وبلاگ

قیمت زعفران در خمینی‌ شهر + زعفران در خمینی شهر

فروشنده زعفران در خمینی شهر

قیمت زعفران در خمینی شهر

قیمت زعفران در خمینی شهر ( زعفران مرسوم صادراتی به صورت عمده ) کیلویی تومان112,600,000 است. اگر شما به دنبال زعفران صادراتی در خمینی شهر هستید، مشکلی ندارد؛ لطفا به صفحه قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت یک گرم زعفران در خمینی شهر هستید، باز هم مشکلی ندارد؛ حدود قیمت زعفران گرمی در خمینی شهر، تومان153,000 هزار تومان است. 

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در خمینی شهر مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در خمینی شهر، زعفران دو گرمی در خمینی شهر و زعفران چهار گرمی در خمینی شهر را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی خمینی شهر موجود است.

 

 

قیمت هر کیلو زعفران زعفران صادراتی (نگین سوپر اتویی) تومان112,600,000 است. این قیمت نیز دقیق است. اگر به دنبال زعفران به صورت خرده هستید، باز هم مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران در خمینی شهر (صادراتی) تومان153,000 است و اما قیمت هر گرم زعفران در خمینی شهر (سرگل مرسوم) تومان148,000 است.

در جدول زیر قیمت زعفران در خمینی شهر لیست شده است.

 

تومان112,600,000قیمت نگین سوپر صادراتی در خمینی شهر (کیلویی)
تومان153,000قیمت نگین سوپر صادراتی در خمینی شهر (گرمی)
تومان105,400,000قیمت سرگل سوپر در خمینی شهر (کیلویی)
تومان148,000قیمت سرگل سوپر در خمینی شهر (گرمی)

برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت زعفران امروز لطفا مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه کنید.

 

فروشنده زعفران در خمینی شهر

 

آناقاین به هنگام فروش زعفران در خمینی شهر ، زعفران را در آزمایشگاه تست می‌ نماید و برگه آزمایشگاهی را به مشتری تحویل داده می شود. از همین رو خیال خریداران زعفران در خمینی شهراز آناقاین همیشه آسوده است. در برگه آژمایشگاهی مقادیری مشخص شده اند که از تقلب جلوگیری به راحتی می‌ نماید.

زعفران در خمینی شهر

زعفران قاینات در خمینی شهر در این روز ها رونق بسیار خوبی دارد به طوری که بسیاری از کشاورزان این شهر بزرگ و زیبایی، کشت خود را به کشت زعفران تغییر کاربری دادند.

کشت زعفران در خمینی شهر درمقایسه با سایر کشت ها مثل: سیب زمینی، هندوانه و… بسیار کم آب بر تر میباشد و هم چنین رسیدگی بسیار کمتری نیاز دارد به همین دلایل است که با افزایش چند درصدی بسیار زیاد قیمت زعفران و رسیدن به جایگاه اصلی بسیاری از کشاورزان به سمت کشت زعفران روی می آورند.

 

خرید زعفران در خمینی شهر

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در این مراسم باشکوه با اشاره به اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه توانمند‌سازی و ایجاد روحیه کارآفرینی و کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای گفت: جمعی از کارکنان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر طرح ایجاد مزرعه کاشت و تولید زعفران در بخش کوچکی از زمین‌های بلا استفاده دانشگاه را در قالب فعالیت‌های درآمدزایی در جلسه هیئت رئیسه مطرح کردند.

زعفران خمینی شهر

زعفران خمینی شهر در مقایسه با زعفران قاینات در خمینی شهر از نظر کیفیت، حرفی برای گفتن ندارد. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوا و خاک حاکم بر این شهر، زعفران بسیار با کیفیتی پرورش می‌دهد. شهر خمینی شهر از نظر آب و هوا و اقلیم شرایط کاملا مساعد و خوب برای کشت زعفران را داشته و اگر شما در این شهر هستید و قصد کشت زعفران را دارید بهتر است که هر چه سریع تر کشت زعفران را آغاز کنید؛ اما کیفیت این ادویه در قاینات بسیار بیشتر است.

 

زعفران خمینی شهر

 

زعفران قاینات در خمینی شهر یکی از تولید کنندگان زعفران در ایران بزرگ و همین طور یکی از صادر کنندگان این محصول با کیفیت گران بها در سراسر جهان است. زعفران قاینات از دیرین در تاریخ زعفران پر بار درخشیده است و توانسته رضایت عموم مردم را دارا باشد. شهر دیرین قاین خواستگاه زعفران جهان هست و برای کیفیت زعفران قائنات شرکت های بزرگ از قاینات زعفران خودشان را سفارش می دهند.

زعفران قاینات برای جذب مشتری همیشه کمترین سود لازمه و بازدهی بالا را برای خود خواسته و داشته است. محصولات دیگری نیز داریم که ممکن است مورد پسند شما به واقع باشد که می‌توانید آن ها را در فروشگاه ما مشاهده کنید.

 

زعفران در خمینی شهر از کجا بخرم؟

 

خرید زعفران در خمینی شهر

جهت سفارش زعفران قائنات در خمینی شهر با ما در تماس باشید. ما در این عرصه یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در خمینی شهر و ایران میباشیم. همچنین ما به کشور های زیادی در سراسر دنیا صادرات انجام میدیم و مشتریان ما به صورت حضوری برای خرید به قائنات و دفتر اصلی ما مراجعه میکنند و سفارش میدهند. همانطور که عرض کردیم دفتر اصلی ما در قائنات شهر زعفران ایران واقع شده است. پس شما جای هیچ نگرانی ای برای خرید زعفران در خمینی شهر ندارید. با خیالی آسوده بعد از سفارش زعفران عمده در خمینی شهر حداکثر تا 3 روز کاری، محصول سرخ شما به دستتان خواهد رسید.

جنوب خمینی شهر به کوه آتشگاه و رودخانه زاینده رود محدود میشود و شمال و شمال غربی شهرستان به کوه محدود میشود.

تامین کننده زعفران در خمینی شهر

 

فروشنده زعفران در خمینی شهر

اگر شهروند خمینی شهر هستید، حتما سوال زعفران در خمینی شهر از کجا بخرم را در ذهن داشته اید. خرید زعفران قائنات در خمینی شهر از فروشگاه ما (زعفران آناقاین) بسیار ساده تر از آن است که در ذهن جریان دارد. تنها کاری که لازم است این است که محصول خود را از فروشگاه ما انتخاب و به سبد خرید خود اضافه و سپس باید مشخصات خود را وارد کنید. بعد از این مرحله سفارش خود را ثبت می‌کنید و ما زعفران را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال می‌کنیم.

زمان قضاوت کردن وقتی که می خواهید زعفران بخرید به این نکات دقت فرمایید که اسامی همانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… فقط به نام شرکت پخش کننده زعفران اشاره دارد و هیچ گونه ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد. پس به هیچ وجه شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک بهتر است برای این کار حتما باید نوع و کیفیت زعفران هر دو شرکت را بررسی داشته باشید.

 

زعفران در خمینی شهر

 

از آنجا که زعفران یک محصول گرانبها و دارای ارزش بالا می باشد متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند و به فروش می رسانند و یا اینکه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های زیادی را به سمت خود جلب نمایند.

زعفران در خمینی شهر از کجا بخرم؟

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در خمینی شهر هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت زعفران در خمینی شهر

 

تامین کننده زعفران در خمینی شهر

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در خمینی شهر هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قائنات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در خمینی شهر

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در خمینی شهر هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 

10 دیدگاه در “قیمت زعفران در خمینی‌ شهر + زعفران در خمینی شهر

 1. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در خمینی شهر رو برای من ارسال کنید.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در خمینی شهر کیلویی 112,500,000 و گرمی 149,000 هزار تومان است. این قیمت ها مربوط به 16 خرداد 1403 است و ممکن است تغییر کند.

 2. مرتضی گفت:

  درود بر شما. خرید زعفران در خمینی شهر داشتم. موجود دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما بخیر. بله امکان خرید زعفران در خمینی شهر از طریق سایت ممکن است. کافی است به صفحه فروشگاه مراجعه کنید.

 3. صفایی گفت:

  سلام یه قیمت زعفران در خمینی شهر به من میدید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما بخیر. قیمت زعفران در خمینی شهر به ایمیل شما ارسال شد. با تشکر.

 4. لقایی گفت:

  سلام زعفران در پاکدشت هم دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا مقاله زعفران در پاکدشت را بررسی کنید.

 5. سبزواری گفت:

  سلام زعفران در اصفهان میخواستم . موجود هستش؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. لطفا به مقاله زعفران در اصفهان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *