وبلاگ

قیمت زعفران در سبزوار + زعفران قائنات در سبزوار

زعفران قائنات در سبزوار - زعفران آنا قاین

قیمت زعفران در سبزوار

قیمت هر کیلو زعفران سرگل قاینات عمده، حدود 65,000,000 میلیون تومان است. این قیمت نیز دقیق نیست. اگر به دنبال زعفران به صورت خرده هستید، باز هم مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران در سبزوار (صادراتی) 75,000 هزار تومان است و اما قیمت هر گرم زعفران در سبزوار (سرگل مرسوم) حدود 75,000 هزار تومان است.

در جدول زیر قیمت زعفران در سبزوار لیست شده است.

 

65,000,000 میلیون تومانقیمت نگین سوپر اتویی در سبزوار (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت نگین سوپر صادراتی در سبزوار (گرمی)
65,000,000 میلیون تومانقیمت سرگل قاینات در سبزوار (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت سرگل قاینات در سبزوار (گرمی)

اگر به دنبال فروشنده زعفران در سبزوار هستید، به مکان درستی آمده‌اید. زعفران آناقاین یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران قاینات در سبزوار هست.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در سبزوار مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در سبزوار، زعفران دو گرمی در سبزوار و زعفران چهار گرمی در سبزوار را تهیه کنید.

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی سبزوار موجود است.

 

برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت زعفران امروز لطفا مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه کنید.

زعفران در سبزوار

زعفران سبزوار گیاهی هست از تیره زنبقیان، که به عنوان ادویه خوش رنگ در آشپزی کاربرد دارد. کلاله و خامه زرشکی رنگ گل زعفران جمع‌آوری و خشکانده می‌شوند ، و از آن برای چاشنی‌ زنی و رنگ دهی زیبای غذاها هستفاده می‌شود. زعفران سال ههست که به عنوان گران‌بها ترین ادویه جهان بر حسب وزن درواقع شناخته می‌شود.

 

 زعفران قائنات در سبزوار - زعفران آنا قاین

 

نگهداری زعفران قاینات در سبزوار از اهمیت بسیار بسیار بالایی برخوردار هست چراکه کم شدن اساس در اسانس زعفران و کاهش عطر و بوی آن، به معنای کاهش خواص زعفران بشمار میاید و این یعنی هرچه قدر زعفران شما عطر و بو و رنگ خود را از دست دهد، به همان میزان ارزش و کارایی آن هم پایین خواهد آمد. زعفران را باید در یک محیطی که خشک و تاریک هست و از آب و هوایی خنک و مرطوب برخوردار هست نگه داری کرد و در صورت امکان از نگهداری آن در یخچال حتما خودداری کنید. مشکلی که در یخچال و فریزر وجود دارد این هست که هنگام خارج کردن زعفران از یخچال، رطوبت را جذب می‌کند و این خوب نیست.

هرگز زعفران در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید چراکه موجب کاهش رنگ زعفران خواهد شد و کیفیت زعفرانتان پایین میاید و در هنگام هستفاده از آن، عطر و بوی همیشگی و بی نظیر تکرارنشدنی خود را از دست بدهد. سعی کنید محل و مکانی که برای نگهداری زعفران انتخاب می کنید، به دور از هرگونه حشره و جونده ای باشد تا سالم باقی بماند.

 

قیمت زعفران در سبزوار - زعفران آنا قاین

 

زعفران سبزوار

برای خرید راحت زعفران قاینات در سبزوار به دنبال مرکز خریدی زعفرانی مطمئن در سبزوار هستید؟ شاید هم به دنبال قیمت زعفران در سبزوار، قیمت زعفران با ریشه از نمایندگی مطمئن زعفران قاینات در سبزوار هستید؟ این سوال که خرید زعفران عمده از کشاورز و یا در کلخرید زعفران از کشاورز چه شرایطی دارا هست در زبان شما نیز افتاده؟ با تیم ما و محتوای خاص خرید زعفران سبزوار همراه شوید تا نه تنها به پاسخ تمام این سوالات پی ببرید بلکه نحوه خرید زعفران ارگانیک تایید شده در سبزوار را نیز دریافت کنید. مارا یاری کنید و ادامه محتوا خرید زعفران سبزوار را از دست ندهید پس با ما همراه باشید.

ریشه تاریخی این گیاه ارزشمند ایرانمان می‌باشد و در قرن ۲۱ ایران بیش از ۹۰٪ زعفران جهان را تولیدی دارد که ایران بزرگترین صادر کننده زعفران و چین بزرگترین واردکننده زعفران جهان هست. ارزش جهانی صادرات این محصول ۲۷۵٫۸۴ میلیون دلار هست که طیف‌ سنجی جرمی و کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا آن، از روش‌های حرفه‌ای کشف زعفران‌های تقلبی به شمار میرود.

 

خرید زعفران در سبزوار - زعفران آنا قاین

 

زعفران در سبزوار گیاهی کوچک و چندساله به ارتفاع ۱۰ تا ۳۰ سانتی‌متر هست. از وسط پیاز یا قاعده‌ی ساقه و تعدادی برگ باریک و دراز خارج شده که از وسط برگ‌ها، ساقه‌ای گلدار بیرون‌ می‌آید که به یک تا سه گل منتهی هست. گل‌ها دارای ۶ گلبرگ بنفش‌ رنگ هستند. گل‌ها دارای ۳ پرچم و یک مادگی منتهی به کلاله هست که سه‌شاخه به رنگ قرمز متمایل به نارنجی هستند. قسمت مورد هستفاده این گیاه انتهای خامه و کلاله سه‌شاخه هست که به نام زعفران سرخ مشهور هست و معطر و کمی تلخ هست.

تامین کننده زعفران در سبزوار

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در سبزوار هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قائنات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

خرید زعفران در سبزوار

خرید زعفران قائنات در سبزواربسیار ساده هست. کافی هست تا به صفحه خرید و قیمت عمده زعفران (لینک بالای صفحه) مراجعه نمایید و سپس محصول خود را انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید و بعد از آن با وارد کردن و ثبت کردن سفارش خود، محصول مورد نظر را در کمتر از 3 روز کاری تحویل خواهید گرفت. در قیمت زعفران با ریشه همیشه نوسان وجود دارد. زیرا تقاضای زعفران با ریشه در جهان با کشف خواص شگفت انگیز خاصی جریان دارد و به همین خاطر درخوهست عموم مردم برای ریشه زعفران بسیار زیاد شده هست. ریشه زعفران خواص زیادی از جمله درمان یرقان، مشکلات کبد و اعصاب را برخوردار هست.

 

زعفران در سبزوار از کجا بخرم؟ - زعفران آنا قاین

 

زعفران قائنات در سبزوار دارای عطر ، رنگ و بوی تکرار نشدنی می باشد که مصرف کنندگان زیادی را بخاطر این خصوصیات عاشق و شیفته خود کرده این طلای سرخ که شما میتوانید به راحتی این زعفران با کیفیت را از ما دریافت کنید.

زعفران قاینات در سبزوار در انواع مختلفی عرضه شده که از پر فروش ترین نوع زعفران می توان به زعفران سرگل اشاره نمود.

فروشنده زعفران در سبزوار

اگر به دنبال خرید زعفران قاینات در سبزوارهستید، باید آن فروشنده زعفران در سبزوار را به خوبی بشناسید؛ چرا که تقلب در این ادویه بسیار زیاد شده هست. زعفران قائنات در سبزوار با توجه به هستفاده های فراوانی که بهمراه دارد از جمله در مصارف خانگی و خوراکی دارای مصرف کنندگان زیادی عمده میباشد.

یکی از معروف ترین منطقه تولید زعفران در منطقه قائنات هست.زعفران قائنات با مرغوبیت و محبوبیت خاصی که دارد همواره مشتریان فراوانی در گوشه و کنار ایران داشته و سبزواری ها از مشتریان دائمی انواع زعفران ایرانی به خصوص زعفران قائنات هستند، به همین دلیل کسب و کار زعفران در این هستان رونق بسیار خوبی بدلیل کیفیت مثال زدنی آن را دارا هست که ما برای شما به راحتی آن را میتوانیم به ارمغان بیاوریم پس نگران هیچ چیز نباشید.

 

زعفران سبزوار - زعفران آنا قاین

 

زعفران در سبزوار از کجا بخرم؟

حتما پیش آمده که سوال زعفران قائنات در سبزواراز کجا بخرم را پرسید باشید. دلیلش هم این هست که به دلیل ارزش بالای این ادویه، به راحتی نمی‌توانید به فروشندگان زعفران در سبزوار اطمینان کنید. در این مقاله قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم. همچنین در مورد قیمت زعفران در سبزوار و زعفران قائنات در سبزوار صحبت خواهیم کرد.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در سبزوار

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در سبزوار هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.

8 دیدگاه در “قیمت زعفران در سبزوار + زعفران قائنات در سبزوار

 1. محمدرضا باقری موحد گفت:

  سلام وقت شما هم بخیر. برای قیمت زعفران در سبزوار، لطفا ایمیل خودتون رو چک کنید. با تشکر.

 2. محمدزاده گفت:

  وقت بخیر. قیمت زعفران در سبزوار رو میخواستم . به ایمیلم بفرستید لطفا

 3. حسین طاهری گفت:

  سلام، من شاهرود هستم به دنبال خرید گل تازه زعفران از سبزوار در فصل برداشت، هر هفته ۲ کیلو
  اگر امکان دارد قیمت اعلام کنید
  ۰۹۱۲۳۸۰۵۱۳۱

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. خرید و فروش گل تازه زعفران نداریم متاسفانه.

 4. احمدی گفت:

  سلام زعفران در آمل هم دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. بله. لطفا مقاله زعفران در آمل را بررسی کنید.

 5. سبزعلی گفت:

  سلام زعفران در شهر گلستان موجود هستش؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. بله
   لطفا به مقاله زعفران در گلستان (بهارستان) مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *