وبلاگ

زعفران در قزوین + قیمت زعفران در قزوین

تامین کننده زعفران در قزوین - زعفران آنا قاین

زعفران در قزوین

زعفران در قزوین به فراوانی یافت می‌شود. اما مشکل مردم این است که نمی‌توان به فروشنده های زعفران در قزوین اعتماد کرد. اگر به دنبال خرید زعفران در قزوین هستید، به مکان درستی آمده اید. ما یکی از بزرگترین تامین کننده گان زعفران در قزوین هستیم؛ به همین دلیل قیمت زعفران در قزوین در برند آنا قاین، بسیار پایین تر از بقیه رقبا است.

 

زعفران در قزوین از کجا بخرم؟ - زعفران آنا قاین

 

قیمت زعفران در قزوین

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در قزوین، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه نمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی خواهد شد. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم تا رضایت شما کامل باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه فرمایید.

 

فروش زعفران در قزوین فروش پیاز زعفران در قزوین

 

قیمت زعفران در قزوین مختلف است. اگر شما به دنبال قیمت زعفران در قزوین هستید، باید بگوییم که زعفران در قزوین، کیلویی 63,900,000 میلیون قیمت دارد. این قیمت زعفران مرسوم ایران (سرگل قلمدار ممتاز قاینات) است. اگر شما به دنبال قیمت زعفران صادراتی در قزوین هستید، لطفا به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید.

همچنین اگر به دنبال قیمت زعفران در قزوین برای هر گرم هستید، باید بگوییم که زعفران گرمی در قزوین، حدودا 75,000 تومان قیمت دارد. در جدول زیر، این قیمت ها را مشاهده می‌کنید.

 

قیمت زعفران در قزوین کیلویی (سرگل سوپر)63,900,000 تومان
قیمت زعفران در قزوین گرمی (سرگل سوپر)75,000 تومان

زعفران قزوین

سازمان‌دهی مناسب کشاورزان این استان باعث کاهش سودآوری و افزایش ریسک زیاد کاشت زعفران در قزوین شده است. 

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در قزوین مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در قزوین، زعفران دو گرمی در قزوین و زعفران چهار گرمی در قزوین را تهیه کنید.

 

 

 

همچنین شما امکان خرید زعفران کادویی و هدیه برای عزیزانتان هم از سایت ما دارید. در فروشگاه ما بیش از 30 مدل متنوع از پک های کادویی زعفران با رنگ و وزن های مختلف وجود دارد که برخی از آن ها را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید.

 

 

 

 

به طور کلی آب و هوای استان قزوین در تابستان خنک و در زمستان سرد است و این همان چیزی است که زعفران به آن نیاز دارد. بارش باران در طول سال زراعی در قزوین چیزی در حدود ۳۲۰ میلی‌متر است. پرباران‌ترین نقطه استان قزوین دامنه‌های شمال‌شرقی در الموت با بارشی بالغ بر ۵۵۰ میلی‌متر است. این بارش باران موجب می‌شود تا کشاورزان زعفران‌کار قزوینی نیاز چندانی به آبیاری مزراع خود نداشته باشند و این عالی است.

 

تعداد روزهای یخبندان استان قزوین چیزی در حدود ۹۰ روز است و ماه‌های تیر و مرداد گرم‌ترین و ماه‌های دی و بهمن سرد‌ترین ماه‌های سال را در این استان تشکیل می‌دهند.

 

خرید زعفران در قزوین - زعفران آنا قاین

 

پوشش گیاهی قزوین به طور کلی به دو دسته جنگلی و مرتع تقسیم  بندی می‌شود، به طوریکه شهرستان‌های رودبار و الموت غالبا پوششی جنگلی و دشت قزوین مهم‌ترین دشت استان شده است.

نواحی خشک استان قزوین از جنوب شرقی استان و مناطق بیابانی بوئین زهرا آغاز میگردد و تا بخش‌های جنوبی تاکستان ادامه داشته است. همین مناطق خشک و کم‌تر حاصل‌خیز نیز مورد هدف‌گذاری نوین جهت توسعه کشت زعفران قرارگرفته‌اند.

فروش پیاز زعفران در قزوین

اگر پیاز زعفران در قزوین دارید و به دنبال فروش آن هستید، لطفا فرم انتهای صفحه ها رو پر کنید تا در صورت نیاز با شما در تماس باشیم.

فروش زعفران در قزوین

در صورتی که به دنبال فروش زعفران در قزوین هستید، پیشنهاد می‌کنیم که فرم انتهای صفحه را پر کنید تا در صورت نیاز زعفران در قزوین با شما در تماس باشیم.

کشت زعفران در قزوین سال‌هاست جسته و گریخته انجام شده است و در حال حاضر چیزی بالغ بر ۸۰ هکتار از زمین‌های استان زیر کشت زعفران قرار دارند و چیزی بالغ بر ۱۰۰ کیلوگرم زعفران از آن برداشت شده است ( یعنی هر هکتار حدودا ۱ کیلوگرم) و این یعنی افزایش ریسک و خطر برای کشاورز، و این در حالی است که در استان‌های دیگر مانند همدان از هر هکتار میانگین برداشت بیش از ۳ کیلوگرم در هر هکتار است و در مزارعی با کشت نوین تا ۸ کیلو در هر هکتار هم برداشت می‌شود و در برخی مزارع چیزی نزدیک به ۱۵ کیلو برداشت شده است.

کشاوزان قزوینی باید به طور جدی کشت زعفران سنتی را فراموش کنند و به کشت‌های نوین‌تر مانند کشت آرمانی زعفران روی بیاورند که این راه موفقیت است. این نوع کشت زعفران که با کاشت پیاز زعفران با تراکم بالا در مزرعه انجام می‌شود منجر به افزایش بازدهی فوق‌العاده زعفران در سطح این مزارع می‌شود.

از آن گذشته دیگر نمی‌توان با روش‌های قدیمی اقدام به مدیریت مزرعه کرد و بازدهی بالایی نیز کسب کرد. شما کشاورزان عزیز قزوینی نیز باید اقدام به افزایش دانش خود با مطالعه یا مشاوره با افراد مطلع در این حوزه داشته باشید.

امروزه مسئله‌ی آب در کشاورزی موضوع مهمی شده است و این معضل در قزوین هم خودنمایی می‌کند. مسئولین جهاد کشاورزی استان قزوین نیز باید همگام با دیگر استان‌ها اقدام به حمایت‌های بیشتر در زمینه‌ی تغییر الگوی کشت داشته باشند.

 

زعفران قزوین - زعفران آنا قاین

 

خبرهایی مبنی بر اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی به کشاورزان به منظور کاشت زعفران در قزوین متشر شده است و این نشان از تفکرات مثبت جهاد کشاورزی استان قزوین به منظور ترویج کاشت زعفران در این استان زیبا است.

زعفران قزوین در مقایسه با زعفران قاینات در قزوین از نظر کیفیت، حرفی برای گفتن نداشته است. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوا و خاک حاکم بر این شهر، زعفران بسیار با کیفیتی پرورش همواره می‌دهد. 

خرید زعفران در قزوین

جهت خرید زعفران قائنات در قزوین با ما در تماس باشید. ما در این عرصه یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در قزوین و ایران میباشیم. همچنین ما به کشور های زیادی در سراسر دنیا صادرات انجام میدیم و مشتریان ما به صورت حضوری برای خرید به قائنات و دفتر اصلی ما مراجعه میکنند و سفارش میدهند. همانطور که عرض کردیم دفتر اصلی ما در قائنات شهر زعفران ایران واقع شده است. پس شما جای هیچ نگرانی ای برای خرید زعفران در قزوین ندارید. با خیالی آسوده بعد از سفارش زعفران عمده در اردبیل حداکثر تا 3 روز کاری، محصول سرخ زیبای شما به دستتان خواهد رسید.

 

تامین کننده زعفران در قزوین - زعفران آنا قاین

 

تامین کننده زعفران در قزوین

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در قزوین هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

 

فروشنده زعفران در قزوین

تولید کنندگان برای عرضه بی دغدغه و سهل الوصول برای متقاضیان عزیز، اقدام به ارائه محصولات خود توسط مجموعه هایی نمودند که تولیدات آن ها را به راحتی و به دور از هرگونه واسطه گری و افزایش قیمت بی رویه در دسترس همگان قرار داشته باشد. به علاوه از ورود زعفران تقلبی به اسم برند و اجناس بی کیفیت به بازار و سوء استفاده از نامشان به راحتی جلوگیری نماید.

بنابراین شرکت های نمایندگی با این چشم انداز و مسئولیت جدید به وجود آمدند. هر تولید کننده بنا به متقاضیان خود و مناطقی که هستند، اقدام به جذب مجوعه ای به عنوان نماینده و عاملیت فروش خود در آن نقطه می کند و محصولات خود را به صورت مستقیم و با قیمت اصلی در اختیارشان جهت عرضه به خریداران گرامی قرار می دهد.

اما با این حال باید در انتخاب نمایندگی ها دقت لازم را داشت. چرا که در همه جا احتمال حضور افراد متقلب و سودجو وجود دارد که در هر پوششی می خواهند به سود های نامشروع و نادرست خود برسند. برای تجار گرامی در این سایت با فراهم آوردن شرایط مناسب، اطلاعات مورد نیاز برای خرید از نمایندگی زعفران قاینات در قزوین در سایت ما موجود می باشد.

 

قیمت زعفران در قزوین - زعفران آنا قاین

 

زعفران در قزوین از کجا بخرم؟

اگر هم به دنبال پیش برد تجارت خود بدون محدودیت مرز و به صورت آزاد هستید، می توانید با خرید از نمایندگی ما میزان مورد نیاز خود را تهیه نمایید و به مبادلات و معاملات خود بدون نگرانی با قدرت تمام ادامه دهید.

اگر شهروند قزوین هستید، حتما سوال زعفران قائنات در قزوین از کجا بخرم را در ذهن شما تدایی شده است. خرید زعفران قائنات در قزوین از فروشگاه ما (زعفران آناقاین) بسیار ساده تر از آن است که فکرش را دارید. تنها کاری که لازم است این است که محصول خود را از فروشگاه ما انتخاب و به سبد خرید خود اضافه و سپس باید مشخصات خود را وارد کنید. بعد از این مرحله سفارش خود را ثبت می‌کنید و ما زعفران را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان به سرعت ارسال می‌کنیم.

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در قزوین

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در قزوین هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 
زعفران آنا قاین زعفران آنا قاین زعفران آنا قاین

 

 

 

 

8 دیدگاه در “زعفران در قزوین + قیمت زعفران در قزوین

 1. محمدباقر گفت:

  سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در قزوین چنده؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. قیمت زعفران در قزوین کیلویی 63,900,000 هزار تومان برای زعفران نگین قائنات می‌باشد. البته این قیمت مربوط به امروز 1402/10/19 می‌باشد و ممکن است تغییر کند؟

 2. یزدی گفت:

  سلام. بهترین زعفران برای کدام شهر است؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. لطفا مقاله بهترین زعفران در کدام شهر است را مطالعه کنید.

 3. موحدی گفت:

  سلام. زعفران در نیشابور دارید؟ عمده و خرده میخواستم.

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر بله. لطفا به صفحه زعفران در نیشابور مراجعه کنید.

 4. صفدری گفت:

  سلام. پودر پیاز برای شهر خودمون میخواستم. موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله .لطفا به صفحه پودر پیاز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *