وبلاگ

نحوه صادرات زعفران به اسپانیا + قیمت زعفران در اسپانیا

قیمت زعفران در اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

قیمت زعفران در اسپانیا

قیمت زعفران در اسپانیا نیز مانند بسیاری از کشور های دیگر ثابت نیست و بصورت دائم دستخوش تغییر و نوسان است. قیمت زعفران به عوامل زیادی بستگی دارد مانند تورم ، کمبود زعفران و حتی ورود زعفران های بی کیفیت به بازار.

قیمت زعفران در اسپانیا ( زعفران مرسوم ایران به صورت عمده ) حدودا کیلویی 47 میلیون تومان است. اگر شما به دنبال زعفران صادراتی در اسپانیا هستید، مشکلی ندارد؛ لطفا به صفحه قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت یک گرم زعفران در اسپانیا هستید، باز هم مشکلی ندارد؛ حدود قیمت زعفران گرمی در اسپانیا، 75,000 هزار تومان است. 

 

زعفران در اسپانیا از کجا بخرم؟ - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

قیمت های زعفران در اسپانیا در جدول زیر آمده است.

 

قیمت زعفران در اسپانیا کیلویی65,000,000 تومان
قیمت زعفران در اسپانیا گرمی 75,000 تومان

 

اگر به دنبال فروشنده زعفران در اسپانیا هستید، به مکان درستی آمده‌اید. زعفران آناقاین یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران قاینات در اسپانیا هست.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در اسپانیا مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در اسپانیا، زعفران دو گرمی در اسپانیا و زعفران چهار گرمی در اسپانیا را تهیه کنید.

 

نحوه صادرات زعفران به اسپانیا چگونه است؟

صادرات زعفران به اسپانیا نیاز به رعایت مراحل و مدیریت مناسب دارد. در زیر توضیحاتی در مورد نحوه صادرات زعفران به اسپانیا آمده است. مراحل دقیق صادرات به صورت کلی در مقاله صادرات زعفران موجود است. در این مقاله به جزئیات صادرات زعفران به اسپانیا خواهیم پرداخت.

قبل از شروع مراحل نحوه صادرات اسپانیا لازم به ذکر است که شرکت ما آماده است تا صفر تا صد مراحل صادرات زعفران شما را به هر کشوری به عهده بگیرد. همچنین اگر به دنبال خرید زعفران از ایران و صادر کردن به مشتری خود در کشور مد نظر هستید، می‌توانید به صفحه قیمت زعفران امروز مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

در تصویر زیر نمونه پک های زعفران کادویی ما در اسپانیا را مشاهده می‌کنید.

مراحل صادرات زعفران به اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه کنید.

مراحل صادرات زعفران به اسپانیا

 1. مطالعه بازار: قبل از شروع هر فعالیت تجاری، مطالعه بازار بسیار حائز اهمیت است. باید بازار اسپانیا را به خوبی بررسی کنید و نیازها و تقاضای آنجا را در مورد زعفران در نظر بگیرید. همچنین، محدودیت‌ها و الزامات وارداتی اسپانیا را نیز باید بدانید.
 2. اخذ مجوزها و مدارک: برای صادرات زعفران به اسپانیا، باید مجوزها و مدارک مورد نیاز را از مراجع دولتی و تجاری اسپانیا اخذ کنید. این ممکن است شامل مجوز‌های وارداتی، گواهی‌ها و سایر مدارک باشد.
 3. انتخاب روش حمل و نقل: پس از تهیه مجوزها، باید روش حمل و نقل زعفران به اسپانیا را انتخاب کنید. این شامل استفاده از حمل و نقل هوایی، دریایی یا زمینی می‌شود. همچنین، باید به نگهداری و بسته‌بندی مناسب زعفران در طول حمل و نقل توجه کنید.
 4. تعیین قیمت و شرایط فروش: قبل از انجام معامله، باید قیمت مناسبی برای زعفران خود تعیین کنید. همچنین، شرایط فروش، مانند شرایط پرداخت و تحویل کالا، باید به طور دقیق مشخص شوند.
 5. ارتباط با واسطه‌ها و خریداران: برقراری ارتباط با واسطه‌ها و خریداران محتمل در اسپانیا می‌تواند به شما کمک کند تا بازارهای جدید را کشف کنید و معاملات موفق‌تری داشته باشید.
 6. تبلیغات و بازاریابی: از راه‌های موثر برای جذب مشتریان اسپانیایی به محصولات زعفران خود، تبلیغات و بازاریابی مناسب است. ایجاد وب‌سایت یا حضور در رویدادها و نمایشگاه‌های تجاری می‌تواند به شما کمک کند که نام تجاری خود را در بازار اسپانیا به رسمیت بشناسانید.
 7. پیگیری و پشتیبانی: پس از انجام معامله، پیگیری و پشتیبانی از خریداران اسپانیایی نیز بسیار مهم است. ارتباط مداوم با مشتریان و حل مشکلات آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد آن‌ها را به دست بیاورید و بازاریابی دهان به دهان مثبت را ایجاد کنید.

در تصویر زیر نمونه پک های زعفران کادویی ما در اسپانیا را مشاهده می‌کنید.

 

صادرات زعفران به اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

حضور در نمایشگاه‌ها، مشارکت در معارض تجاری، همکاری با شرکت‌ها و بازاریاب‌های محلی اسپانیایی و استفاده از راه‌های مدرن ارتباطی، همگی به ارتقاء فرصت‌های تجاری و صادرات زعفران به اسپانیا کمک خواهند کرد. البته، باید مدیریت ریسک‌های احتمالی همچون تغییرات قوانین و مقررات، نوسانات ارزی، و مشکلات حمل و نقل را هم در نظر بگیرید.

صادرات چمدانی زعفران به اسپانیا

در صادرات زعفران به اسپانیا به صورت چمدانی برای هر گذرنامه 100 گرم مجاز است. این قانون از سمت ایران تنظیم شده است و برای همه کشور ها یکسان است. برای مثال در صادرات زعفران به عمان هم این قانون یکسان است.

از کجا زعفران در اسپانیا بخریم؟

اگر به دنبال خرید زعفران در اسپانیا هستید و اطلاع ندارید که از کجا زعفران مرغوب تهیه کنید در ادامه مارا همراهی کنید و همچنین درباره ریشه زعفران نیز به شما توضیح خواهیم دد و همچنین درباره قیمت زعفران و کیفیت انواع زعفران نیز توضیح خواهیم داد پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

نحوه صادرات زعفران به اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

زعفران در اسپانیا

ازآنجاییکه کشور اسپانیا یک کشور اروپایی است به همین دلیل واژه زعفران برای مردم اسپانیا ناشناخته نیست و مردم اسپانیا از دیر باز با این محصول آشنا بوده اند و همچنین از آن برای غذا های خود استفاده میکنند.

از زعفران برای خوشرنگ کردن غذا استفاده میشود و همچنین از این ادویه گرانبها و با ارزش برای معطر کردن غذا نیز استفاده میشود و از آنجاییکه کشور اسپانیا کشوری بسیار زیبا است بنابراین گردشگران زیادی به این کشور سفر میکنند و این امر باعث شده تا آشپزهای ماهر در اسپانیا از ادویه زعفران بهره ببرند تا غذای لذیذ و بیاد ماندنی به بازدید کننده گان بدهند.

 

زعفران در اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

خرید زعفران در اسپانیا

همانطور که گفتیم زعفران در اسپانیا شناخته شده است و مردم و همچنین آشپز ها از این ادویه برای غذا های خودشان استفاده میکنند و همین علت باعث شده تا فروشندگان زعفران زیادی در اسپانیا وجود داشته باشد اما از کجا باید دانشست که زعفران مورد نظر ما زعفران اصل است یا خیر؟

کشور ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است و همچنین ایران بزرگترین صادر کننده زعفران در جهان نیز است و کیفیت زعفران های ایران در دنیا حرف اول را میزند.

 

خرید زعفران در اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

کشور ایران زعفران های باکیفیت خود را به بیشتر کشور های جهان صادر میکند کشور هایی نظیر مصر ، غنا ، اسپانیا ،  ترکیه و …

شما میتوانید به آسانی در سایت ما زعفران مورد نظر خود را سفارش دهید و آنرا بدون هیچ مشکلی در اسپانیا تحویل بگرید.

همچنین شما میتوانید زعفران مورد نیاز خودرا بصورت عمده سفارش دهید و همچنین ما هیچ مشکلی برای ارسال زعفران بصورت جزئی نیز برای شما نداریم .

احتمالا میدانید که زعفران را میشود در گلخانه ها نیز کشت کرد و همین امر باعث شده تا برخی از گلخانه داران به فکر کشت این محصول باشند اما آیا زعفران گلخانه ای با زعفران اصل ایران قابل مقایسه است؟

جواب قطعا خیر خواهد بود.

ما همچنین زعفران قائنات را که بهترین زعفران ایران است را در سایت خود موجود داریم و میتوانید آنرا نیز برای شما ارسال کنیم.

همچنین در سایت ما چندین نوع زعفران وجود دارد مانند زعفران نگین سوپر ، سرگل قلمدار و … که میتوانید بصورت عمده و حتی بصورت جزئی نیز سفارش دهید تا برای شما ارسال کنیم.

زعفران های ما در انواع مختلف و همچنین در بسته بندی های لوکس وزیبا هستند که میتوانید براحتی زعفران ورد نیاز خود را مشاهده کنید و در صورت نیاز سفارش دهید.

همچنین شما زعفران های ما در وزن های مختلف هستند که انتخاب را برای شما آسان میکند.

اما باید توجه داشته باشید که زعفران را هرگز در معرض خورشید قرار ندهید چونکه باعث میشود تا زعفران شما کیفیت خود را ازدست بدهد و همچنین توجه کنید که زعفران خود را جلوی حشرات قرار ندهید تا به محصول شما آسیب نرسد.

 

قیمت زعفران در اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

تامین کننده زعفران در اسپانیا

همانطور که گفتیم ما تاکنون به بسیاری از کشور های جهان زعفران باکیفیت خود را صادر کرده ایم و هیچ مشکلی برای صادرات زعفران به اسپانیا نیز نداریم.

برای راحتی خیال شما عزیزان تمام زعفران های ما دارای گ.اهینامه بین المللی  SAI CHIMIE که یکی از بهترین و معروفترین آزمایشگاه های اروپایی است را داراست.

 

فروشنده زعفران قائنات در اسپانیا - فروشگاه زعفران آنا قاین

 

برای مثال در ویدئو زیر، ما 150 کیلو زعفران به یکی از مشتریان عرب زبان خود در کشور های عربی ارسال کردیم.

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در اسپانیا

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در سرجان هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

 

Qaen city

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
فروشگاه زعفران آنا قاین فروشگاه زعفران آنا قاین

 

2 دیدگاه در “نحوه صادرات زعفران به اسپانیا + قیمت زعفران در اسپانیا

 1. علی گفت:

  سلام من توی لندن هستم. شما مقاله ای مربوط به صادرات زعفران به لندن هم دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. بله لطفا به مقاله صادرات زعفران به لندن مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *