وبلاگ

قیمت زعفران قاینات در ملارد + زعفران در ملارد

فروشنده زعفران قائنات در ملارد - زعفران آنا قاین

قیمت زعفران در ملارد

قیمت هر کیلو زعفران سرگل سوپر قلمدار حدود تومان105,400,000 است. این قیمت نیز دقیق نیست. اگر به دنبال زعفران به صورت خرده هستید، باز هم مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران در ملارد (صادراتی) تومان153,000 است و اما قیمت هر گرم زعفران در ملارد (سرگل سوپر) حدود تومان148,000 است.

نمونه زعفران در ملارد:

 

قیمت زعفران در ملارد

 

در جدول زیر قیمت زعفران در ملارد لیست شده است.

 

تومان112,600,000قیمت نگین سوپر اتویی در ملارد (کیلویی)
تومان153,000قیمت نگین سوپر صادراتی در ملارد (گرمی)
تومان105,400,000قیمت سرگل سوپر در ملارد (کیلویی)
تومان148,000قیمت سرگل سوپر در ملارد (گرمی)

 

زعفران در ملارد

زعفران قاینات در ملارد مانند تمام شهر های دیگر ایران، طرفداران زیادی از دیرین داشته است. این ادویه کاربرد زیادی در زندگی مردم دارد؛ به همین خاطر است که روز به روز آمار فروش زعفران در ملارد ، رو به افزایش است.

کشت زعفران قاینات در ملارد برای بسیاری از کشاورزان یک رویای بی کران حساب میشود، چراکه در ذهن آن‌ها نام زعفران مرغوب با کویر و آفتاب تابان تدایی پذیر شده است. اما خوب است قدری بیشتر با شرایط ملارد آشنا شویم تا متوجه شویم این خاک توان خلق زعفرانی مرغوب را دارد یا نه.

 

خرید زعفران در ملارد - زعفران آنا قاین

 

برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران لطفا مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه کنید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در ملارد مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در ملارد، زعفران دو گرمی در ملارد و زعفران چهار گرمی در ملارد را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی ملارد موجود است.

 

 

 

اجرای اولین کشت مکانیزه زعفران درسطح یک هکتار از روستای امیرآباد شهرستان ملارد اجرایی شده است.

طرح کشت زعفران در شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد با موفقیت اجرایی شد. مساحت این پایلوت ۱۰۰ متر مربع بوده و پیاز (کورن) زعفران کشت گردید و در مهرماه گل‌های زعفران باز شده و تاکنون چندین بار برداشت صورت گرفته است.

نتایج این طرح نشان داد که زعفران با خصوصیات آب و هوایی و خاک زراعی ملارد سازگار بوده و می توان از سال آینده این کشت را در ابعاد چند هکتار توسعه به راحتی داد. شایان ذکر است که این محصول علاوه بر نیاز آبی کم در قیاس با محصولاتی نظیر یونجه و ذرت، دارای بازده اقتصادی بسیار بالا ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون در هکتار می‌باشد.

 

زعفران ملارد - زعفران آنا قاین

 

اگر مجوز های لازمه صادرات زعفران در ملارد را دارا ندارید فقط کافی است زعفران مورد نظر را از فروشگاه ما درخواست بفرمایید. همه کار های گمرکی برای تان انجام داده شده و زعفران به کشور مورد نظر با کیفیت و بسته بندی شیک ارسال خواهد شد. همچنین برگ تاییدیه آزمایشگاه در خرید کیلویی زعفران برای شما ارسال می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران به کیفیت آن می باشد تا با ما خاطره خوبی به یاد ماندنی داشته باشید.

 

قیمت زعفران در ملارد - زعفران آنا قاین

 

قیمت زعفران قائنات در ملارد خیلی مختلف است. دلیل اختلاف قیمت زعفران چیست؟ زعفران انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها قیمت های مختلفی دارند. این قیمت حدودی است و شما برای قیمت دقیق باید به صفحه خرید و قیمت زعفران عمده (لینک بالای صفحه) مراجعه کنید.

بسته بندی کاملا بهداشتی و اورگانیک بوده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت و درمان میباشد و همچنین بسته بندی شیک کادوئی هم موجود است برای اطلاع از قیمت روز زعفران و خرید مستقیم پیام ارسال کنید.تاییدیه های کیفی، بهداشتی و سلامت کالا موجود برای این محصول دارای سیب سلامت و تاییدیه وزارت بهداشت درمان و می باشد.

زعفران ملارد

این شهر در غرب استان تهران واقع شده است. فاصله ملارد با تهران ۵٠ کیلومتر و با کرج که در امتداد شمال ملارد است، ۲۲ کیلومتر است. خط مترو تهران کرج قرار است تا ملارد نیز ادامه یابد.

 

فروشنده زعفران قائنات در ملارد - زعفران آنا قاین

 

ممکن است سوال شود برایتان که کیفیت زعفران قاینات در ملارد چطوری است؟ زعفران در آب و هوای خاصی رشد پیدا می‌کند. البته شما می‌توانید زعفران را در ملارد در گلخانه ها با کلی هزینه ها پرورش بدهید اما کیفیت آن مانند زعفران قاینات نخواهد شد و در واقع ضرر خواهید کرد. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوایی که دارا بوده، به اثبات رسانده که بهترین زعفران را پرورش می‌دهد. دفتر اصلی ما در این شهر قرار دارد و بخاطر همین، جای هیچ نگرانی از بابت کیفیت زعفران، برای شما باقی نمی‌گذارد پس با ما همراه باشید تا کیفیت را تجربه کنید.

خرید زعفران در ملارد

مَلارد مرکز شهرستان ملارد و از خوش آب و هوا ترین شهرهای استان تهران است. این شهر از سطح دریا ١١۵٢ متر ارتفاع دارد.

خرید زعفران قائنات در ملارد بسیار ساده است. شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید تا خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید یا اینکه محصول خود را در صفحه فروشگاه ما انتخاب کنید و سپس سفارش خود را سریع و آسان ثبت کنید. به این ترتیب محصول شما، در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. قیمت زعفران مانند طلا روزانه تغییرات دارا است. در صفحه قیمت عمده زعفران ما قیمت زعفران را به صورت روزانه تغییر می دهیم نگران نباشید و قیمت ها کاملا بروز خواهند بود. از طریق این صفحه می توانید خرید خود را راحت و ساده انجام دهید. لازم به ذکر است که اگر خواستار زعفران بیشتر از 5 کیلو هستید، حتما با ما در تماس باشید؛ زیرا قیمت زعفران در مقدار های زیاد، کمی کاهش را دارا پذیری را دارد.

 

زعفران در ملارد - زعفران آنا قاینفروشنده زعفران در ملارد

اگر به دنبال فروشنده زعفران قاینات در ملارد هستید، به مکان درستی رسیده اید. ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در ملارد هستیم که هیچ گونه محدودیتی در اندازه سفارش شما برای ما وجود ندارد.

اگر شما می خواهید که زعفرانی با کیفیتی به یاد ماندنی بخرید و مطمئن باشید که اصل و اصیل است حتما از خود تولید کننده اقدام به سفارش کنید.

زمان بررسی کردن وقتی که می خواهید زعفران بخرید به این نکته دقت فرمایید که اسامی همانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… فقط به نام شرکت پخش کننده زعفران اشاره می کند و هیچ گونه ارتباطی به نوع زعفران ندارد و ممکن است شرکتی زعفرانی نامرغوب عرضه کند.

تامین کننده زعفران در ملارد

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در ملارد هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 


زعفران در ملارد از کجا بخرم؟

حتما پیش آمده که سوال زعفران قائنات در ملارد از کجا بخرم را پرسید باشید پس اصلا نگران نباشید و با ما باشید. دلیلش هم این است که به دلیل ارزش بالای این ادویه، به راحتی نمی‌توانید به فروشندگان زعفران در ملارد اطمینان داشته باشید.

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در ملارد

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در ملارد هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 

 

 

 

12 دیدگاه در “قیمت زعفران قاینات در ملارد + زعفران در ملارد

 1. علی یزدی گفت:

  وقتتون بخیر. قیمت زعفران در ملارد رو برای بهترین زعفراننتون که اتویی هست رو ارسال کنید . تشکر

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. قیمت زعفران در ملارد برای زعفران سوپر نگین اتویی کیلویی 111,700,000 تومان است. این قیمتِ 8 خرداد 1403 است و ممکن است تغییر کند.

 2. لقایی گفت:

  سلام
  خرید زعفران در ملارد به چه صورته؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. برای خرید زعفران در ملارد کافیه به صفحه فروشگاه ما مراجعه کنید و محصول خودتون رو به سبد خرید اضافه کنید و سفارش خودتون رو ثبت کنید. سفارشتون بستگی به اداره پست داره و حداکثر 2 الی 4 روز کاری به دستتون میرسه.

   1. زارعی گفت:

    سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در ملارد رو ممنون میشم بفرستید

    1. محمدرضا باقری موحد گفت:

     سلام وقت شما هم بخیر. قیمت زعفران در ملارد کیلویی 111,700,000 تومان هست. این قیمت بهترین زعفران (نگین سوپر اتویی) و مربوط به تاریخ 8 خرداد 1403 است و ممکن است تغییر کند.

 3. محمدباقر گفت:

  وقت بخیر. قیمت زعفران در ملارد رو میخواستم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. قیمت زعفران در ملارد به ایمیل شما ارسال شد. همچنین داخل صفحه قیمت ما هم میتونید قیمت هارو مشاهده کنید.

 4. سلامی گفت:

  وقت بخیر. زعفران در سبزوار هم موجود دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. لطفا به مقاله زعفران در سبزوار مراجعه کنید.

 5. حدیث گفت:

  سلام. زعفران در سنقر موجود دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به مقاله زعفران در سنقر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *