وبلاگ

قیمت زعفران در خرم آباد + زعفران در خرم آباد

فروشنده زعفران درخرم آباد - زعفران آنا قاین

قیمت زعفران در خرم آباد

همان‌گونه که می‌دانید قیمت زعفران قائنات در خرم آباد همانند دیگر شهرها متغیر می باشد. بطور کلی قیمت زعفران در خرم آباد بستگی به نوع (انواع زعفران)، کیفیت (عیار)، مقدار (اندازه خرید و فروش)، نرخ ارز (نوسانات دلار) نحوه‌ی ارائه و… دارد.

 

خرید زعفران در خرم آباد قیمت زعفران در خرم آباد

 

قیمت زعفران در خرم آباد ( زعفران مرسوم ایران ) حدودا کیلویی 65,000,000 میلیون تومان است. اگر شما به دنبال زعفران صادراتی در خرم آباد هستید، مشکلی ندارد؛ لطفا به صفحه قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت یک گرم زعفران در خرم آباد هستید، باز هم مشکلی ندارد؛ حدود قیمت زعفران گرمی در خرم آباد، 70,000 هزار تومان است. 

قیمت های زعفران در خرم آباد در جدول زیر آمده است.

قیمت زعفران در خرم آباد کیلویی (سرگل سوپر)65,000,000 تومان
قیمت زعفران در خرم آباد گرمی (سرگل سوپر)70,000 تومان

به غیر این این عامل عوامل مهم دیگری نیز در تعیین قیمت زعفران تأثیر گذار هستند. همان‌گونه به طور مثال قیمت یک گرم زعفران نسبت به 1 کیلو، 10 کیلو و 100 کیلو زعفران متفاوت است. شرکت ما بر مزایایی که فروش زعفران فله دارد یک سری تسهیلات دیگر هم به خریدار به خاطر خرید عمده می‌دهد.

 

زعفران قاینات در خرم آباد- زعفران آنا قاین

 

علاوه بر آن هزینه توزیع به فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها و غیره و همچنین بسته بندی‌های شکیل جزء هزینه دیگری است که روی زعفران خواهد آمد. برای دریافت نمایندگی فروش زعفران و فعالیت در بازار زعفران خرم آباد با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید.

زعفران در خرم آباد

زعفران قاینات در خرم آباد از کجا بخرم؟ فروشندگان زیادی در خرم آباد زعفران به فروش می‌رسانند، اما چطور می‌توان به آن ها اعتماد کرد؟ مکانی برای خرید زعفران در خرم آباد نمی‌شناسید؟ یا شاید هم میدانید اما نمیتوانید به فروشندگان اعتماد کنید پس نگران نباشید ما در کنار شما هستیم.

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در خرم آباد، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه نمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی خواهد شد. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم تا رضایت شما کامل باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه فرمایید.

یکی از اساسی ترین عوامل موثر در نوع معیشت ساکنین هر منطقه موقعیت جغرافیایی آن است که خرم آباد به علت موقعیت خاص اقلیمی از تنوع آب و هوایی منحصر به فردی برخوردار است.

 

قیمت زعفران در خرم آباد - زعفران آنا قاین

 

این تنوع آب و هوایی موجب شده است تا استان حاصلخیز خرم آباد استعداد کشت انواع محصولات مختلف را داشته باشد که زعفران یکی از این محصولات است که در سالهای اخیر با کشت به صورت پایلوت و گسترده نتایج خوبی را در اختیار محققان قرار داده است.

خرید زعفران قائنات در خرم آباد

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در خرم آباد مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در خرم آباد، زعفران دو گرمی در خرم آباد و زعفران چهار گرمی در خرم آباد را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی خرم آباد موجود است.

 

 

 

 

 

بومی سازی کشت محصول زعفران در طول 10 سال اخیر توسط محققان مرکز تحقیقات کشاورزی استان مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آزمایشهای علمی و مستند توسط این مرکز معلوم شد زعفران تولید شده در این استان می تواند به عنوان مرغوب ترین و ممتازترین زعفران کشور معرفی گردد.

 

مدیریت صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی به اکثر قریب به اتفاق زعفران کاران مجوز بسته بندی خانگی داده و  زعفران کاران عمده در حال برند سازی و افزایش کیفیت بسته بندیهای  خود می باشند که امیدواریم با تمهیدات در نظر گرفته شده بتوانیم زعفران استان را در سطح کشور و دنیا معرفی کنیم.

 

خرید زعفران در خرم آباد- زعفران آنا قاین

 

 

زعفران خرم آباد

شرایط مساعد کشت زعفران قاینات در خرم آباد : بارندگی مناسب در طول دوره رشد از مهرماه تا اردیبهشت، عدم بارندگی در فصل تابستان برای جلوگیری از پوسیده شدن پیاز زعفران، وجود دمای مناسب طی فصل رشد زعفران از جمله شرایط مساعد برای کشت این گیاه می باشد.

معاون برنامه ریزی استانداری خرم آباد نیز در این رابطه در گفتگو با خبرنگار ها اظهار داشت: زعفران خرم آباد از نظر کیفی بهترین زعفران کشور محسوب می شود. علی هادی چگنی با بیان اینکه بر اساس تحقیقات به عمل آمده سود دهی کشت زعفران در خرم آباد 50 برابر بیشتر از حبوبات است، تصریح کرد: همچنین بر اساس این بررسی ها کیفیت زعفران خرم آباد از استان خراسان هم بیشتر بوده است.

وی با اشاره به راه اندازی کمیته ای تخصصی در رابطه با زعفران در خرم آباد گفت: در این راستا در قالب این کمیته برنامه ریزی های لازم برای توسعه کاشت این گیاه در استان در دستور کار قرار گرفته است.

 

زعفران در خرم آباد- زعفران آنا قاین

 


خرید زعفران در خرم آباد

خرید زعفران قائنات در خرم آباد بسیار ساده شده است. زعفران در بسیاری از شهر های جهان شناخته شده است و همینطور در بعضی از شهر های جهان هم ناشناخته یا کمتر شناخته شده است.

خرم آباد هم جزو شهر هایی است که زعفران در آن بسیار استفاده می‌شود. از آنجایی که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است و همچنین بزرگترین صادر کننده زعفران در جهان ، محصولات خود را به بسیاری از کشورهای جهان نظیر روسیه،امارات،ترکیه به راحتی صادر میکند.

بسیاری از کشور ها خواهان زعفران با کیفیت ایران هستند. و به احتمال زیاد میدانید که زعفران را می توان در گلخانه کشت کرد و این امر باعث شده تا بعضی از افراد سودجو زعفران های تقلبی را به جای زعفران اصل به مردم بفروشند اما شما اصلا نگران نباشید.

 

فروشنده زعفران درخرم آباد - زعفران آنا قاین

 

فروشنده زعفران درخرم آباد

همه تولیدات شرکت ما در قائن ( قائنات ) انجام می شود. تمامی زعفران های که توسط زعفران قاینات در خرم آباد در شهرهای مختلف عرضه می گردد، زعفران های هستند که زیر نظر مهندسین و کارشناسان این شرکت تولید و به بازار عرضه می شود.

بنابر این فعالان اقتصادی که قصد دریافت نمایندگی زعفران اصل از این شرکت را دارند می توانند با کارشناسان ما در ارتباط شوند.

زعفران در خرم آباد از کجا بخرم؟

با صادرات بهترین و مرغوبترین زعفران ایران به عنوان ظرفیتی نهفته از درآمد و اشتغال می توان به روزهای خوب این محصول در خرم آباد امیدوار بسیار بود، روزهایی که نام زعفران خرم آباد بلندآوازه ببینیم و این استان به عنوان جایگاه قطب محصول زعفران معرفی شود.

برای خرید زعفران قائنات در خرم آباد حتما با مشاوران مجرب ما در تماس باشید.

تامین کننده زعفران در خرم آباد

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در خرم آباد هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در خرم آباد

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در خرم آباد هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 

 

 

 

4 دیدگاه در “قیمت زعفران در خرم آباد + زعفران در خرم آباد

 1. زهرا گفت:

  سلام. قیمت زعفران در خرم آباد رو میخواستم. لطفا قیمت امسالی رو بگید. ممنون

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. قیمت زعفران در خرم آباد برای شما ارسال شد. همچنین می‌توانید قیمت ها را در صفحه قیمت زعفران امروز مشاهده کنید.

 2. صالح گفت:

  سلام. زعفران سرگل سوپر صادراتی موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. بله . لطفا به صفحه زعفران سرگل سوپر صادراتی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *