وبلاگ

زعفران در همدان + قیمت زعفران قاینات در همدان

قیمت زعفران در همدان - زعفران آنا قاین

زعفران در همدان

زعفران در همدان مانند تمام شهر های دیگر ایران، طرفداران زیادی دارد. این ادویه کاربرد زیادی در زندگی مردم دارد؛ به همین خاطر است که روز به روز آمار فروش زعفران در همدان، رو به افزایش است.

کشت زعفران قاینات در همدان برای بسیاری از کشاورزان یک رویای بی کران حساب میشود، چراکه در ذهن آن‌ها نام زعفران مرغوب با کویر و آفتاب تابان تدایی شده است. اما خوب است قدری بیشتر با شرایط همدان آشنا شویم تا متوجه شویم این خاک توان خلق زعفرانی مرغوب را دارد یا خیر؟

اگر به دنبال زعفران در همدان یا شهر های دیگر استان همدان هستید، کافی است از طریق بخش کامنت ها، واتس اپ یا از طریق فروشگاه، سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن، سفارش شما به دستتان برسد.

همدان استانی در غرب ایران و در دامان زاگرس قرار گرفته است. همدان پایه و تاریخ زعفران جهان محسوب میشود. اسناد تاریخی بر این موضوع گواهی می‌دهند که مبدا پیدایش زعفران سرزمین آسیا و به طور خاص دولت مادها و مکان دقیق احتمالی آن شهرستان تویسرکان و حاشیه زاگرس قرار داشته است. حال پس از قرن‌ها دوری بازهم خاک همدان میزبان این طلای سرخ گران بها است.

 

قیمت زعفران در همدان - زعفران آناقاین

 

کشاورزان سخت کوش همدانی سال‌هاست که قسمت اعظمی از محصولات کشاورزی ایران را تامین می‌کنند و هر گوشه‌ای از این استان معدن یک محصول ناب کشاورزی شده است. از انگور ملایر گرفته تا سیب‌زمینی بهار، از هندوانه کبودراهنگ تا گردوی اسدآباد، هر چه بخواهید در این خاک به عمل می‌آید و یافت می شود.

گذشته از تمام محصولاتی که در همدان کشت می‌شود کاشت زعفران نیز مدتی است در همدان رواج زیادی پیدا کرده است. با توجه به معضل کم‌آبی خصوصا در شهرستان‌های شمالی مانند کبودراهنگ و رزن و قهاوند لزوم تغییر الگوی کشت در این مناطق را ضروری است.

برای مشاهده قیمت بروز عمده زعفران قائنات در همدان، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلف برای هر نوع سلیقه ای عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه فرمایید.

 

زعفران در همدان - زعفران آنا قاین

 

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در همدان مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در همدان، زعفران دو گرمی در همدان و زعفران چهار گرمی در همدان را تهیه کنید.

 

 

 

قیمت زعفران در همدان

اگر تجربه خرید زعفران در همدان را داشته باشید، حتما می دانید که قیمت زعفران، چیزی است که همیشه در حال تغییر است. حدود قیمت زعفران در همدان کیلویی 38 میلیون تومان است. البته این قیمت برای زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات است که بیشتر برای صادرات استفاده می شود. در ایران بیشتر از زعفران سرگل قلمدار ممتاز استفاده می‌شود که قیمت آن به صورت کیلویی حدود 35 میلیون تومان می‌باشد. این قیمت ها حدودی است و برای قیمت دقیق، شما باید به صفحه خرید و قیمت عمده زعفران مراجعه کنید. 

 

زعفران در همدان از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

 

اگر شما به دنبال زعفران به صورت خرده در همدان هستید، مشکلی ندارد. قیمت هر گرم زعفران سرگل قلمدار ممتاز در همدان، حدود 40 هزار تومان می‌باشد که این قیمت نیز حدودی است. همچنین اگر به دنبال زعفران صادراتی هستید، قیمت هر گرم زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات در همدان، حدود 44 هزار تومان می‌باشد. در جدول زیر، قیمت ها لیست شده است.

 

38 میلیون تومان

قیمت نگین سوپر ممتاز قاینات در همدان (کیلویی)

44 هزار تومان

قیمت نگین سوپر ممتاز قاینات در همدان (گرمی)

35 میلیون تومان

قیمت سرگل قلمدار ممتاز در همدان (کیلویی)

40 هزار تومان

قیمت سرگل قلمدار ممتاز در همدان (گرمی)

 

شما می‌توانید در فروشگاه ما محصولات برند ( آناقاین ) را مشاهده کنید. محصولات ما کاملا با ضمانت تحویل شما داده خواهند شد و اگر به هر دلیلی شما از خرید خود ناراضی شدید، می‌توانید محصول خود را به راحتی مرجوع فرمایید.

ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قاینات در همدان و تمام شهر های دنیا هستیم. این بدین معناست که هیچ محدودیتی در اندازه سفارش شما وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران ایرانی را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

قیمت زعفران در همدان - زعفران آنا قاین

 

زعفران همدان

کیفیت زعفران همدان در مقابل زعفران قائنات در همدان، قابل قیاس نمی باشد. آب هوای شهر قائنات، بسیار مناسب کاشت زعفران می‌باشد؛ از این جهت است این شهر به پایتخت زعفران جهان شناخته شده است.

اگر احیانا ساکن تهران هستید، لطفا به مقاله زعفران در تهران، مراجعه کنید.

آمار دقیق از زعفران قاینات در همدان موجود نیست و این آمار نیز مربوط به سال‌های گذشته است اما می‌توان با همین‌ها هم دیدی کلی به وضع کاشت زعفران در همدان پیدا کرد.

 

فروشنده زعفران در همدان - زعفران آناقاین

 

میزان کاشت زعفران در همدان چیزی در حدود ۲۰۰ هکتار و میزان برداشت سالیانه زعفران چیزی در حدود ۷۰۰ کیلوگرم بوده است. شهرستان ملایر با حدود ۱۰۰ هکتار سطح کشت زعفران بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

رزن با ۲۲ هکتار و کبودراهنگ با ۲۰ هکتار و بهار با ۱۷ هکتار در جایگاه‌های بعدی سطح کشت زعفران قرار داشته اند.

خرید زعفران در همدان

یکی عامل تاثیر گذار دیگر درقیمت زعفران قائنات در شهر همدان، برند زعفرانی است که قصد خرید آن را کرده اید. قیمت این برند های معروف گاها تا یک برابر و نیم بالا تر از قیمت معمول می‌شود. اگر به دنبال خرید زعفران در همدان به صورت عمده یا خرده هستید به مکان درستی سر زده اید با ما همراه باشید.

 

خرید زعفران در همدان - زعفران آنا قاین

 

یکی از مهم‌ترین گام‌های نخست کشت زعفران قائنات در همدان خرید پیاز زعفران متناسب با اقلیم و استراتژی کشت زعفران است. یکی از مزارع اصلی و پایه در همدان واقع شده است و به همین سبب توانایی تامین پیاز مورد نیاز شما متناسب با اقلیم همدان را خوشبختانه دارد.

 

خرید زعفران در همدان - زعفران آناقاینفروشنده زعفران در همدان

به دنبال فروشنده زعفران در همدان هستید؟ یکی از مطمئن ترین روش ها برای خرید زعفران قاینات در همدان مرغوب این است که از مرکز معتبری زعفرانمان را خریداری کنیم. ما معتبرترین مرکز برای خرید و فروش عمده و جزئی زعفران سرخ هستیم و ما تولید کننده و صادر کننده زعفران با کیفیت هستیم. تمامی زعفران های که در این مجموعه تولید و به بازار عرضه می شود در بالاترین سطح کیفی قرار دارند.

در همین راستا در صدد هستیم تا با اعطای نمایندگی زعفران اصل به شهر همدان، این موقعیت را برای مردم عزیز  فراهم کنیم تا بتوانند زعفران اصل با کیفیت را بصورت مستقیم دریافت و مصرف کنند.

 

زعفران همدان - زعفران آناقاینزعفران در همدان از کجا بخرم؟

اگر شما هم سوال زعفران در همدان از کجا بخرم را می‌پرسید، حتما در این مقاله پاسخ خود را خواهید گرفت.  پس به هیچ وجه شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک بهتر از دیگری است برای این کار حتما باید نوع و کیفیت زعفران هر دو شرکت را بررسی نمایید.

از آنجا که زعفران یک محصول گران بها می باشد متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند و به آسانی فروش می رسانند و یا اینکه متعصفانه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های بیشتری را به سمت خود ببرند.

اکثر ایرانی ها زعفران را با اسم خراسان یاد میکنند چون با افتخار استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی از بزرگترین و اولین تولید کنندگان زعفران در ایران هستند.

 

زعفران در همدان - زعفران آناقاین

 

بیشتر اشخاص زمانی که برای مسافرت به مشهد می روند زعفران خراسان را برای سوغاتی خریداری میکنند. برای خرید زعفران در روز های بعد همیشه امکان اینکه به شهر های تولید کننده سفر کنید وجود ندارد پس به این علت افراد به دنبال بازار زعفران در شهر های خود همواره می باشند.

یکی از مراکز فروش عمده زعفران بازار بزرگ همدان می باشد که فروشگاه های متنوع در بازار بزرگ زعفران را به صورت فله و بسته بندی می کنند و در وزن مثقالی و گرمی به مشتریان گرامی عرضه می نمایند تا کیفیت را تجربه کنند.

برای خرید زعفران در همدان حتما با مشاوران مجرب ما در تماس باشید تا تجربه جدیدی را بدست آورید.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در همدان

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در همدان هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

16 دیدگاه در “زعفران در همدان + قیمت زعفران قاینات در همدان

 1. فایزه توحیدی گفت:

  قیمت زعفران در همدان چنده؟

  1. Admin گفت:

   قیمت زعفران در همدان به ایمیل شما ارسال شد

 2. محمدعلی افشین گفت:

  نیم مثقال زعفران قاینات هم موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. بله. به نیم مثقال زعفران قاینات مراجعه کنید.

 3. امیر نجفی گفت:

  سلام به دنبال زعفران دسته در شهر خودمون هستم.موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله. لطفا به صفحه زعفران دسته | زعفران دختر پیچ مراجعه کنید.

 4. ابراهیم گفت:

  سلام وقت بخیر. زعفران در خرم آباد هم دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. وقت شما هم بخیر. بله. لطفا به صفحه زعفران در خرم آباد مراجعه کنید.

 5. محمدعلی گفت:

  سلام. زعفران پوشال معمولی عمده دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. بله لطفا به صفحه زعفران پوشال معمولی عمده مراجعه کنید.

 6. لقایی گفت:

  سلام . قیمت زعفران نگین رو میخواستم.

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به صفحه قیمت زعفران نگین مراجعه کنید.

 7. یاوری گفت:

  سلام. به دنبال زعفران در همدان هستم. موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله زعفران در همدان در هر مقداری که نیاز دارید، موجود است.

 8. علیرضایی گفت:

  سلام. قیمت زعفران در گیلان به چه صورته؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   وقت بخیر. لطفا به صفحه قیمت زعفران در گیلان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *