وبلاگ

قیمت زعفران در کاشان + زعفران در کاشان

زعفران در کاشان - زعفران آنا قاین

قیمت زعفران در کاشان

قیمت زعفران در کاشان ( زعفران مرسوم ایران ) حدودا کیلویی 65,000,000 میلیون تومان است. اگر شما به دنبال زعفران صادراتی در کاشان هستید، مشکلی ندارد؛ لطفا به صفحه قیمت زعفران عمده مراجعه کنید. همچنین اگر به دنبال قیمت یک گرم زعفران در کاشان هستید، باز هم مشکلی ندارد؛ حدود قیمت زعفران گرمی در کاشان، 75,000 هزار تومان است. 

قیمت های زعفران در کاشان در جدول زیر آمده است.

 

قیمت زعفران در کاشان کیلویی (سرگل سوپر)65,000,000 تومان
قیمت زعفران در کاشان گرمی (سرگل سوپر)75,000 تومان

 

زعفران در کاشان

زعفران قاینات در کاشان در این روز ها رونق بسیار زیادی دارد به طوری که بسیاری از کشاورزان این شهر زیبا، کشت خود را به کشت زعفران تغییر کاربری داده اند.

کشت زعفران در کاشان مقایسه با سایر کشت ها مثل: سیب زمینی، هندوانه و… بسیار کم آب تر میباشد و هم چنین رسیدگی بسیار کمتری نیاز دارد به همین دلایل است که با افزایش چند درصدی قیمت زعفران و رسیدن به جایگاه اصلی بسیاری از کشاورزان به سمت کشت زعفران می روند.

کشت زعفران در کاشان برای نخستین‌بار از سال 1374در روستای علوی آغاز به کار شد و هم‌اکنون اکثر کشاورزان روستای علوی قسمت عمده‌ای از زمین‌های کشاورزی خود را به این محصول سرخ اختصاص داده‌اند.

 

قیمت زعفران در کاشان - زعفران آنا قاین

 

با توجه به مزیت نسبی این منطقه برای کشت زعفران، حدود 32 هکتار از زمین‌های کشاورزی این روستا زیر کشت زعفران شده است که بعد از گل محمدی در رتبه دوم محصولات کشاورزی منطقه قرار دارد.

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در کاشان، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی به آسانی مراجعه فرمایید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در کاشان مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در کاشان، زعفران دو گرمی در کاشان و زعفران چهار گرمی در کاشان را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی کاشان موجود است.

 

 

 

از هر هکتار زمین زعفران در دیار علوی حدود 6کیلوگرم زعفران خشک برداشت می‌شود و از هر کیلوگرم گل زعفران 2.5 مثقال زعفران به دست می‌آید.

کاشت پیاز زعفران مرغوب در اواخر تابستان و قبل از سرد شدن هوا آغاز می‌شود و طبیعت زعفران به گونه‌ای است که در مناطق سردسیر و کوهستانی قابلیت کشت دارد.

کشت زعفران توانسته اشتغال مناسبی را برای اهالی روستای علوی و در سالیان اخیر برای دیگر مردم منطقه مشهد اردهال ایجاد کند و با توجه به کیفیت مرغوب زعفران این منطقه باید فعالیت‌های کارشناسی مناسبی برای معرفی زعفران این منطقه صورت بگیرد تا در وضعیت نامطلوب اشتغال از این فرصت استفاده بهینه خوبی بشود.

 

زعفران کاشان - زعفران آنا قاین

 

مشخصات زعفران با کیفیت در کاشان

 • میزان مرغوبیت و کیفیت ظاهری محصول ارایه شده : عالی و درجه 1
 • رنگ ظاهری این محصول : بسیار قرمز
 • بومی اورگانيک
 • كيفيت کلی فوق العاده عالي
 • رنگ دهی بسیار خوب دارد
 • عطر خوب
 • مناسب برای صادرات است
 • يک دست شده است

 

زعفران در کاشان - زعفران آنا قاین

 

زعفران کاشان

زعفران کاشان در مقایسه با زعفران قاینات در کاشان از نظر کیفیت، حرفی برای گفتن ندارد. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوا و خاک حاکم بر این شهر، زعفران بسیار با کیفیتی پرورش داده است. شهر کاشان از نظر آب و هوا و اقلیم شرایط کاملا مساعد و خوب برای کشت زعفران را داشته است و اگر شما در این شهر هستید و قصد کشت زعفران را دارید بهتر است که هر چه سریع تر کشت زعفران را آغاز کنید؛ اما کیفیت این ادویه در قاینات بسیار بیشتر و بهتر است.

یکی از مزیت‌های کشت زعفران، مصرف کم آب این محصول است و با توجه به اینکه کاشان در منطقه‌ای خشک و کم آب واقع شده است، بهترین محصول از لحاظ مصرف کم آب و ارزش افزوده بالا و عالی محسوب می‌شود.

 

خرید زعفران در کاشان - زعفران آنا قاین

 

زعفران قائنات در کاشان همچنان مرغوب‌ترین زعفران جهان است و زعفران قائنات بویژه در مناطق کوهستانی چه بلحاظ قدرت رنگ دهی(کروسین)، چه به لحاظ عطر(اجزاءسافرانال) و چه به لحاظ طعم(پیکروکروسین) همچنان در جهان بی نظیر ثابت شده است.

استفاده از آب شیرین برای آبیاری، استفاده نکردن از کود شیمیایی، مهارت و تجربه کشاورزان، برداشت زعفران در صبح زود و نگهداری مناسب این محصول مهم را از دلایل مرغوب بودن زعفران قائنات شمرده شده است.

زعفران تولید شده در خراسان جنوبی، به علت برداشت گل زعفران قبل از طلوع آفتاب و برداشت غنچه قبل از بازشدن از کیفیت، عطر و قدرت رنگ دهی بالایی بسیار برخوردار است و مشتریان زیادی در کشور‌های همچون آلمان، آمریکا، اسپانیا و حاشیه خلیج فارس به طور ثابت دارد.

خرید زعفران در کاشان

جهت سفارش زعفران قائنات در کاشان با ما در تماس باشید. ما در این عرصه یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در کاشان و ایران میباشیم. همچنین ما به کشور های زیادی در سراسر دنیا صادرات انجام میدیم و مشتریان ما به صورت حضوری برای خرید به قائنات و دفتر اصلی ما مراجعه میکنند و سفارش میدهند. همانطور که عرض کردیم دفتر اصلی ما در قائنات شهر زعفران ایران واقع شده است. پس شما جای هیچ نگرانی ای برای خرید زعفران در کاشان ندارید. با خیالی آسوده بعد از سفارش زعفران عمده در کاشان حداکثر تا 3 روز کاری، محصول سرخ شما به دستتان خواهد رسید.

 

فروشنده زعفران در کاشان - زعفران آنا قاین

 

روستای علوی بزرگ‌ترین تولیدکننده زعفران در منطقه کاشان می باشد و نزدیک به ۵۰ هکتار زمین زیرکشت زعفران در این روستا قرار گرفته است.

در واقع از هر کیلوگرم گل زعفران ۲.۵ مثقال زعفران به دست می‌آید.

رئیس جهاد کشاورزی کاشان با بیان اینکه برداشت زعفران در کاشان از اواخر مهر آغاز و تا پایان آبان ادامه دارد افزود: هر هکتار زعفران زمینه اشتغال پنج نفر را فراهم می‌کند.

پیاز زعفران پس از کشت تا هفت سال قابلیت گلدهی دارد و روش تکثیر آن ازطریق پیاز مرغوب است.

فروشنده زعفران در کاشان

اگر به دنبال فروشنده زعفران در کاشان هستید، به مکان درستی آمده اید. ما یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران در کاشان می باشیم. این بدین معناست که در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد.

اگر اطلاعات بیشتری از زعفران قاینات در کاشان خواستید، حتما با ما در ارتباط باشید.

برداشت زعفران بستگی به زمان آبیاری و اقلیم منطقه دارد ولی عمدتاً در آبان ماه زعفران شروع به گلدهی می‌کند که در طول ۲۰ الی ۳۰ روز فصل گلدهی باید هر روز گل های زعفران را بچینید. در مورد دفعات گلدهی زعفران هم باید بگوییم که زعفران در سال یک‌بار برداشت می‌شود و به طور کلی یک‌بار گل می‌دهد.

بعد از برداشت زعفران، دقیقا زمانی است که خیلی از افرادی که قصد خرید زعفران را دارند، شروع به صادرات زعفران میکنند. تولید ۹۰ درصدی زعفران دنیا در ایران و صادرات بالای زعفران ایرانی از اصلی ترین دلایل گران بودن قیمت زعفران می باشد.

زعفران در کاشان از کجا بخرم؟

اگر شهروند شهر زیبای کاشان هستید، حتما سوال زعفران در کاشان از کجا بخرم را در ذهن داشته اید. خرید زعفران قائنات در کاشان از فروشگاه ما (زعفران آناقاین) بسیار ساده تر از آن است که در ذهن جریان دارد. تنها کاری که لازم است این است که محصول خود را از فروشگاه ما انتخاب و به سبد خرید خود اضافه و سپس باید مشخصات خود را وارد کنید. بعد از این مرحله سفارش خود را ثبت می‌کنید و ما زعفران را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان با کیفیتی بی نظیر ارسال می‌کنیم.

از آنجا که زعفران یک محصول گرانبها و دارای ارزش بالا می باشد در سرار جهان متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند و به فروش می رسانند و یا اینکه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های زیادی را به سمت خود جلب نمایند.

تامین کننده زعفران در کاشان

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در کاشان هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در کاشان

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در کاشان هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 

 

 

 

4 دیدگاه در “قیمت زعفران در کاشان + زعفران در کاشان

 1. محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در کاشان رو میخواستم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   وقت بخیر. قیمت زعفران در کاشان به ایمیل شما ارسال شد. همچنین در همین صفحه هم موجود است.

 2. محسن گفت:

  سلام دنبال زعفران در بابل هستم. لطفا راهنمایی کنید.

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به مقاله زعفران در بابل مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *