وبلاگ

فروش و پخش زعفران در تبریز + قیمت زعفران در تبریز

زعفران در تبریز - زعفران آناقاین

قیمت زعفران در تبریز

اگر تا بحال زعفران خریده باشید، حتما می‌دانید که زعفران در انواع مختلفی به فروش می رسد. هر کدام از این انواع، کاربرد خاصی دارند و دارای قیمت مختلف هستند. برای مثال زعفران سوپر نگین در تبریز بیشترین قیمت را در بین انوع زعفران دارد. از آن طرف ریشه زعفران در تبریز کمترین قیمت را دارد و حدودا قیمت آن، یک دهم قیمت سوپر نگین در تبریز است.

 

 قیمت زعفران در تبریز - زعفران آناقاین

 

حدود قیمت زعفران نگین در تبریز 44 میلیون تومان برای هر کیلو است. این قیمت، قیمت عمده زعفران در تبریز می‌باشد. حتما مستحضر هستید که قیمت عمده همیشه کمی پایین تر از قیمت خرده می‌باشد. قیمت هر گرم زعفران صادراتی در تبریز حدود 50 هزار تومان است. البته که این قیمت ها حدودی است و ممکن است امروز تغییر کند. اگر به دنبال قیمت دقیق و بروز هستید در ادامه با ما همراه باشید.

اگر به دنبال قیمت زعفران قاینات در تبریز هستید، خبر خوب این است که در صفحه قیمت زعفران امروز، ما قیمت زعفران را در 13 نوع  برای شما آماده کرده‌ایم. همچنین باید بگوییم . که این صفحه هر روز، بروزرسانی می‌شود و شما در حال مشاهده قیمت روز زعفران هستید و امکان خرید را در همان لحظه دارید.

 

زعفران در تبریز - زعفران آناقاین

 

همچنین در جدول زیر می‌توانید حدود قیمت زعفران در تبریز را مشاهده کنید.

 

43.000.000 تومانقیمت زعفران در تبریز برای هر کیلو
47.000 تومانقیمت زعفران گرمی در تبریز
215.000 تومانقیمت زعفران مثقالی در تبریز
199.000 تومانقیمت زعفران ۴ گرمی در تبریز

 

همچنین زعفران آناقاین، زعفران را در بسته های بسیار شیک و مناسب هدیه بسته بندی کرده است. اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای عزیزانتان هستید یا برای فروشگاه خود به دنبال زعفران هستید، حتما پیشنهاد می کنیم که از صفحه خرید زعفران کادویی دیدن کنید.

زعفران در تبریز از کجا بخرم؟

اگر به دنبال مکانی هستید که پخش و فروش زعفران در تبریز داشته باشد، به مکان درستی آمده اید. زعفران آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات در تبریز می‌باشد. اگر ساکن تبریز هستید و به دنبال زعفران هستید، حتما پیش آمده که بپرسید “زعفران در تبریز از کجا بخرم؟“. در این مقاله به طور کامل به این سوال جواب خواهیم داد. اگر در مکانی غیر از تبریز هستید، مشکلی ندارد؛ ما زعفران را به تمام دنیا ارسال می کنیم و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

فروش انواع زعفران در تبریز

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره پخش و فروش زعفران صادراتی در تبریز با شماره تلفن 09127487250 در تماس باشید. اگرقصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی خریداری کنید. چنانچه خودتان می خواهید اقدام به پخش و فروش زعفران صادراتی در تبریز کنید، می توانید زعفران فله را خریداری کرده و سپس خودتان بسته بندی و با انجام امور گمرکی؛ آن را به کشور مورد نظر صادر کنید.

 

زعفران صادراتی در تبریز - زعفران آناقاین

 

پخش زعفران در تبریز

به دنبال شرکت پخش زعفران در تبریز هستید؟ به درست ترین مکان اومدید. با خرید از شرکت ما، به راحتی می‌توانید واسطه ها را حذف کنید و زعفران را در تبریز به مناسب ترین قیمت خریداری کنید. ما شرکت پخش زعفران در تبریز هستیم که می‌توانیم نیاز شما را در اندازه عمده و خرده رفع کنیم. در قسمت زیر، محصولات گرمی ما که مناسب سوپر مارکت ها و … می‌باشد قرار گرفته است.

تصویر زیر هم بسته 500 گرمی زعفران ما برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال زعفران عمده در تبریز هستند را می‌توانید مشاهده کنید.

 

پخش زعفران در تبریز - زعفران آنا قاین

 

خرید زعفران در تبریز

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در تبریز مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در تبریز، زعفران دو گرمی در تبریز و زعفران چهار گرمی در تبریز را تهیه کنید.

 

 

اگر به دنبال خرید زعفران در تبریز هستید، فروشگاه های زیادی در تبریز هستند که زعفران به فروش می‌رسانند. در خیابان گرگری و خیابان شهید مطهری تبریز، فروشگاه های زیادی هستند که زعفران قاینات می‌فروشند؛ اما سوال اصلی اینجاست که چگونه می‌توان به آنها اعتماد کرد؟ به همین دلیل است که زعفران آناقاین، تمامی زعفران های خود را در آزمایشگاه های معتبر تست می‌کند و برگه آزمایش را به مشتری تحویل می‌دهد. پس جای هیچ گونه نگرانی ای برای شما برای خرید زعفران در تبریز وجود ندارد.

خرید عمده زعفران در تبریز

اگر به دنبال خرید عمده زعفران در تبریز هستید، به مکان درستی آمده اید. همانطور پیش تر گفتیم، ما یکی از بزگرترین تامین کنندگان زعفران در تبریز هستیم. دفتر اصلی ما در قائنات واقع شده است و خیال شما بابت کیفیت زعفران ما راحت است. کیفیت زعفران ما، بهترین زعفران ایران است.

همچنین در صورت خرید عمده زعفران در تبریز، ما مشکلی برا تامین آن نداریم.

فروشگاه زعفران در تبریز (آنلاین)

ما یکی از بزرگترین فروشگاه های زعفران در تبریز به صورت آنلاین هستیم. ما می‌توانیم زعفران را در مقادیر بالا (تا یک تن) برای شما به صورت ماهانه ارسال کنیم.

زعفران در تبریز

اگر مجوز های صادرات زعفران در تبریز را ندارید فقط کافی زعفران مورد نظر را از فروشگاه ما درخواست کنید. کلیه امور گمرکی برای تان انجام داده شده و زعفران به کشور مورد نظر ارسال خواهد شد. برگ تاییدیه آزمایشگاه در خرید کیلویی زعفران برای شما ارسال می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران به کیفیت آن می باشد.

اگر شما ساکن شهر قم هستید و به دنبال خرید زعفران در قم هستید، لطفا به مقاله زعفران در قم مراجعه کنید.

از همه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. در هر کشوری بسته به اینکه از زعفران در چه صنعتی استفاده می کنند، نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد. به طور کلی برای صادرات باید از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده کرد چرا که در کشور های خارج روی زعفران وارداتی نظارت دقیقی انجام می شود.

 

پخش و فروش زعفران در تبریز - زعفران آناقاین

 

زعفران مرغوب زعفرانی است که ۱۰۰ درصد خالص بوده واز قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار باشد. معمولاً معیار رنگ دهی زعفران در اکثر کشورها مورد توجه است. در بین انواع زعفران، زعفران نگین و سرگل به ترتیب بالاترین قدرت رنگ دهی را دارند.

تامین کننده زعفران قائنات در تبریز

در بالا گفتیم که زعفران آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قاینات در تبریز و همه جای دنیا است؛ منظورمان چیست؟ به این معناست که در اندازه سفارش شما محدودیتی وجود ندارد و حتی اگر یک تن زعفران در ماه بخواهید، ما مشکلی برای تامین آن نداریم. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کشور های عربی ارسال کردیم.

 

 

همچنین اگر احساس می‌کنید به اطلاعات بیشتری درباره زعفران در تبریز نیاز دارید، می‌توانید از طریق واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید یا اینکه شماره خود را در فرم زیر قرار دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در تماس باشند.

 


   

  زعفران تبریز

  اگر ساکن شهر تبریز هستید، قطعا تا به حال به ذهتان خطور کرده که در شهر خودتان زعفران پرورش بدهید و زعفران تبریز را به فروش برسانید؛ اما قبل از آن یک سوال پیش می‌آید که کیفیت زعفران در تبریز چگونه است؟ شما می‌توانید در گلخانه ها در تبریز زعفران را پرورش بدهید اما کیفیت آن نسبت به زعفران قاینات، قابل مقایسه نیست.

  همچنین شما می‌توانید با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، آپارات از بروز ترین اخبار در مورد محصولات ما با خبر شوید. در ادامه برخی از مقاله هایی که مفید هستند آمده اند. به شدت پیشنهاد می کنیم که مقاله های زیر را از دست ندهید.

   

  برچسب ها: مرکز پخش زعفران در تبریز، فروش عمده زعفران صادراتی در تبریز

  درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در تبریز

  بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در تبریز هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

  ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

  وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  Qaen city

  32 دیدگاه در “فروش و پخش زعفران در تبریز + قیمت زعفران در تبریز

  1. انوشه گفت:

   آیا شما فروشنده زعفران در تبریز هستید؟

   1. Admin گفت:

    بله ما فروشنده زعفران در تبریز هستیم. زعفران ما از زمین های قاینات برداشت می شود.

  2. مقدم گفت:

   قیمت زعفران قاینات در تبریز رو میخواستم.

   1. Admin گفت:

    حدود قیمت زعفران قاینات در تبریز در همین صفحه نوشته شده است.

  3. دارا گفت:

   به دنبال زعفران قائنات در تبریز هستم.

   1. Admin گفت:

    مشکلی نیست. برای زعفران قائنات در تبریز با ما در تماس باشید

  4. علی علوی گفت:

   سلام. زعفران در قزوین از کجا بخرم؟

   1. Admin گفت:

    سلام وقت بخیر. لطفا به صفحه زعفران در قزوین مراجعه کنید.

  5. علی اسدی گفت:

   سلام شما صادرات زعفران هم انجام می‌دید؟

   1. Admin گفت:

    سلام بله. لطفا به صفحه صادرات زعفران مراجعه کنید.

  6. عباس گفت:

   سلام وقت بخیر. زعفران در گرگان موجود هستش؟

   1. Admin گفت:

    سلام وقت شما هم بخیر. بله لطفا به صفحه زعفران در گرگان مراجعه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *