وبلاگ

قیمت زعفران در اراک + زعفران در اراک

زعفران در اراک از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

قیمت زعفران در اراک

یکی عوامل تاثیر گذار دیگر در قیمت زعفران قائنات در اراک برند زعفرانی است که قصد خرید آن دارید. برند های سحرخیز، مصطفوی و مجتهدی از معروف ترین برند هایی هستند که تقریبا بیشتر مردم می‌شناسند. قیمت این برند ها گاها تا یک برابر و نیم بالا تر از قیمت معمول می‌ شود. اگر به دنبال خرید زعفران در اراک به صورت عمده یا خرده هستید به مکان درستی رسیدید و با ما باشید.

 

زعفران در اراک - زعفران آناقاین

 

قیمت زعفران در اراک موردی است که نمی‌توان آن را به صورت دقیق در این صفحه اعلام کرد؛ دلیل آن هم این است که قیمت این ادویه همیشه در حال تغییر است. با این حال در ادامه قیمت زعفران در اراک به صورت حدودی آمده است.

قیمت هر کیلو زعفران قیمت نگین قائنات در اراک، حدود 65,000,000 میلیون تومان می‌باشد. این زعفران به دلیل کیفیت بسیار بالا، قیمت بیشتری دارد و برای صادرات استفاده می‌شود. قیمت هر کیلو زعفران سرگل قاینات در اراک هم حدودا کیلویی 70,000,000 میلیون تومان می‌باشد. این نوع زعفران، زعفران مرسوم مردم ایران است و بیشتر مردم از این نوع زعفران استفاده می‌کنند.

 

قیمت زعفران در اراک

 

قیمت های بالا، قیمت عمده زعفران در اراک بود؛ اگر شما به دنبال مقادیر کمتری هستید، مشکلی ندارد. قیمت هر گرم زعفران قیمت نگین قائنات در اراک حدودا 75,000 هزار تومان است و قیمت هر گرم زعفران در اراک (سرگل قائنات) حدود 75,000 تومان است. این قیمت ها نیز دقیق نیست و ممکن است امروز تغییر کند.

 

زعفران قائنات در اراک - زعفران آناقاین

 

همچنین در جدول زیر قیمت های زعفران در اراک لیست شده است.

65,000,000 میلیون تومانقیمت نگین قائنات در اراک (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت نگین قائنات در اراک (گرمی)
70,000,000 میلیون تومانقیمت سرگل قائنات در اراک (کیلویی)
75,000 هزار تومانقیمت سرگل قاینات در اراک (گرمی)

شما می‌توانید در فروشگاه ما محصولات برند ما (آناقاین) را مشاهده و خرید کنید. محصولات ما کاملا با ضمانت کامل تحویل شما داده می شود و اگر به هر دلیلی شما از خرید خود ناراضی شدید، می‌توانید محصول خود را به راحتی مرجوع کنید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در اراک مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در اراک، زعفران دو گرمی در اراک و زعفران چهار گرمی در اراک را تهیه کنید.

 

 

 

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران کادویی اراک موجود است.

 

 

 

 

 

ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در اراک هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

 

زعفران در اراک از کجا بخرم؟

یکی از متداول ترین سوالات شهروندان اراک این است که زعفران در اراک از کجا بخرم؟ اگر شما هم شهروند اراک هستید و این سوال را دارید، حتما در ادامه این مقاله همراه ما شوید تا پاسخ خود را دریافت فرمایید. همچنین در این صفحه، در مورد قیمت زعفران در اراک، فروشنده زعفران در اراک صحبت خواهیم کرد.

زعفران گیاهی است که از طریق پیاز زعفران بزرگ می شود. پیاز این گیاه، یک پوشال قهوه‌ای رنگ است که از آن محافظت می‌کند. بعد از این که پیاز این گیاه کاشته می‌شود، شروع به رشد می شود و یک ساقه ایجاد می‌کند که در انتهای آن یک غنچه به وجود می آید. بعد از گلدهی، شما با یک گل بنفش با ۶ گلبرگ زیبا مواجه می‌شوید که از ۳ کلاله قرمز رنگ محافظت می‌کنند. این سه کلاله قرمز همان ماده خوش طعم است که با زحمت فراوان تهیه می‌شود و به دست شما خریدار می رسد.

 

فروشنده زعفران در اراک - زعفران آناقاین

 

زمان قضاوت کردن، وقتی که می خواهید زعفران بخرید به این نکته دقت فرمایید که اسامی همانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… فقط به نام شرکت پخش کننده زعفران اشاره می کند و هیچ گونه ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت بی نظیر آن ندارد.

پس به هیچ وجه شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک بهتر است برای این کار حتما باید نوع و کیفیت زعفران هر دو شرکت را بررسی و آزمایش کنید.

از آنجا که زعفران یک محصول گرانبها در جهان است متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند به طوری که قابل تشخیص نباشد و به فروش می رسانند و یا اینکه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های بیشتری را به سمت خود جلب نمایند.

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در اراک، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی خواهد شد. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه فرمایید.

 

زعفران در اراک از کجا بخرم؟ - زعفران آناقاین

 

زعفران در اراک

اگر به دنبال خرید و فروش زعفران در اراک یا قیمت زعفران در اراک هستید به مکان درستی آمدید. در صفحه قیمت عمده زعفران ما قیمت زعفران در اراک را گذاشته ایم و آن را به صورت روزانه آپدیت می‌کنیم. 

 

زعفران اراک

زعفران اراک در مقابل زعفران قائنات در اراک، هیچ قابل قیاس نیست و کیفیت آن ها قابل مقایسه نیست. پیشنهاد می‌کنیم همیشه به دنبال زعفران قاینات در اراک باشید؛ چرا که کیفیت زعفران قائنات در اراک به قدری بالاتر است که برخی از مشتریان ما از ایتالیا به این شهر می‌آیند و خرید خود را به صورت حضوری انجام می‌دهند.

زعفران اراک کیفیت بدی ندارد ولی در برابر کیفیت زعفران قاینات در اراک، کم می آورد و حرفی برای گفتن ندارد. زعفران شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوایی حاکم در اراک، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می شود.

 

خرید زعفران در اراک - زعفران آناقاین

 

پس به هیچ وجه شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک بهتر است برای این کار حتما باید نوع و کیفیت زعفران هر دو شرکت را بررسی نمایید.

زعفران دارای ترکیباتی است که این گیاه ارزشمند را از سایر گیاه ها متمایز ساخته و آن را خاص می سازد. کیفیت زعفران از طریق این ترکیبات در آزمایشگاه و لابراتور ها مورد سنجش قرار می گیرد که هر چقدر درصد این ترکیبات بیشتر باشد زعفران با کیفیت تر و در نتیجه تاثیر زیادی روی خواص زعفران دارد.

این ترکیبات شامل:

 1. کروسین عامل قدرت رنگ زیبا
 2. پیکروسین عامل قدرت طعم دلنشین
 3. سافرانال عامل قدرت عطر و بو به یاد ماندنی

عطر و بوی زعفران به دلیل وجود اسانس بی رنگ تروپن دار و یک ترکیب اکسیژن دار و همراه با سینئول به نام سافرانال است. طعم زعفران مربوط به هیتروزید تلخ پیکروکروسین می شودزنگ قرمز این گیاه  مربوط به وجود ماده ای به نام کروسین است.

 

قیمت زعفران در اراک - زعفران آناقاین

 

خرید زعفران در اراک

برای خرید زعفران در اراک حتما با مشاوران مجرب ما در تماس باشید. اکثر ایرانی ها زعفران را با اسم خراسان می شناسند چون استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی از بزرگترین و اولین تولید کنندگان زعفران در ایران هستند.

بیشتر اشخاص زمانی که برای مسافرت به مشهد می روند زعفران خراسان را برای سوغاتی می خرند. برای خرید زعفران در روز های بعد همیشه امکان اینکه به شهر های تولید کننده سفر کنید وجود ندارد پس به این علت افراد به دنبال بازار زعفران در شهر های خود می باشند.

یکی از مراکز فروش عمده زعفران قائنات در اراک بازار بزرگ اراک می باشد که فروشگاه های متنوع در بازار بزرگ زعفران را به صورت فله و بسته بندی می کنند و در وزن مثقالی و گرمی به مشتریان گرامی با کیفیت بسیار بالا می فروشند.

 

زعفران اراک - زعفران آناقاین

 


فروشنده زعفران در اراک

به دنبال فروشنده زعفران در اراک هستید؟  از آنجا که زعفران یک محصول گرانبها می باشد متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند و به فروش می رسانند و یا اینکه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های بیشتری را به سمت خود جلب نمایند.

 

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در اراک

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در اراک هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

12 دیدگاه در “قیمت زعفران در اراک + زعفران در اراک

 1. محمدباقر گفت:

  درود
  خرید زعفران در اراک به چه صورته؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما بخیر. خرید زعفران در اراک بسیار ساده است. به صفحه خرید عمده زعفران قائنات مراجعه کنید و زعفران خود را انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس مشخصات خود را وارد کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

 2. لقایی گفت:

  سلام وقت بخیر. قیمت زعفران در اراک رو میخواستم. ممنون

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. وقت شما هم بخیر.
   قیمت زعفران در اراک در همین صفحه قرار داده شده است. قیمت بروز را می‌توانید در صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید.

 3. امیر سبزواری گفت:

  سلام قربان. زعفران در لنگرود هم دارید؟ ممنون میشم سریع پاسخ بدید.

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به صحفه زعفران در لنگرود مراجعه کنید.

 4. مصطفی رفعتی گفت:

  وقت بخیر. زعفران نگین قاینات عمده دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. بله لطفا به صفحه زعفران نگین قاینات عمده مراجعه کنید

 5. محمد رضا یزدی گفت:

  سلام. دارچین قلم موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله. لطفا به صفحه چوب دارچین | دارچین قلم 100 گرمی مراجعه کنید.

 6. سید احمد احمدی گفت:

  سلام. زعفران در مشهد هم موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. لطفا به مقاله زعفران در مشهد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *