌های مربوط به تأمین مواد اولیه.
 10. بازاریابی و فروش: برنامه‌های بازاریابی و فروش برای واردات زعفران به کشورهای مقصد باید مورد بررسی و برنامه‌ریزی قرار گیرد.

در نهایت، با توجه به ارزش زعفران و قیمت بالای آن، هزینه صادرات زعفران نیز بالاست. بنابراین، برای کاهش هزینه‌های صادرات، باید به بهبود فرآیندهای تولید، بسته‌بندی و حمل و نقل اهمیت بدهید. همچنین، تلاش برای جلب بازارهای جدید و بهبود کیفیت و نوعیت محصولات، می‌تواند به توسعه صادرات زعفران کمک کند و در نهایت، به افزایش درآمد کشور ایران از این صادرات کمک کند.

در صورتی که برای صادرات زعفران به مشتری خود، نیاز به زعفران فله دارید، به مکان درستی آمده اید. برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت زعفران امروز مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه کنید.

مشخص کردن قیمت زعفران صادراتی

صادر کننده برای تعیین هزینه کالاهای صادراتی خود باید به کمیسیون نرخ گذاری مراجعه نماید. در صورتی که به دنبال سود بالاتری هستید زعفران را در بسته بندی زیر 30 گرم صادر نمائید. بیشترین خرید زعفران ایرانی را کشورهای اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، سوئد، سوئیس، هند، آرژانتین، انگلستان و آلمان در سال 2024 داشتند.

 چگونگی صادرات زعفران | ارسال زعفران به خارج از کشور

زعفران یکی از گران‌ترین ادویه‌های دنیاست که صادرات یا فروش آن در بازارهای جهانی یکی از سودآورترین تجارت‌ها به‌ویژه برای ایرانیان است. ایران اولین و برترین صادرکننده زعفران در جهان است. همانطور که می دانید بیشتر زمین های زیر کشت زعفران متعلق به استان خراسان است. خانواده های زیادی در استان خراسان به کاشت زعفران و کسب درآمد از این راه مشغول هستند.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران برای صادرات مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی، زعفران دو گرمی و زعفران چهار گرمی را تهیه کنید.

 

همچنین شما امکان خرید زعفران کادویی و هدیه برای عزیزانتان هم از سایت ما دارید. در فروشگاه ما بیش از 30 مدل متنوع از پک های کادویی زعفران با رنگ و وزن های مختلف وجود دارد که برخی از آن ها را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید.

 

زعفران یکی از ادویه های پرطرفدار در جهان به ویژه در ایران به شمار می رود که برای رنگ آمیزی و طعم دادن به غذاها و نوشیدنی های مختلف استفاده می شود. در حال حاضر سرآشپزهای معروف دنیا از زعفران برای تهیه غذاهای مختلف استفاده می کنند. تقاضا برای زعفران در بازارهای خارجی بسیار زیاد است و کشورهای مختلف زعفران را از ایران خریداری می کنند. شرکت های صادراتی زعفران مانند آناقاین، در واقع شرکت های معتبر و متمرکزی هستند که صادرات این ادویه گرانبها را بسیار آسان می کنند.

 

صادرات زعفران

 

آنها برای زعفران برداشت شده از زمین، بسته بندی مناسب و آماده صادرات تسهیلات فراهم می کنند. شرکت صادرات زعفران با توجه به نیاز مشتریان خارجی به خرید این ادویه گرانبها، استراتژی قیمت گذاری صحیح و روش های بازاریابی بین المللی را اجرا می کند و در نهایت مراحل صادرات را انجام می دهد. مشاغلی که ادویه جات، سبزیجات و میوه جات صادر می کنند نیز می توانند در این زمینه موفق باشند.

در این بین، نمونه صادرات زعفران شرکت ما را در عکس های زیر مشاهده می‌کنید.

نمونه صادرات زعفران به کشور کویت

 

قوانین صادرات زعفران - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به پاریس فرانسه

 

صادرات زعفران - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به کشور مالزی

 

مدارک لازم برای صادرات زعفران - آنا قاین

 

نمونه صادرات زعفران به پاریس فرانسه

 

صادرات زعفران irexportex - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به کشور کویت

 

تعرفه پست خارج از کشور - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به انگستان

 

تعرفه پست خارج از کشور ۱۴۰۱ - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به قطر

 

ارسال زعفران با پست - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به کشور کویت

 

مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور - آنا قاین

نمونه صادرات زعفران به اندونزی

 

ارسال زعفران به خارج از کشور - آنا قاین

 

نمونه صادرات زعفران به لیون فرانسه

 

قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور - آنا قاین

میزان صادرات زعفران در جهان قابل توجه است و حجم درآمد دلاری آن هر ماه رشد مثبتی دارد. اگر به آمارهای ثبت شده در منابع صادرات و واردات نگاه کنید متوجه این تغییرات خواهید شد. فروش و صادرات زعفران به کشورهای خارجی منبع درآمد مثبتی برای کشور است.

زعفران یک کالای صادراتی غیرنفتی است که نیاز به سرمایه گذاری ویژه دارد. بهترین زعفران شهرستان قاین در بسته بندی های استاندارد در اوزان مختلف برای فروش به مشتریان خارجی تهیه می شود. بسته بندی زعفران و کیفیت آن نقش اساسی در جذب مشتری دارد.

مراحل صادرات زعفران

قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور چیست؟

قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور چند مورد است که در ادامه به بررسی دقیق آن خواهیم رسید. برای صادر کردن زعفران به خارج از کشور، نیاز است که ابتدا تمامی این قوانین را به خوبی بدانید و شرایط اولیه صادرات را داشته باشید.

برای ورود به عرصه خرید و فروش یا صادرات زعفران باید به خوبی با مراحل و نحوه صادرات این ادویه آشنا باشید. مراحل زیر که برای صادرات این محصول باید طی شود به طور کامل شرح داده شده است. اگر در زمینه کشت زعفران فعال هستید یا می خواهید در زمینه صادرات زعفران فعالیت کنید باید به نکات زیر توجه کنید:

مرحله اول صادرات زعفران | ارسال زعفران به خارج از کشور: ارزیابی و ارزیابی نیاز بازار جهانی به خرید زعفران

موفقیت در صادرات زعفران منوط به تعیین نیاز بازار جهانی به خرید زعفران است. با جمع آوری اطلاعات، داده ها و ارقام منتشر شده در منابع خارجی در مورد صادرات واردات و حجم فروش زعفران در بازارهای بین المللی، می توانید مشخص کنید که کدام بازار تقاضای بالایی دارد و می توانید به کدام کشورها صادرات داشته باشید.

بر اساس جمع بندی کلی که از این داده ها می گیرید، کشور یا کشورهای هدف صادرات زعفران را انتخاب می کنید و در واقع بهترین مقصد را برای فروش زعفران خواهید یافت. اگر درک درستی از بازار زعفران در جهان نداشته باشید، تلاش شما برای صادرات به یک کشور بیهوده خواهد بود!

اهمیت ارزیابی نیاز بازار جهانی به خرید زعفران زمانی مشخص می شود که با موضوع تحریم، مسائل اقتصادی، تامین ارز و قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد مواجه شوید. قبل از صادرات زعفران، باید بدانید که بازار کدام کشورها برای محصولات زعفران شما باز است.

 

چگونگی صادرات زعفران

 

مرحله دوم صادرات زعفران | ارسال زعفران به خارج کشور: خرید زعفران مرغوب با بسته بندی استاندارد و زیبا

پس از اینکه مرحله اول صادرات زعفران را به طور کامل پشت سر گذاشتید و تمامی اطلاعات لازم را به دست آوردید، اکنون زمان تهیه بهترین و با کیفیت ترین زعفران صادراتی است. به طور کلی زعفران در اکثر استان های ایران کشت می شود اما محصولات مناطق مختلف کیفیت یکسانی ندارند. در حال حاضر استان خراسان نه تنها دارای بیشترین تولید زعفران در کشور است بلکه با کیفیت ترین زعفران در شهرستان قاین واقع در این استان کشت می شود.

زعفران انواع مختلفی دارد، همه افرادی که می خواهند در زمینه صادرات زعفران فعالیت کنند باید انواع مختلف زعفران و تفاوت آن ها را مطالعه کنند تا در نهایت تصمیم درستی برای صادرات این محصول و بهترین نوع زعفران برای صادرات بگیرند.

مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور چه قدر است؟

مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور در این لحظه حدودا 100 گرم است. البته این مقدار برای حمل چمدانی است که نیازی به شرایط گفته شده ندارد. البته که داشتن کارت بازرگانی، مقدار مجازپست زعفران به خارج از کشور را تا 1 کیلوگرم افزایش می‌دهد.

لازم به ذکر است که مقادیر بالا برای ارسال با پست است. در صورتی که زعفران را به صورت Cargo ارسال کنید، محدودیتی در ارسال نیست.

آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات در ایران می باشد که می توانید زعفران را در 3 روز کاری به دست شما برساند. وقتی می گوییم بزرگترین تامین کننده زعفران قائنات در دنیا منظورمان چیست؟ یعنی شما هیچ محدودیتی در اندازه سفارش خود ندارید و هر مقداری که نیاز دارید می توانید سفارش دهید.

برای مثال در ویدئو زیر، ما 150 کیلو زعفران به یکی از مشتریان عرب زبان خود در کشور های عربی ارسال کردیم.

 

 

یکی دیگر از عواملی که یکی از مراحل صادرات زعفران محسوب می شود، در نظر گرفتن بسته بندی استاندارد و زیبا برای محصولات است. فرض کنید بهترین زعفران را تهیه کرده اید، بازار هدف را شناسایی کرده اید و اکنون می خواهید زعفران صادر کنید. اگر محصولات در بسته بندی زیبا و استاندارد نباشند، مشتری خارجی به هیچ وجه محصول شما را خریداری نخواهد کرد.

برای انتخاب بهترین و زیباترین بسته بندی زعفران صادراتی، هزینه مشخصی را برای سفارش جعبه بسته بندی در نظر بگیرید و با یک شرکت صادراتی زعفران مشورت کنید. در صورت نیاز از شرکت های چاپ بسته های صادراتی کمک بگیرید. فراموش نکنید که بسته های صادراتی دارای ویژگی های خاصی هستند که توسط کشور مقصد برای فروشنده تعیین می شود.

مرحله سوم صادرات زعفران | ارسال زعفران به خارج کشور: دریافت مجوزها و مدارک لازم جهت صادرات زعفران

یکی از مهمترین مراحل صادرات زعفران تهیه مدارک لازم برای صادرات است. صادرات زعفران نیز مانند سایر کالاها نیازمند یک سری مجوز است. با توجه به اینکه زعفران یک ماده غذایی است، مجوزها و مدارک مورد نیاز برای صادرات آن تا حدودی با سایر کالاها متفاوت است.

شخص صادرکننده باید ابتدا گواهی استاندارد و گواهی سلامت را از مراجع ذیربط دریافت کند. یکی از مهمترین مدارکی که یک صادرکننده باید داشته باشد کارت بازرگانی است. معمولا یک شرکت صادراتی زعفران با ارسال یک نفر به عنوان نماینده صادرات به همراه معرفی نامه این کار را انجام می دهد. در نهایت نماینده شرکت به گمرک می رود و کار صادرات را انجام می دهد.

در این مرحله باید محموله ها را در گمرک ثبت کنید. کلیه مدارک ذکر شده در بالا برای صادرات زعفران مورد نیاز است. محصولات در گمرک ثبت می شوند و فرم های اظهارنامه صادراتی گمرک صادراتی باید تکمیل شود. فرم ویژه صادرات انواع زعفران در گمرک شامل مشخصات کامل محصول می باشد، این فرم باید با دقت تکمیل و به مسئول مربوطه تحویل گردد. پس از انجام کار گمرکی، مرسوله ای که تحویل داده اید با مشخصاتی که در فرم نوشته اید بررسی می شود و صحت آن تایید می شود.

همچنین اگر به هر دلیلی امکان ارسال زعفران به خارج از کشور برای شما مقدور نیست یا اینکه حوصله انجام روند اداری را ندارید، شرکت ما صفر تا صد صادرات زعفران یا ارسال زعفران به خارج کشور را برای شما انجام می دهد. برای راهنمایی بیشتر شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

بهترین کشور برای صادرات زعفران

بهترین کشور برای صادرات زعفران کجاست؟ به عنوان یکی از مهمترین بازارهای صادراتی زعفران، می‌توان به اسپانیا اشاره کرد. اسپانیا با توجه به استفاده گسترده از زعفران در صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی، بازار بزرگی برای صادرات زعفران ایران است. همچنین، برخی از کشورهای عربی مانند عربستان سعودی، کویت، و امارات متحده عربی، نیز بازارهای خوبی برای صادرات زعفران هستند. همچنین، چین، هند، فرانسه، و ایتالیا نیز از جمله بازارهایی هستند که قابلیت خوبی برای صادرات زعفران ایران دارند.

به هر حال، انتخاب بازار مناسب برای صادرات زعفران به عوامل مختلفی نیاز دارد، از جمله نوعیت و کیفیت زعفران، قیمت، شرایط بازار و مقررات وارداتی کشور مقصد.

صادرات زعفران به چین

کشور چین یکی از طرفداران بزرگ زعفران هستند که از این ادویه به عنوان طلا یاد می‌کنند. زعفران به عنوان یک محصول دارویی در این کشور مصرف می‌شود و ارزش بسیار بالایی دارد. در صورتی که به دنبال صادرات زعفران به چین هستید، مقاله لینک شده را مطالعه کنید.

صادرات زعفران به اسپانیا

اسپانیا به دلیل واردات زیاد زعفران از ایران به یکی از کشور های پر طرفدار برای صادرات تبدیل شده است. ما در مقاله صادرات زعفران به اسپانیا، مراحل ارسال زعفران به این کشور را توضیح دادیم.

صادرات زعفران به امارات | صادرات زعفران به دبی

کشور امارات و شهر دبی یکی از مرجع های اقتصادی جهان است و یکی از بزرگترین وارد کننده های زعفران ایرانی است. در مقاله صادرات زعفران به دبی ما مراحل را به صورت کامل شرح دادیم.

صادرات زعفران به ترکیه

ترکیه به دلیل داشتن مرز زمینی با ایران و نزدیک بودن آن به یکی از کشور های پرطرفدار برای صادرات محصولات ایرانی است. اگر به دنبال قوانین صادرات به این کشور هستید، لطفا به مقاله صادرات زعفران به ترکیه مراجعه کنید.

صادرات زعفران به عمان

عمان به دلیل نزدیکی ایران و شرایط خوب اقتصادی یک مقصد خوب برای صادرات محصولات ایرانی است. اگر به دنبال قوانین صادرات به این کشور هستید، حتما مقاله صادرات زعفران به عمان را مطالعه کنید.

صادرات زعفران به کویت

کویت به دلیل ارزش بالای پول خوب نیز یکی از مقاصد خوب برای صادر کردن طلای سرخ ایرانی است. قوانین صادرات کالا به این کشور را در مقاله صادرات زعفران به کویت شرح دادیم.

صادرات زعفران به عراق

عراق یکی از سخت ترین کشور ها برای صادرات طلای سرخ است. مراحل صادرات زعفران به عراق را در این مقاله به طور کامل شرح دادیم.

صادرات زعفران به اروپا

اروپا یکی از بهترین مقصد ها برای صادر کردن این محصول است. اگر قصد این کار را دارید حتما پیشنهاد می کنیم که به مقاله صادرات زعفران به اروپا مراجعه کنید.

صادرات زعفران به ارمنستان

ارمنستان نیز یکی از کشور های خوب برای صادرات است. قوانین ارسال زعفران را در مقاله صادرات زعفران به ارمنستان به طور کامل توضیح دادیم. حتما این مقاله را مطالعه کنید.

صادرات زعفران به پاکستان

پاکستان به دلیل داشتن مرز زمینی با ایران یک کشور خوب برای صادرات می باشد. قوانین صادرات زعفران به پاکستان در مقاله لینک شده به صورت کامل شرح داده شده است.

صادرات زعفران به قطر

صادرات زعفران به قطر یکی از بهترین کار هایی است که یک تاجر می‌تواند انجام دهد. اگر شما هم بنا به هر دلیلی قصد این کار را دارید حتما به مقاله لینک شده مراجعه کنید و مراحل صادرات به طور کامل در آن مقاله شرح داده است.

صادرات زعفران به سوئد

سوئد یکی از کشور هایی است که تعداد زیادی از هموطنان ما در آن ساکن هستند و به همین خاطر یک مقصد خوب برای صادرات است. اگر به دنبال مراحل صادرات زعفران به سوئد هستید، حتما به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

صادرات زعفران به آلمان

آلمان نیز از کشور هایی است که زعفران در آن به خوبی به فروش می رود. اگر قصد صادرات زعفران به آلمان را دارید، در مقاله لینک شده ما قوانین صادرات را شرح دادیم.

صادرات زعفران به بلژیک

هموطنان ایرانی زیادی در کشور بلژیک ساکن هستند که به دنبال زعفران ایرانی در این کشور هستند. مراحل صادرات زعفران به بلژیک در مقاله لینک شده به طور کامل شرح داده است.

صادرات زعفران به انگلیس و لندن

کشور انگلیس و شهر لندن یکی از مقاصد پر تکرار ایرانی هست و همچنین مردمان زیادی به دنبال فروش این ادویه سرخ در این کشور هستند. اگر شما هم به دنبال صادرات زعفران به انگلیس و لندن هستید، به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

صادرات زعفران به سوئیس

سوئیس نیز یکی از کشور های محبوب ایرانیان است. در صورتی که به دنبال مراحل ارسال یا صادرات زعفران به سوئیس هستید، به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

صادرات زعفران به عربستان

صادرات زعفران به عربستان به صورت چمدانی یکی از گزینه های مطلوب مردم در دوران حج و عمره هست که سود بسیار بالایی دارد. در مقاله قیمت زعفران در عربستان + صادرات زعفران به عربستان به این موضوع پرداختیم.

ارسال زعفران از طریق اداره پست چطور است؟

ارسال زعفران از طریق پست به همه شهرهای ایران امکان پذیر میباشد. و هزینه ارسال زعفران با پست یا ارسال زعفران به خارج از کشور، بسته به وزن کل سفارشات دارد. که بعد از مشخص شدن کل سفارشات هزینه های ارسال مشخص می شود

تمامی فروشندگان عمده و جزئی زعفران از جمله، شرکت های بزرگ زعفران، نمایندگی های فروش زعفران و وب سایت هایی که به صورت آنلاین در سراسر ایران در حال فروش زعفران هستند؛ برای ارسال زعفران با پست یا تیپاکس اقدام می کنند. تا زعفران ها، درب منزل یا محل کار مشتریان تحویل داده شود.

 

ارسال زعفران با پست

 

فرستادن زعفران با پست در داخل کشور با ارسال زعفران به خارج از کشور تفاوت های زیادی در مراحل ارسال و هزینه ها با هم دارند که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت. که بتوانید با خواندن مطالب زیر با اطلاعات کافی زعفران را از هر کجای دنیا خریداری کنید.

قیمت تمام شده ارسال زعفران از طریق پست

ارسال زعفران از طریق پست، در داخل ایران هیچ محدودیتی ندارد. هر وزنی که مشتری بخواهد با هر شهر یا روستایی که باشد، می توان زعفران ارسال کرد. بعد از ثبت سفارش زعفران خریداری شده، در شرکت زعفران آناقاین وارد پروسه بسته بندی می شود. و افراد مسئول سفارشات رو تحویل پست می دهند. که باید یک سری اطلاعات در مورد خریداران تحویل پست داده شود، که خریداران باید بعد از ثبت سفارش این مشخصات رو ارسال کنند:

آدرس دقیق فروشگاه، منزل یا محلی که می خواهید سفارش خود را در آن جا تحویل بگیرید – کد پستی آدرسی که ارسال کردید – شماره تلفن گیرنده – نام و نام خانوادگی گیرنده

 

ارسال زعفران به خارج از کشور

 

مدت زمانی که سفارشات به دست مشتری میرسد: برای شهر تهران 24 الى 48 ساعت طول می کشد. و برای شهرهای دیگر ایران 3 روز الى 4 روز طول خواهد کشید تا سفارشات به دست مشتریان برسد.

هزینه ارسال زعفران با پست، در سال 1402 افزایش 67 درصدی داشته است که این افزایش بی سابقه بوده است و با اعتراضات زیادی روبرو شده است. هزینه ارسال زفران با پست را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. جدول زیر به طور کامل تعرفه ارسال محصول یا زعفران با پست را نشان می دهد.

البته الان که شما در حال مطالعه هستید و در سال 1402 هستیم باز هم هزینه پست به خارج از کشور گران تر شده است و هزینه ها سر سام آور شده است.

 

از وزن (کیلو)تا وزن (کیلو)داخل استان(تومان)استان همجوار(تومان)سایر استان ها(تومان)
۰۰٫۵۱۴,۲۷۹۱۸,۷۴۸۲۰,۰۵۶
۰٫۵۱۱۷,۸۷۶۲۳,۵۴۴۲۶,۱۶۰
۱۲۲۳,۱۰۸۲۹,۴۳۰۳۲,۲۶۴
۲۳۲۸,۵۵۸۳۴,۸۸۰۳۷,۷۱۴
۳۴۳۴,۰۰۸۴۰,۳۳۰۴۳,۱۶۴
۴۵۳۹,۴۵۸۴۵,۷۸۰۴۸,۶۱۴
۵۶۴۴,۹۰۸۵۱,۲۳۰۵۴,۰۶۴
۶۷۵۰,۳۵۸۵۶,۶۸۰۵۹,۵۱۴
۷۸۵۵,۸۰۸۶۲,۱۳۰۶۴,۹۶۴
۸۹۶۱,۲۵۸۶۷,۵۸۰۷۰,۴۱۴
۹۱۰۶۶,۷۰۸۷۳,۰۳۰۷۵,۸۶۴
۱۰۱۱۷۲,۱۵۸۷۸,۴۸۰۸۱,۳۱۴
۱۱۱۲۷۷,۶۰۸۸۳,۹۳۰۸۶,۷۶۴
۱۲۱۳۸۳,۰۵۸۸۹,۳۸۰۹۲,۲۱۴
۱۳۱۴۸۸,۵۰۸۹۴,۸۳۰۹۷,۶۶۴
۱۴۱۵۹۳,۹۵۸۱۰۰,۲۸۰۱۰۳,۱۱۴
۱۵۱۶۹۹,۴۰۸۱۰۵,۷۳۰۱۰۸,۵۶۴
۱۶۱۷۱۰۴,۸۵۸۱۱۱,۱۸۰۱۱۴,۰۱۴
۱۷۱۸۱۱۰,۳۰۸۱۱۶,۶۳۰۱۱۹,۴۶۴
۱۸۱۹۱۱۵,۷۵۸۱۲۲,۰۸۰۱۲۴,۹۱۴
۱۹۲۰۱۲۱,۲۰۸۱۲۷,۵۳۰۱۳۰,۳۶۴
۲۰۲۱۱۲۶,۶۵۸۱۳۲,۹۸۰۱۳۵,۸۱۴
۲۱۲۲۱۳۲,۱۰۸۱۳۸,۴۳۰۱۴۱,۲۶۴
۲۲۲۳۱۳۷,۵۵۸۱۴۳,۸۸۰۱۴۶,۷۱۴
۲۳۲۴۱۴۳,۰۰۸۱۴۹,۳۳۰۱۵۲,۱۶۴
۲۴۲۵۱۴۸,۴۵۸۱۵۴,۷۸۰۱۵۷,۶۱۴
۲۵۲۶۱۵۳,۹۰۸۱۶۰,۲۳۰۱۶۳,۰۶۴
۲۶۲۷۱۵۹,۳۵۸۱۶۵,۶۸۰۱۶۸,۵۱۴
۲۷۲۸۱۶۴,۸۰۸۱۷۱,۱۳۰۱۷۳,۹۶۴
۲۸۲۹۱۷۰,۲۵۸۱۷۶,۵۸۰۱۷۹,۴۱۴
۲۹۳۰۱۷۵,۷۰۸۱۸۲,۰۳۰۱۸۴,۸۶۴

 

 

 

 

ارسال زعفران به خارج از کشور

 

جدول بالا تعرفه خالص ارسال زعفران با پست است. طبیعتا به آن هزینه های دیگری اضافه می شود؛ اعم از مالیات و… سایز هزینه هایی که به این تعرفه اضافه می شود را می توانید در پایین مشاهده کنید.

سایر هزینه‌های پستی که مبالغ بالا اضافه می‌شود:

حق ثبتحق مقربیمه تا مبلغ ۸ میلیون ریالکارمزد درون شهریکارمزد برون شهریمالیات
۵۰۰۰ ریال۱۱۰۰۰ ریال۸۰۰۰ ریال۱/۵ درصد۳ درصد۹ درصد

معمولا هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد، خریداران در هنگام پرداخت وجه زعفران هزینه ارسال را هم پرداخت می کنند. اما بعضی شرکت ها برای خرید های بیشتر از مبلغی مشخص، هزینه پست را به عنوان یک هدیه کوچک تقبل می کنند. زعفران آناقاین ارسال های زعفران عمده خود را به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می کند. همچنین در صورت خرید بالای 500 هزار تومان از محصولات دیگر، می توانید از ارسال رایگان محصولات آناقاین، بهره مند شوید.

بعد از تهیه محصول خود، ما آن را از طریق دفاتر پیشخوان یا اداره پست برای شما ارسال می کنیم و کد رهگیری آن را به شما می دهیم که شما می توانید از طریق سامانه رهگیری اداره پست ملی، آن را رهگیری کنید.

 

92 دیدگاه در “قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور | مراحل صادرات زعفران

 1. منفرد گفت:

  سلام وقت بخیر. یه سوال، چقدر زعفران می توان از کشور خارج کرد؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. در پاسخ به سوال شما “چقدر زعفران می توان از کشور خارج کرد؟” باید بگوییم که به صورت قانونی 100 گرم. اما مشتریان ما تا 250 گرم هم برده اند. ولی کار ریسکی هست

 2. ملاحسن پور گفت:

  شرایط صادرات زعفران به چه صورته؟ خلاصه وار ممنون میشم بگید

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. شرایط صادرات زعفران به صورت خلاصه و لیست وار در ادامه آمده است.
   1- مجوزها و مجوزهای صادراتی:
   2- محدودیت‌ها و قوانین مربوط به صادرات:
   3- مشخصات فنی و کیفی:
   4- بسته‌بندی:
   5- شرایط حمل و نقل:
   6- مقررات پرداخت:
   7- مسئولیت‌های مالی:
   8- قوانین گمرکی:
   9- تأمین مواد اولیه:
   10- بازاریابی و فروش:

 3. رضوی گفت:

  چند گرم زعفران می توان از کشور خارج کرد ؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. قانون کلی خارج کردن زعفران از کشور بدون کارت بازرگانی 100 گرم است. منتهی مشتریان ما سابقه 250 گرم هم داشته اند. البته این کار ریسکی است.

 4. حسام گفت:

  سلام. هزینه صفر تا صد ارسال 1 کیلو زعفران به صورت پستی به شهر گوانگجو در چین توسط شما چقدر است؟ با سپاس

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام لطفا ایمیل خودتون رو بررسی کنید. تشکر

 5. علوی گفت:

  سلام. ببخشید مقدار مجاز حمل زعفران به خارج از کشور چقدره؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. مقدار مجاز حمل زعفران به خارج از کشور برای هر گذرنامه 100 گرم هست.

 6. علوی گفت:

  وقت بخیر. قوانین صادرات زعفران چیه؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. در صادرات زعفران قوانین زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. مواردی را به صورت خلاصه اینجا بیان می‌کنیم که باید در نظر داشته باشید. برای موارد بیشتر و کامل تر، لطفا مقاله رو مطالعه کنید.

   1- محدودیت‌های صادرات:
   2- موارد مرتبط با کیفیت:
   3- مسائل مرتبط با گمرک:
   4- تغییرات قیمت:

 7. امیر گفت:

  باسلام و احترام
  هزینه ارسال دو کیلوگرم به ریاض عربستان چقدر میشه؟ ممنونم

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما بخیر. برای هزینه دقیق صادرات زعفران، لطفا با کارشناس صادرات آقای باقری موحد تماس بگیرید یا از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشید.
   09127487250

 8. یاسر گفت:

  سلام وقت بخیر
  هزینه ارسال ۱۰ کیلو زعفران خوب از طریق شرکت شما به برلین چقدر میشه،

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما بخیر. برای هزینه دقیق صادرات زعفران، لطفا با کارشناس صادرات آقای باقری موحد تماس بگیرید یا از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشید.
   09127487250

 9. میلاد گفت:

  سلام. هزینه صفر تا صد صادرات ۱۰ کیلو زعفران سوپر نگین به سنگاپور به همراه تمام مجوزات از طریق خود شرکت چقد میشه حدودا؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. هزینه صفر تا صد صادرات زعفران به سنگاپور به ایمیل شما ارسال شد.

 10. محمدرضا باقری موحد گفت:

  سلام وقت شما هم بخیر. در مقاله روش نگهداری زعفران در خانه، نکات مهمی را به صورت ویدئویی و متنی بیان کرده ایم.

 11. شادمانی گفت:

  سلام وقت بخیر. روش نگهداری زعفران در خانه چطوریه؟

 12. محمدرضا باقری موحد گفت:

  سلام. خواهش میکنم. بله. لطفا به صفحه زعفران در نجف آباد یا فروشگاه ما مراجعه کنید.

 13. رضایی گفت:

  سلام. ممنون برای این مقاله کامل. من در نجف آباد ساکن هستم. زعفران در نجف آباد موجوده الان؟

 14. محمدرضا باقری موحد گفت:

  سلام خواهش میکنم. بله لطفا به صفحه چای زعفران برای پریودی مراجعه کنید.

 15. محمدباقر گفت:

  وقت بخیر. ممنونم از مقاله کاملتون. چای زعفران برای پریودی خوبه؟ موثره؟

 16. امین گفت:

  شما شرکت صادرات زعفران هستید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام بله. درکنار تامین کننده زعفران قائنات، ما شرکت صادرات زعفران نیز هستیم و قادر هستیم زعفران شما را به کشور مورد نظر شما ارسال کنیم.

   1. قاسمی گفت:

    سلام
    هزینه صفر تا صد ارسال ۲ کیلو زعفران به صورت پستی به انگلستان توسط شما چند است؟

    1. محمدرضا باقری موحد گفت:

     سلام وقت بخیر. به صورت پستی با کارت بازرگانی، حداکثر امکان ارسال یک کیلو زعفران فله وجود دارد. هزینه های دقیق صادرات زعفران به ایمیل شما ارسال شد. لطفا ایمیل خودتون رو بررسی کنید. ممنون

  2. رشید گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   هزینه صفر تا صد ارسال ۵ کیلو زعفران به امارات چقدر میشه و و ما چطور میتونیم این زعفران رو از شما بخریم و خود شما برای ما صادر کنید و میزان سود برای ما چقد میشه ؟
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. محمدرضا باقری موحد گفت:

    سلام خواهش میکنم سلامت باشید. برای این مورد لطفا با کارشناس صادرات آقای باقری تماس بگیرید.
    09127487250

 17. مصطفی گفت:

  مراحل صادرات زعفران چند تاست؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   مراحل صادرات زعفران 3 تا هست که در بالا مفصل آن را بررسی کردیم.

 18. محمد گفت:

  نحوه صادرات زعفران رو میشه بگید چطوریه؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   نحوه صادرات زعفران در این صفحه به طور کامل بررسی شده است.

 19. حسنی گفت:

  سلام وقت بخیر. شرایط صادرات زعفران رو میخاستم بدونم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام ممنون. شرایط صادرات زعفران به طور کامل و مرحله به مرحله در همین صفحه بررسی شده است

 20. امیری گفت:

  درود. لطفا قوانین صادرات زعفران رو برام ارسال کنید تشکر

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. قوانین صادرات زعفران برای شما ارسال شد. لطفا ایمیل خود را بررسی کنید

 21. سلامی گفت:

  سلام و وقت بخیر. قربان مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور رو میخواستم بدونم چقدره؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام ممنون. برای مسافران، مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور 100 گرم می باشد

 22. مهدوی گفت:

  سلام. قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور رو میخواستم

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور رو در همین صفحه به طور کامل بررسی کردیم

 23. احمدرضا سامقانی گفت:

  سلام . روزتون بخیر. مراحل صادرات زعفران به سوئد رو میخواستم. میشه راهنمایی کنید.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام ممنون روز شما هم بخیر. لطفا مقاله صادرات زعفران به سوئد را مطالعه کنید.

 24. رقیه صدفی گفت:

  سلام. صادرات زعفران به عراق چطوریه؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام . لطفا به مقاله صادرات زعفران به عراق مراجعه کنید. با تشکر

 25. وحیدی گفت:

  سلام. صادرات زعفران به عمان چگونه است؟ اطلاعات بیشتری میخوام

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. لطفا مقاله صادرات زعفران به عمان را مطالعه کنید.

 26. وحید گفت:

  صادرت زعفران به کویت چگونه است؟

  1. Admin گفت:

   سلام لطفا به مقاله زعفران در کویت مراجعه کنید.

 27. مصطفی گفت:

  سلام. زعفران یک گرمی قائنات موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله لطفا به صفحه زعفران یک گرمی قائنات مراجعه کنید.

 28. علیرضا گفت:

  سلام به زعفران دسته نیاز دارم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به صفحه زعفران دسته مراجعه کنید.

 29. مهدیه لقایی گفت:

  سلام. وقت بخیر. سوپر نگین صادراتی عمده هم دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. بله. لطفا صفحه سوپر نگین صادراتی عمده را چک کنید.

 30. ایلیا افشین گفت:

  درود. به دنبال قیمت و خرید چوب دارچین هستم.

  1. Admin گفت:

   سلام. بله لطفا به محصول قیمت و خرید چوب دارچین مراجعه کنید.

 31. محمد صلواتی گفت:

  خرید زعفران در کرمان به چه صورته؟

  1. Admin گفت:

   برای خرید زعفران در کرمان به صفحه لینک شده مراجعه کنید

 32. سبحان فرجی گفت:

  زعفران در اهواز از کجا بخرم؟

  1. Admin گفت:

   پاسخ سوال زعفران در اهواز از کجا بخرم را در مقاله لینک شده خواهید یافت

 33. صفوی گفت:

  کیفیت زعفران کرج مناسب صادرات است؟

  1. Admin گفت:

   زعفران کرج در مقایسه با زعفران قاینات، کیفیت خوبی ندارد.

 34. درخشان گفت:

  هزینه ارسال مرسوله به خارج از کشور چقدره؟

  1. Admin گفت:

   هزینه ارسال مرسوله به خارج از کشور برای زعفران را در این صفحه درج کرده ایم

 35. داریوش گفت:

  هزینه ارسال پستی به خارج از کشور برای زعفران رو میخواستم

  1. Admin گفت:

   هزینه ارسال پستی به خارج از کشور برای زعفران را در این مقاله درج کرده ایم

 36. چشم آذر گفت:

  پست خارج از کشور برای زعفران چگونه است؟

  1. Admin گفت:

   چگونگی پست خارج از کشور برای زعفران را در این مقاله توضیح داده ایم

 37. جهان آرا گفت:

  پست به خارج از کشور برای زعفران چقدره؟

  1. Admin گفت:

   هزینه پست به خارج از کشور برای زعفران را در این مقاله نوشته ایم

 38. پاشانسب گفت:

  تعرفه پست خارج از کشور برای زعفران چقدر میشه؟

  1. Admin گفت:

   تعرفه پست خارج از کشور برای زعفران را در این صفحه گفته ایم

 39. صدر گفت:

  انواع پست به خارج از کشور برای زعفران کدامند؟

  1. Admin گفت:

   انواع پست به خارج از کشور برای زعفران را در این پست گفته ایم

 40. اشکانی گفت:

  هزینه پست به خارج از کشور برای زعفران چقدر است؟

  1. Admin گفت:

   هزینه پست به خارج از کشور برای زعفران را در این مقاله بررسی کرده ایم

 41. جاوید گفت:

  پست ایران به خارج برای زعفران چگونه است؟

  1. Admin گفت:

   مراحل پست ایران به خارج برای زعفران را در این صفحه توضیح داده ایم

 42. هخامنش گفت:

  مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور چقدر است؟

  1. Admin گفت:

   مقدار مجاز پست زعفران به خارج از کشور را در این صفحه گفته ایم

 43. فرد گفت:

  پست به خارج چگونه است برای زعفران؟

  1. Admin گفت:

   پاسخ سوال پست به خارج چگونه است برای زعفران را در این مقاله گفته ایم

 44. علی رادان گفت:

  قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور چیست؟

  1. Admin گفت:

   قوانین ارسال زعفران به خارج از کشور در این مقاله ذکر شده است

 45. تهرانی مقدم گفت:

  ارسال زعفران به خارج از کشور چگونه است؟

  1. Admin گفت:

   لطفا برای پاسخ سوال ارسال زعفران به خارج از کشور چگونه است، به طور کامل این مقاله را مطالعه کنید

 46. بنده خدا گفت:

  ما زعفران تهیه کردیم با هزار بدبختی و فرستادیم خارج برای دوست رودربایستی دار با کلی ذوق و شوق، از اونور هم کلی شوق و ذوق بعد به دستشون نرسیده! یعنی رسما یکی توی گمرک برداشته واسه خودش انگار ما برای اون خریدیم. حرومش باشه. ایشالا تو بدنش اون زعفرانی که حرومی برداشته تبدیل بشه به درد بی درمون. چرا خیلی از مردم دیگه پول کثیف و تمیز حالیشون نیس؟! بعد که هزار بلا و بدبختی سر خودشون و خانواده شون میاد تازه ناله هم می کنن که چرا! خب پول یا جنس حروم و کثیف برداشتی برادر من! اه! چطوری باید به این مردم یاد داد که سلامت روان و وجدان داشته باشن؟! !؟؟!

  1. Admin گفت:

   سلام. بله متاسفانه از این آدم ها زیاد یدا میشه. منتهی با نوشتن قرارداد معتبر، دست طرف سمت این کار نمی‌رفت.

   1. امین گفت:

    بابا مگه شهر هرته . گم شده یا برداشتن دزدیدن . چه با پست بفرستید چه مستقیم برید گمرک، بهتون رسید میدن و اگر گم بشه یا پولش رو میدن یا خود جنس رو میخرن و تحویل میدن .

    1. Admin گفت:

     بله دقیقا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *