وبلاگ

زعفران در قاینات | قیمت زعفران در قائنات

زعفران در قاینات - زعفران آناقاین

زعفران در قاینات از کجا بخرم؟

بخشی از عمده ترین سوالات رایج ساکنین کشورمون ایران زمین این است که زعفران در قاینات از کجا بخریم؟ سوال بسیار خوبی است؛ چون تقلب در فروش زعفران در قاینات زیاد شده و باید زعفران فروشان در قائنات را بخوبی بشناسید که کاری دشوار است. در این مقاله در مورد کیفیت زعفران قائنات صحبت خواهیم کرد و به سوالات شما پاسخ روشن خواهیم داد؛ باما همراه باشید.

 

زعفران در قاینات از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

 

زعفران در قاینات

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در قاینات مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در قاینات، زعفران دو گرمی در قاینات و زعفران چهار گرمی در قاینات را تهیه کنید.

 

 

قاینات یکی از تولید کنندگان زعفران در ایران زمین و همین طور یکی از صادر کنندگان این محصول با کیفیت گران بها در سراسر جهان است. زعفران قاینات از دیرین در تاریخ زعفران درخشیده است و توانسته رضایت عموم مردم را جلب کند. شهر دیرین قاین خواستگاه زعفران جهان هست و برای کیفیت زعفران قائنات شرکت های بزرگ از قاینات زعفران خودشان را سفارش می کنند.

زعفران قاینات برای جذب مشتری همیشه کمترین سود و بازدهی بالا را برای خود داشته است. محصولات دیگری شگفت نیز داریم که ممکن است مورد پسند شما واقع باشد.

برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه کنید.

 

زعفران در قاینات - زعفران آناقاین

 

قیمت زعفران در قاینات

قیمت زعفران در قاینات مختلف است. این موضوع دلیل های مختلفی دارد که حتما با آن آشنایی دارید. حدود قیمت زعفران نگین سوپر اتویی که بهترین و زیبا ترین نوع زعفران است، کیلویی 42 میلیون تومان می‌باشد. این قیمت ها حدودی است و شما باید برای قیمت دقیق، به صفحه خرید و قیمت عمده زعفران مراجعه کنید. (لینک بالای صفحه)

اگر به دنبال خرید زعفران در قاینات به صورت خرده هستید، ما مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران سرگل قاینات (مرسوم ترین زعفران ایران) حدود 40 هزار تومان است. این قیمت نیز دقیق نیست و ممکن است امروز تغییر کند.

 

خرید زعفران در قاینات - زعفران آناقاین

 

در جدول زیر ما قیمت زعفران در قاینات را لیست کرده ایم.

 

حدود 42 میلیون تومانقیمت زعفران در قاینات به صورت کیلویی (نگین سوپر اتویی)
 حدود 40 هزار تومنقیمت زعفران در قائنات به صورت گرمی (سرگل قاینات)

 

گران بودن طلای قرمز سرخ زمینه سازیه ورود متقلبان به این بازار سرخ شده است. به همین دلیل خرید زعفران اصل تایید شده کار سختی شده است. حدود 750 روش متنوع برای تقلب در زعفران وجود دارد و هیچ راه خانگی کار امد برای تشخیص اصالت زعفران وجود ندارد!

در نتیجه بهتر است این ادویه با ارزش کهن را از فروشگاه‌های مطمئن ما و یا به طور مستقیم از کشاورز خرید کنید.

خواص و فواید زعفران در قائنات

از بخش عمده ترین خاصیت زعفران می توان به موارد زیر اشاره نمود :

ضدافسردگی، نشاط آور شادابی، شستشوی کامل کلیه و مثانه، کمک راحت به هضم بهتر غذا، رفع نفخ زیاد معده، جریان خون سازی، ضد سرطانی، افزایش قوای جنسی، درمان های ناباروری،روشن شدن پوست، افزایش سلامت قلب و عروق، جلوگیری از ریزش موها و تقویت مو و پوست سر اشاره نمود.

 

قیمت زعفران در قاینات - زعفران آناقاین

 

انواع زعفران در قاینات

زعفران در قاینات انواع زیاد متفاوتی دارد از جمله بخشی از آنها میتوان به زعفران سرگل، زعفران دخترپیچ و زعفران سفید و مهمترین آن ها زعفران نگین سوپر اشاره نمود.

سرگل، دسته و ریشه زعفران (سفید) از نظر خواص مشابه یکدیگر هستند.

 • زعفران سرگل در قاینات: در این نوع، سفیدی و زردی جدا شده است و تنها قسمت قرمز رنگ مانده است. به همین دلیل سرگل رنگدهی بسیار بالایی دارا است. (بهترین نوع این زعفران، سرگل قلمدار قاینات است)
 • زعفران دسته در قاینات: در این نوع، قرمزی و سفیدی زعفران در کنار یکدیگر قرار گرفته است و خشک می شود که به آن زعفران دسته می‌گویند.
 • خامه زعفران یا ریشه زعفران در قاینات: به قسمت سفید رنگ زعفران که در بخشه انتهای کلاله زعفران وجود دارد خامه زعفران و یا ریشه می‌گویند. این نوع عطر بسیار بالایی دارا است اما رنگدهی مناسب را ندارد.
 • زعفران نگین در قاینات: زعفران نگین در ظاهری بسیار شبیه به سرگل بوده است و تنها متخصصان میتوانند تفاوت آن را به خوبی درک باشند (بهترین نوع این زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات می‌باشد).
 • زعفران پوشال در قاینات: پوشال نوع از زعفران است که قسمت سفید نیز به خوبی از قسمت قرمز رنگ آن جدا نشده است (بهترین نوع این زعفران، پوشال قلمدار ممتاز قاینات می‌باشد.)

خرید زعفران در قاینات

بهترین و معتبرترین مرکز فروش زعفران قاینات در خود قاینات با تضمین آزمایشگاه کجا است ؟ قیمت زعفران قائنات فله و کیلویی چقدر میتواند باشد ؟ قیمت هر گرم زعفران قائنات فله و بسته بندی شده چند هزار تومان است ؟

برخی از شرکت‌ها از نام و اعتبار زعفران قاینات و کیفیت زعفران قاینات سوء استفاده کرده و انواع زعفران با کیفیت پایین را با این نام بفروش میرسانند! عده ای زیاد از خریداران زعفران که آگاهی چندانی درباره انواع زعفران و درجه کیفی آن ندارند فریب قیمت ارزان زعفران را می خورند و به دام میوفتند!

شرکت ما (زعفران آناقاین) سر افراز است زعفران قاینات اصل را با تضمین آزمایشگاه ها به سراسر شهرهای ایران زمین ارسال نماید. ما در منطقه زیبای قائنات خراسان جنوبی هستیم و همواره به زعفران اصل و با کیفیت دسترسی همیشگی و آسان داریم. ما بدون واسطه زعفران قائنات را به خریداران سراسر شهرهای ایران ارسال می‌نماییم.

 

زعفران در قائنات - زعفران آناقاین

 

فروش زعفران در قاینات

شرکت ما یکی از بهترین مراکز فروش زعفران در قاینات بصورت عمده می باشد که به دلیل دسترسی آسان و همیشگی به زعفران قاینات، زعفران قاینات را در مقادیر کیلویی و عمده عرضه نماید.

اگر احیانا ساکن تهران هستید، لطفا به مقاله زعفران در تهران، مراجعه کنید.

شرکت ها و تاجران زیادی زعفران که مصرف زعفران در حوزه کاری شان زیاد است می توانند انواع زعفران سرخ را بصورت فله ای از شرکت ما خریداری نمایند. در خرید کیلویی زعفران ما برگه آنالیز آزمایشگاهی نیز تقدیم خریدار عزیز زعفران می‌شود.

زعفران قاینات

اگر قصد دارید زعفران قاینات را به کشور مورد نظرتان صادر نماید ولی مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را ندارید، روی شرکت ما حساب باز کنید به راحتی انجام میدهیم.

ما برای کیفیت زعفران قائنات تلاش میکنیم و زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده شیک به کشور مورد نظر شما صادر می نماییم فقط کافیست در کشور مقصد ترخیص کار داشته باشید تا زعفران را به آسانی تحویل بگیرید. تعرفه های صادرات زعفران نیز برحسب مقدار زعفرانی که صادر می کنید و کشور مقصد متفاوت خواهد بود. البته اگر در ایران خرید خود را انجام دهید، قیمت ها بر حسب تومان است.

تمامی مجوز ها و گواهی های مربوط به زعفران که برای صادرات لازم هستند به همراه زعفران ارسال خواهند شد.

فروشنده زعفران در قاینات

قیمت های گوناگونی برای کیفیت زعفران قاینات زعفران وجود دارد چراکه انواع زعفران با کیفیت های مختلف در بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

به عنوان مثال زعفران سرگل در بسته بندی پاکتی و یا زعفران نگین در بسته بندی خاتم یا زعفران سرگل صادراتی در بسته بندی اطلسی در بازار وجود دارد. هر کدام از انواع زعفران در انواع بسته بندی های پاکتی، اطلسی، آذین، گوهر، خاتم و پکهای هدیه در وزن‌های نیم گرم تا ۵ گرمی بسته بندی و عرضه می شود.

شما می‌توانید به راحتی زعفران قاینات را در بسته بندی های متنوع به هر سایز و شکل و زیبا با کیفیت درخشنده و غیر قابل مقایسه با کیفیت های نمونه بازار از شرکت ما برای رضایت کامل تضمینی خریداری کنید هدف ما جلب رضایت شماست.

اگر به دنبال فروشنده زعفران در قاینات هستید، به مکان درستی آمده‌اید. ما یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران در قاینات هستیم. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

اگر سوال بیشتری در مورد زعفران در قاینات داشتید، حتما از ما بپرسید. شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما، کامنت ها و یا از طریق فرم زیر ما با در ارتباط باشید. کافی است شماره خود را در فرم زیر قرار دهید تا کارشناسان ما با شما در تماس باشند.

 


   

  شما همچنین میتوانید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

  همچنین مقالات زیر ممکن است برای شما مفید باشد.

  زعفران در کرمانشاه | قیمت زعفران در کرمانشاه

  درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در قاینات

  بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در قاینات هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

  ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

  وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  Qaen city

   

   

  6 دیدگاه در “زعفران در قاینات | قیمت زعفران در قائنات

  1. نازنین محمدی گفت:

   قیمت زعفران در قاینات چقدره؟

   1. Admin گفت:

    وقت بخیر. حدود قیمت زعفران در قاینات در ابتدا همین صحفه قرار گرفته است

  2. کیانا مرتضوی گفت:

   زعفران در قائنات چنده؟

   1. Admin گفت:

    حدود قیمت زعفران در قائنات در همین صفحه قرار گرفته است

  3. نژاد گفت:

   سلام. زعفران در زعفران نرمه عمده دارید؟

   1. Admin گفت:

    سلام وقت بخیر. بله.
    لطفا به صفحه زعفران نرمه عمده مراجعه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *