وبلاگ

قیمت زعفران قائنات در زنجان + زعفران در زنجان

زعفران در زنجان - زعفران آناقاین

قیمت زعفران در زنجان

قیمت زعفران در زنجان موضوعی است که نمی توان آن را به صورت دقیق اعلام کرد. دلیل آن هم این است که قیمت زعفران در زنجان دارای نوسان است. با این حال ما قیمت حدودی را اعلام می‌کنیم؛ اما برای قیمت دقیق، شما باید به صفحه خرید و قیمت عمده زعفران مراجعه کنید. حدود قیمت یک کیلو زعفران نگین سوپر ممتاز قاینات در زنجان (صادراتی) 65,000,000 میلون تومان است. این قیمت حدودی است و ممکن است در حال حاضر پایین تر باشد. اگر شما به دنبال زعفران مرسوم ایران هستید، مشکلی ندارد. 

همچنین اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای عزیزانتان هستید یا برای فروشگاه خود به دنبال زعفران هستید، حتما پیشنهاد می کنیم که از صفحه خرید زعفران کادویی دیدن نمایید.

 

خرید زعفران در زنجان - زعفران آناقاین

 

قیمت هر کیلو زعفران سرگل قاینات عمده، حدود 65,000,000 میلیون تومان است. این قیمت نیز دقیق نیست. اگر به دنبال زعفران به صورت خرده هستید، باز هم مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران در زنجان (صادراتی) 75,000 هزار تومان است و اما قیمت هر گرم زعفران در زنجان (سرگل مرسوم) حدود 75,000 هزار تومان است.

در جدول زیر قیمت زعفران در زنجان لیست شده است.

 

65,000,000 میلیون تومانقیمت نگین سوپر اتویی در زنجان (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت نگین سوپر صادراتی در زنجان (گرمی)
65,000,000 میلیون تومانقیمت سرگل قاینات در زنجان (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت سرگل قاینات در زنجان (گرمی)

 

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در زنجان مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در زنجان، زعفران دو گرمی در زنجان و زعفران چهار گرمی در زنجان را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی زنجان موجود است.

 

 

 

 

وجود واسطه های خرید و فروش زعفران قائنات در زنجان و طریقه بسته بندی های زعفران و نام شرکت پخش کننده زعفران بر روی قیمت زعفران موثر می باشد با خریدن زعفران به طور مستقیم از تولید  کننده می توانید بهترین کیفیت زعفران را با نازل ترین قیمت تهیه نمایید.

 

قیمت زعفران در زنجان - زعفران آناقاین

 

زعفران در زنجان از کجا بخرم؟

یکی از سوالات همیشگی ساکنین زنجان این است که زعفران در زنجان از کجا بخرم؟ سوال خوبی است؛ چرا که تقلب در زعفران بسیار وسیع صورت می گیرد و شما باید فروشنده زعفران در زنجان را بشناسید تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید.

 

زعفران در زنجان از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

 

ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در زنجان هستیم. ما می توانیم ماهانه یک تن زعفران برای شما تامین کنیم و مشکلی نداریم. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

 

زعفران زنجان

اگر ساکن شهر زنجان هستید، قطعا تا به حال به ذهتان خطور و رسیده کرده که در شهر خودتان زعفران پرورش بدهید و زعفران زنجان را به فروش برسانید؛ اما قبل از آن یک سوال پیش می‌آید که کیفیت زعفران زنجان چطور است؟ شما می‌توانید در گلخانه ها در زنجان زعفران را پرورش بدهید اما کیفیت آن نسبت به زعفران قاینات، قابل مقایسه اصلا نیست.

 

زعفران در زنجان - زعفران آناقاین

 

اگر به دنبال قیمت این ادویه در زنجان هستید، خبر خوب این است که در صفحه قیمت عمده زعفران، ما قیمت زعفران را در انواع مختلف برای شما آماده کرده‌ایم. همچنین باید بگوییم . که این صفحه هر روز، بروزرسانی می‌شود و شما در حال مشاهده قیمت روز زعفران هستید و امکان خرید را در همان لحظه دارید. همچنین زعفران آناقاین، زعفران را در بسته های بسیار شیک و مناسب شما هدیه بسته بندی کرده است.

خرید زعفران در زنجان

اگر به دنبال فروش زعفران قائنات در زنجان – خرید عمده زعفران در زنجان هستید، به مکان درستی آمده اید. ما آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات هستیم. برای خرید زعفران در زنجان، فروشگاه های زیادی وجود دارد. اما در خرید زعفران در زنجان باید حواستان باشد که سرتان بسیار کلاه نگذارند؛ بسیاری از فروشنده ها از بی اطلاعی مشتریان سو استفاده می‌کنند و زعفران تقلبی به آنها می‌ فروشند.

 

زعفران زنجان - زعفران آناقاین

 

خرید زعفران قاینات در زنجان بسیار ساده شده است. تقریبا شما در بیشتر خیابان های زنجان می‌توانید فروشگاه هایی که زعفران بفرشوند پیدا کنید. البته شما نمی‌توانید زعفران با کیفیت و مرغوب خوش عطر را به راحتی پیدا کنید. همچنین قیمت این ادویه در زنجان بسیار متفاوت است و این قیمت به عامل های زیادی بستگی دارد. اولین عاملی که تاثیر زیادی دارد فروشگاهی است که از آن خرید صورت می گیرد. قیمت این محصول در زنجان همانطور که عرض کردیم متفاوت است و بعضی از فروشگاه های قیمت سر سام آور زیادی به مشتری می‌دهند و مشتری را از خرید خود منصرف می‌ سازند. 

در زنجان فروشگاه های زیادی هستند که زعفران می‌فروشند ولی شما قبل از خرید حتما باید از محصول مورد نظر مطمئن شوید؛ چراکه ممکن است زعفران بی کیفیت را به جای زعفران مرغوب قائنات جا بزند و به شما به راحتی بفروشد.

فروشنده زعفران در زنجان

به دنبال فروشنده زعفران در زنجان هستید؟ به مکان درستی آمده اید. ما یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران در زنجان هستیم. اگر شما قبلا زعفران قاینات در زنجان خریداری کرده باشید، حتما با انواع زعفران آشنا هستید. زعفران انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها قیمت و کیفیت متفاوتی به خود دارند. اگر با انواع زعفران در زنجان آشنا نباشید ممکن است زعفران پوشال را به جای زعفران نگین به شما بفروشند و پول زیادی از شما می گیرند.

آناقاین موقع فروش زعفران در زنجان ، زعفران را در آزمایشگاه تست می‌کند و برگه آزمایشگاهی را به مشتری تحویل می‌هد. از همین جهت خیال خریداران زعفران در زنجان از آناقاین همیشه راحت و آسوده است. در برگه آزمایشگاهی مقادیری مشخص شده اند که از تقلب خود به خود جلوگیری می‌شود.

 با این حال برای شناسایی زعفران اصل موارد مقابل را در نظر داشته باشید: اولین معیارها برای خرید زعفران در زنجان ، توجه به ظاهر این محصول است. کلاله آن زعفران که در واقع بخش اصلی آن می باشد،  مزه زعفران نسبتا تلخ هست و گاها هیچ گونه طعمی ندارد، اما عطر آن شیرین است.

کمی از کلاله را در دهان خود گذاشته، اگر شیرین بود زعفران تقلبی می باشد.

زعفران در زنجان

اگر مجوز های صادرات زعفران در زنجان را ندارید فقط کافی زعفران مورد نظر را از فروشگاه مورد تایید ما درخواست کنید. کلیه امور گمرکی برای تان به راحتی انجام داده شده و زعفران به کشور مورد نظر ارسال خواهد شد. برگ تاییدیه آزمایشگاه در خرید کیلویی زعفران برای شما ارسال می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران با ضمانت کیفیت آن می باشد.

 

زعفران قائنات در زنجان - زعفران آناقاین

 

جهت خرید زعفران در زنجان با ما در تماس و ارتباط باشید. ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در زنجان و ایران هستیم. همچنین ما به کشور های زیادی در سراسر دنیا صادرات داریم و مشتریان ما به صورت حضوری برای خرید به قائنات و دفتر اصلی ما می‌آیند. همانطور که عرض کردیم دفتر اصلی ما در قائنات شهر زعفران ایران واقع شده است. پس شما جای هیچ نگرانی ای برای خرید زعفران در زنجان ندارید. بعد از سفارش زعفران عمده در زنجان حداکثر تا 3 روز کاری، محصول شما به دستتان با کیفیت و عطر به یاد ماندنی خواهد رسید.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در زنجان

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در زنجان هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: { “@type”: “Question”, “name”: “قیمت زعفران در زنجان چنده؟””, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “در وبسایت ما و جدول این صفحه، قیمت زعفران به صورت عمده در زنجان و قیمت زعفران به صورت گرمی در زنجان آمده است.” } } }

24 دیدگاه در “قیمت زعفران قائنات در زنجان + زعفران در زنجان

 1. محمدرضا باقری موحد گفت:

  سلام وقت شما هم بخیر. برای قیمت زعفران در زنجان، لطفا ایمیل خودتون رو چک کنید. با تشکر.

 2. محمدزاده گفت:

  وقت بخیر. قیمت زعفران در زنجان رو میخواستم . به ایمیلم بفرستید لطفا

 3. محمدمهدی گفت:

  سلام به دنبال زعفران در ملارد هستم. موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله. لطفا به صفحه زعفران در ملارد مراجعه کنید.

 4. زراعی گفت:

  سلام و درود. زعفران در قدس هم موجود هستش؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به صفحه زعفران در قدس مراجعه کنید.

 5. سمیر گفت:

  سلام. زعفران سرگل قائنات موجود هستش؟

  1. Admin گفت:

   سلام لطفا محصول زعفران سرگل قائنات عمده را بررسی کنید.

 6. محمدعلی گفت:

  وقت بخیر. زعفران یک گرمی از کجا میتونم بگیرم؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله. لطفا به صفحه زعفران یک گرمی مراجعه کنید.

 7. رضا خاتمی گفت:

  سلام. زعفران ریشه می‌خواستم تو شهر خودمون. موجود هستش؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به صفحه ریشه زعفران مراجعه کنید.

 8. مصطفی رفعتی گفت:

  وقت بخیر. زعفران نگین قاینات عمده دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. بله لطفا به صفحه زعفران نگین قاینات عمده مراجعه کنید

 9. الهه موسوی گفت:

  سلام. زعفران نیم مثقالی قائنات توی شهر خودمون میخواستم.

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به صفحه زعفران نیم مثقالی قائنات مراجعه کنید.

 10. محمد شفیعی گفت:

  سلام وقت بخیر. شکسته زعفران یا زعفران نرمه موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام ممنون. بله. لطفا صفحه شکسته زعفران یا زعفران نرمه را بررسی کنید.

 11. دانیال فخار گفت:

  سلام. به دنبال باکس مخملی زعفران هستم.

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به صفحه باکس مخملی زعفران مراجعه کنید.

 12. رادفر گفت:

  سلام. به دنبال خرید هل اکبر بنفش بودم. موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به صفحه خرید هل اکبر بنفش مراجعه کنید.

 13. امیرحسین بهاالدینی گفت:

  سلام. قیمت عمده زعفران چنده؟

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *