وبلاگ

زعفران در مشهد | قیمت زعفران در مشهد کیلویی و گرمی

زعفران مشهد - زعفران آناقاین

زعفران در مشهد از کجا بخرم؟

زعفران در مشهد از کجا بخرم؟ فروشندگان زیادی در مشهد زعفران به فروش می‌رسانند، اما چطور می‌توان به آن ها اعتماد کرد؟ مکانی برای خرید زعفران در مشهد نمی‌شناسید؟ یا شاید هم میدانید اما نمیتوانید به فروشندگان اعتماد کنید پس نگران نباشید ما در کنار شما هستیم.

ما در این مقاله درباره زعفران قاینات که یکی از بهترین زعفران های ایران و جهان هست صحبت میکنیم. همچنین درباره نوع های دیگر زعفران ایران و نحوه نگهداری و همینطور نحوه سفارش توضیح خواهیم داد.

ما شمارا همراهی میکنیم تا تفاوت بین زعفران اصل را از زعفران تقلبی تشخیص دهید تا در دام افراد سود جو قرار نگیرید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

 

زعفران قائنات در مشهد - زعفران آناقاین

 

زعفران در مشهد

زعفران در مشهد بسیار زیاده شده است. همانطور که گفته شد مردم مشهد با این ادویه گرانبها و باارزش آشنا هستند و همینطور ورود زعفران های بی کیفیت و تقلبی باعث افزایش بی رویه قیمت زعفران در بازار شده و بدلیل کمتر مطلع بودن خریداران زعفران باعث شده تا مردم فریب برخی فروشندگان را بخورند و محصول درجه چندم را بخرند. اما با ورود به سایت ما این امکان برای شما فراهم میشود تا محصولات زغفران با کیفیت،اصل و با قیمت مناسب را خرید کنید.

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در مشهد، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی خواهد شد. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه فرمایید.

 

خرید زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

 

قیمت زعفران در مشهد

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد به علت واردات و صادرات این محصول و افزایش یا کاهش خرید مردم، قیمت زعفران در مشهد به طور دقیق مشخص نیست. حدود قیمت زعفران نگین سوپر معمولی(سوپر نگین درجه سه) که رنگ و عطر دلنشینی دارد 34 میلیون تومان است. اما این قیمت بدلیل نوسانات دقیق نیست. از نوع سوپر نگین، بیشتر در صادرات استفاده می‌شود

و اما حدود قیمت هر گرم زعفران سرگل قلمدار ممتاز قاینات (مرسومترین زعفران ایران) 33 میلیون تومان است. این قیمت هم دقیق نیست و  به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد. این قیمت ها، قیمت عمده زعفران در مشهد بود؛ اگر شما به دنبال خرید زعفران در مشهد به صورت خرده هستید، مشکلی ندارد. قیمت هر گرم زعفران نگین سوپر معمولی، حدودا 40 هزار تومان است.

 

زعفران مشهد - زعفران آناقاین

 

قیمت هر گرم زعفران سرگل قلمدار ممتاز قاینات (زعفران مرسوم) حدودا 39 هزار تومان است. این قیمت ها نیز دقیق نیست و شما باید برای قیمت دقیق به صفحه خرید و قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. همچنین می توانید شماره خود را در فرم زیر قرار دهید تا کارشناسان ما برای شما قیمت دقیق را ارسال کنند.

 


   

  همچنین در جدول زیر، ما قیمت های زعفران در مشهد را به صورت کیلویی و گرمی برای شما لیست کرده ایم.

   

  34 میلیون تومان قیمت زعفران نگین سوپر معمولی در مشهد (کیلویی)
  40 هزار تومان قیمت زعفران نگین سوپر معمولی در مشهد (گرمی)
  33 میلیون تومان قیمت سرگل قمدار ممتاز قاینات در مشهد (کیلویی)
  39 هزار تومان قیمت سرگل قمدار ممتاز قاینات در مشهد (گرمی)

   

  شما میتوانید بصورت روزانه در سایت ما قیمت انواع زعفران را مشاهده کنید. و اگر هم بدنبال خرید زعفران ایران بصورت عمده هستید ما هیچ مشکلی برای تهیه و ارسال آن به شما نداریم.

  ما همینطور زعفران های خود را بصورت جزء هم به مشهد و بیشتر کشور های جهان ارسال میکنیم. اما از کجا فرق بین زعفران اصل با تقلبی را بفهمیم؟ در پایین به صورت مختصر توضیح داده شد اما اگر به راهنمایی بیشتری احتیاج دارید وارد سایت ما شوید تا از مقالات استفاده کنید.

   

  زعفران در مشهد از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

   

  خرید زعفران در مشهد

  خرید زعفران در مشهد بسیار ساده شده است. زعفران در بسیاری از شهر های جهان شناخته شده است و همینطور در بعضی از شهر های جهان هم ناشناخته یا کمتر شمناخته شده.

  مشهد هم جزو شهر هایی است که زعفران در آن بسیار استفاده می‌شود. از آنجایی که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است و همچنین بزرگترین صادر کننده زعفران در جهان ، محصولات خود را به بسیاری از کشورهای جهان نظیر روسیه،امارات،ترکیه صادر میکند.

  بسیاری از کشور ها خواهان زعفران با کیفیت ایران هستند. و به احتمال زیاد میدانید که زعفران را می توان در گلخانه کشت کرد و این امر باعث شده تا بعضی از افراد سودجو زعفران های تقلبی را به جای زعفران اصل به مردم بفروشند اما شما نگران نباشید.

  شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در مشهد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

   

  نرخ زعفران عمده و کیلویی در مشهد - زعفران آناقاین

   

  اما تولید زعفران در گلخانه ها باعث نوسانات قیمتی در بازار شده است طوری که تولید کننده زعفران بی کیفیت خود را به نام زعفران با کیفیت به مردم میفروشد اما باد دانست که زعفران های گلخانه ای اصل توانایی رقابت با زعفران اصل ایران را ندارد.

  زعفران ایرانی مزه ای تلخ دارد اما بوی بسیار خوش عطر و دلنشین دارد ولی زعفران های بی کیفیت کمتر خوشبو هستند و رنگ خوبی هم ندارند.

  در نظر داشته باشید که زعفران را مستقیم در معرض آفتاب قرار ندهید چونکه کیفیت خود را از دست خواهد داد.

  همچنین در نظر داشته باشید که ریشه زعفران بسیار در درمان بعضی از بیماری ها مفید است نظیر یرقان،اعصاب و … که شما عزیزان میتوانید به راحتی ریشه زعفران را از سایت ما با قیمت مناسب تهیه و مصرف کنید.

  همانطور که میدانید به علت نوسانات بازار و خرید و فروش زعفران و همچنین ورود زعفران های تقلبی در بازار باعث شده تا نوسانات قیمتی در بازار بوجود آید همینطور تورم هم یکی از دلایل نوسان قیمت است اما شما میتوانید قیمت زعفران را در سایت ما بصورت روزانه مشاهده کنید.

  ما در سایت خود سیزده نوع محصول زعفران داریم در بسته بندی های متفاوت و لوکس و همینطور در ابعاد و وزن های مختلف. در قسمت بالا، قیمت زعفران در مشهد را به صورت حدودی بیان کردیم.

   

  قیمت زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

   

  تامین کننده زعفران در مشهد

  ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در مشهد هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ به این معناست که در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید ماهانه تا یک تن زعفران در مشهد سفارش دهید. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

   

   

  نرخ زعفران عمده و کیلویی در مشهد

  هنگامی که خریدار زعفران قصد خرید زعفران کیلویی در مشهد را دارد باید هزینه بسیاری پرداخت نماید به آسانی نمی‌توان اعتماد کند.

  فروش عمده زعفران کیلویی در مشهد در آناقاین انجام می شود که به عنوان مرکز فروش عمده زعفران قائنات در مشهد شناخته شده است.

  نرخ زعفران عمده و کیلویی در مشهد چقدر است و به چه نکاتی بستگی دارد؟ آیا کیفیت زعفران در قیمت عمده زعفران تاثیر دارد؟ در بالا به نرخ کیلویی زعفران در مشهد اشاره کردیم. خرید عمده زعفران در مشهد نکاتی دارد که در بالا به آن پرداخته ایم.

  اگر به دنبال برندی خوش نام و قابل اطمینان هستید که بدون شک و نگرانی خرید خود را انجام دهید ، روی ما حساب کنید.

   

  تامین کننده زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

   

  ما زعفران  خود را از دو طریق تهیه می کنیم: اول اینکه خودمان آن را تولید می کنیم. دوم اینکه پس از فروش زعفران خودمان و در صورت لزوم، از کشاورزان قابل اعتماد خریداری می کنیم که بر زمین های کشاورزی آنها نظارت مستمر و میدانی داریم.

  ما انواع زعفران در مشهد را به بازار عرضه می کنیم. هر نوع زعفران مورد نظر شما با بهترین کیفیت در شرکت ما موجود است. اما تمرکز ما بر تهیه و توزیع زعفران نگین و سر گل است.

  انواع مختلف زعفران در مشهد که توسط آناقاین عرضه می شود:

  • ۱_ زعفران نگین
  • * سوپر نگین
  • * نگین صادراتی
  • * نگین معمولی
  • ۲_ زعفران سرگل
  • ۳_ زعفران پوشالی
  • ۴_ زعفران دسته

  در ایران مراکز بسیاری وجود دارند که زعفران را به صورت عمده و خرده خرید و فروش می‌کنند ولی در حوزه پخش عمده زعفران در مشهد  بحث اعتماد بسیار مهم است. در حوزه فروش عمده زعفران بسیاری از افراد نمونه زعفران با کیفیت برای مشتری خود ارسال کرده و بعد از اینکه مشتری زعفران را تایید کرد و قصد خرید کیلویی زعفران را داشت، انواع با کیفیت پایین را برای مشتری ارسال می‌کنند.

  مراکز پخش عمده زعفران در مشهد اطلاعات چندانی درباره زعفران به مشتریان نمی دهند و اگر کسی آگاهی نداشته باشد ممکن است مورد سوء استفاده قرار بگیرد. یکی از راههای مطمئن برای خرید زعفران عمده، خرید زعفران از کشاورز است.

   

   

  زعفران در مشهد - زعفران آناقاین

   

  مشخصات زعفران درجه یک فله ای در مشهد

  دارای کمترین میزان سفیدی

  فاقد رشته‌های خرد شده و شکسته شده (فاقد زعفران نرمه)

  یکدست بودن کیفیت (مخلوطی از چند زعفران نیست)

  فاقد تیکه های به هم چسبیده زعفران

  دارای رنگ قرمز خوشرنگ است

  مراکز فروش زعفران در مشهد

  مراکز فروش زعفران در مشهد زیاد هستند. در حقیقت استانهای بسیاری زعفران را تولید می کنند که پس از برداشت توسط کشاورزان توسط واسطه ها خریداری شده و به بازارهای مختلف در شهرهای مختلف ارسال می شود.

  پس از تولید؛ زعفران مسیری طولانی را طی می کند تا در نهایت به دست مصرف کننده برسد این روند طولانی باعث افت کیفیت زعفران شده و رشته های زعفران شکسته می شوند. با خرید از عمده فروش زعفرانی که کشاورز هست؛ دست واسطه ها و دلالان از این مسیر کوتاه شده و زعفران با کیفیت بالا به دست مصرف کننده می رسد.

  شما می‌توانید زعفران مرغوب و اصل را به صورت عمده و در انواع مختلف زعفران انتخاب کرده و در مشهد درب منزل خود دریافت نمایید.

   

  زعفران قاینات در مشهد - زعفران آناقاین

   

  صادرات زعفران مشهد

  با توجه به صادراتی بودن زعفران مشهد و رقابت های موجود در سطح جهانی در زمینه بازار زعفران نیاز به تحقیقات اقتصادی، کشاورزی در موارد بازاریابی و صادرات زعفران روز به روز محسوس تر خواهد بود. کیفیت زعفران مشهد خوب است؛ اما در مقابل زعفران قاینات در مشهد، رقابت را واگذار می‌کند.

  درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در مشهد

  بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در مشهد هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

  ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

  وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  Qaen city

   

  Back to list

  16 thoughts on “زعفران در مشهد | قیمت زعفران در مشهد کیلویی و گرمی

  1. محمدحسین طباطبایی گفت:

   سلام. لطفا به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید.

   1. Admin گفت:

    سلام. لطفا به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید.

  2. علیرضا رابع گفت:

   به دنبال باکس هدیه زعفران در مشهد هستم. موجود دارید؟

   1. Admin گفت:

    سلام. لطفا به صفحه باکس هدیه زعفران مراجعه کنید.

  3. رادفر گفت:

   سلام به دنبال خرید هل اکبر بنفش بودم. موجود دارید؟

   1. Admin گفت:

    سلام. لطفا به صفحه خرید هل اکبر بنفش مراجعه کنید.

  4. دانیال فخار گفت:

   سلام. به دنبال باکس مخملی زعفران هستم.

   1. Admin گفت:

    سلام. لطفا به صفحه باکس مخملی زعفران مراجعه کنید.

  5. ستاره شریفی گفت:

   سلام. صادرات زعفران به ترکیه چگونه است؟

   1. Admin گفت:

    سلام. چگونگی صادرات زعفران به ترکیه را در مقاله لینک شده می‌توانید مشاهده کنید.

  6. محمد زارعی گفت:

   سلام. زعفران لوکس کادویی دارید؟

   1. Admin گفت:

    سلام بله. لطفا صفحه زعفران لوکس کادویی را چک کنید.

  7. محمد شفیعی گفت:

   سلام وقت بخیر. شکسته زعفران یا زعفران نرمه موجود دارید؟

   1. Admin گفت:

    سلام ممنون. بله. لطفا صفحه شکسته زعفران یا زعفران نرمه را بررسی کنید.

  8. الهه موسوی گفت:

   سلام. زعفران نیم مثقالی قائنات توی شهر خودمون میخواستم.

   1. Admin گفت:

    سلام. لطفا به صفحه زعفران نیم مثقالی قائنات مراجعه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *