وبلاگ

زعفران در بابل + قیمت زعفران قائنات در بابل

خرید زعفران در بابل - زعفران آنا قاین

زعفران در بابل

برای خرید زعفران قاینات در بابل به دنبال مرکز خریدی زعفرانی مورد اعتماد در بابل می باشید؟ شاید هم به دنبال قیمت زعفران در بابل ، قیمت زعفران با ریشه از نمایندگی مورد اعتماد زعفران قاینات در بابل هستید؟ این سوال که خرید زعفران عمده از کشاورز و یا در کل خرید زعفران از کشاورز چه شرایطی دارا است در زبان شما نیز افتاده؟ با تیم ما و محتوای خاص خرید زعفران بابل همراه شوید تا نه تنها به پاسخ تمام این سوالات پی ببرید بلکه نحوه خرید زعفران ارگانیک تایید شده در بابل را نیز به راحتی دریافت کنید. مارا یاری کنید و ادامه محتوا خرید زعفران بابل را از دست ندهید با ما همراه باشید.

 

زعفران در بابل از کجا بخرم؟ - زعفران آنا قاین

 

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در بابل، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی به آسانی مراجعه فرمایید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در بابل مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در بابل، زعفران دو گرمی در بابل و زعفران چهار گرمی در بابل را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی بابل موجود است.

 

 

قیمت زعفران در بابل

قیمت زعفران در بابل ( زعفران مرسوم ایران ) حدودا کیلویی 65,000,000 میلیون تومان است. اگر شما به دنبال زعفران صادراتی در بابل هستید، مشکلی ندارد؛ لطفا به صفحه قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت یک گرم زعفران در بابل هستید، باز هم مشکلی ندارد؛ حدود قیمت زعفران گرمی در بابل، 75,000 هزار تومان است. 

قیمت هر کیلو زعفران سرگل قاینات عمده، حدود 65,000,000 تومان است. این قیمت نیز دقیق نیست. اگر به دنبال زعفران به صورت خرده هستید، باز هم مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران در بابل (صادراتی) 75,000 هزار تومان است و اما قیمت هر گرم زعفران در بابل (سرگل مرسوم) حدود 75,000 تومان است.

در جدول زیر قیمت زعفران در بابل لیست شده است.

 

65,000,000 میلیون تومانقیمت نگین سوپر صادراتی در بابل (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت نگین سوپر صادراتی در بابل (گرمی)
65,000,000 میلیون تومانقیمت سرگل قاینات در بابل (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت سرگل قاینات در بابل (گرمی)

 

زعفران در بابل به صورت عمده موجود است که در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

زعفران در بابل - زعفران آنا قاین

 

کشورمون ایران زمین پهناور ترین تولید کننده زعفران در جهان بوده و است پس کیفیت زعفران قائنات در بابل برای ما مهم است و علاوه بر آن بخش عمده محصول زعفران ایران صادر می شود. برای جلوگیری از ضرر کلی زعفران کاران بهتر است دولت برای این محصول قیمت گذاری انجام دهد تا در صورت ضرر تولید کنندگان دولت این محصول را با نرخ انصاف از کشاورزان خریداری کند. 

در صورتی که به دنبال زعفران و قیمت زعفران در مازندران هستید لطفا به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

شهر بابل در ۱۵ کیلومتری جنوب دریای مازندران قرار دارد و رشته کوه البرز نیز حدودا در ۱۰ کیلومتری جنوب بابل قرار دارد و بابلرود نیز از غرب این شهر می‌گذرد.

شهر توریستی بابلسر و دریای مازندران در شمال این شهر قرار دارند که این نیز از دیگر دلایل اهمیت موقعیت مکانی این شهر زیبا است.

 

قیمت زعفران در بابل - زعفران آنا قاین

 

زعفران بابل

نگهداری زعفران قاینات در بابل از اهمیت بسیار بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا که کم شدن اساس در اسانس زعفران و کاهش عطر و بوی آن، به معنای کاهش خواص زعفران بشمار میاید و این یعنی هرچه قدر زعفران شما عطر و بو و رنگ خود را از دست دهد، به همان میزان ارزش و کارایی آن هم پایین خواهد آمد. زعفران را باید در یک محیطی که خشک و تاریک است و از آب و هوایی خنک و مرطوب برخوردار است نگه داری کرد و در صورت امکان از نگهداری آن در یخچال حتما خودداری کنید. مشکلی که در یخچال و فریزر وجود دارد این است که هنگام خارج کردن زعفران از یخچال، رطوبت را جذب می‌کند و این خوب نمی باشد.

 

زعفران بابل - زعفران آنا قاین

 

خرید زعفران در بابل

اگر به دنبال خرید زعفران قائنات در بابل هستید، باید آن فروشنده زعفران در بابل را به خوبی بشناسید؛ چرا که تقلب در این ادویه بسیار زیاد شده است. زعفران قائنات در بابل با توجه به استفاده های فراوانی که بهمراه دارد از جمله در مصارف خانگی و خوراکی دارای مصرف کنندگان زیادی هست.

یکی از معروف ترین منطقه تولید زعفران در منطقه قائنات است.زعفران قائنات با مرغوبیت و محبوبیت خاصی که دارد همواره مشتریان فراوانی در گوشه و کنار ایران داشته و بابلی ها از مشتریان دائمی انواع زعفران ایرانی به خصوص زعفران قائنات هستند، به همین دلیل کسب و کار زعفران در این استان رونق بسیار خوبی بدلیل کیفیت مثال زدنی آن را دارا است که ما برای شما به راحتی آن را میتوانیم به ارمغان بیاوریم پس نگران هیچ چیزی اصلا نباشید.

 

خرید زعفران در بابل - زعفران آنا قاین

 

تامین کننده زعفران در بابل

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در بابل هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

فروشنده زعفران در بابل

اگر به دنبال فروشنده زعفران قاینات در بابل هستید، به مکان درستی آمده‌اید. زعفران آناقاین یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران قاینات در بابل است.

اگر سوال بیشتری در مورد زعفران در بابل داشتید، حتما از ما بپرسید.

زعفران در بابل از کجا بخرم؟

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران قائنات در بابل می باشند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف هست.

بابلرود: این رود از رودهای پرآب استان، در شهرستان بابل است که از کوه‌های سواد کوه سرچشمه می‌گیرد و شاخه مهم آن سجادرود است. این رود ۷۸ کیلومتر طول دارد که پس از گذر از غرب شهرستان بابل و آبیاری شالیزارهای بابل، در بابلسر به دریای خزر (مازندران) می‌ریزد. مصب این رود محل خوبی برای تفریحات آبی است. عمق این رود در قسمت‌های مرکزی بسیار کم و در هنگام ریختن به دریا بسیار زیاد هست.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در بابل

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در بابل هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 

 

 

 

8 دیدگاه در “زعفران در بابل + قیمت زعفران قائنات در بابل

 1. رضوی گفت:

  وقت بخیر. خرید زعفران در بابل ممکنه به صورت آنلاین؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما بخیر. بله امکان خرید زعفران در بابل از طریق سایت ممکن است. کافی است به صفحه فروشگاه مراجعه کنید.

 2. احمدرضا گفت:

  سلام قیمت زعفران در بابل رو به من بدید. ممنون

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در بابل رو به ایمیل شما ارسال کردیم. با تشکر

 3. حدیث گفت:

  سلام. زعفران در سنقر موجود دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به مقاله زعفران در سنقر مراجعه کنید.

 4. علوی گفت:

  سلام. قیمت زعفران در ارمنستان چنده؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به مقاله قیمت زعفران در ارمنستان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *