وبلاگ

فروش زعفران صادراتی در کرج + قیمت زعفران در کرج

زعفران صادارتی در کرج زعفران آناقاین

قیمت زعفران در کرج

قیمت زعفران در کرج چیزی است که روزانه تغییر می‌کند. زعفران به دلیل ارزش بالایی که دارد، قیمت پر نوسانی نیز دارد. حدود قیمت زعفران صادراتی در کرج 39 میلیون تومان است. همانطور که گفتیم، این قیمت حدودی است و این قیمت برای یک کیلو زعفران در کرج در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال قیمت خرده زعفران در کرج هستید، مشکلی ندارد؛ قیمت یک گرم زعفران صادراتی در کرج حدود 108 هزار تومان است. این قیمت نیز ممکن است تغییر کند.

در جدول زیر حدود قیمت زعفران در کرج را می توانید مشاهده کنید.

 

43.000.000 تومانقیمت زعفران در کرج برای هر کیلو
47.000 تومانقیمت زعفران گرمی در کرج
215.000 تومانقیمت زعفران مثقالی در کرج
199.000 تومانقیمت زعفران ۴ گرمی در کرج

 

خرید زعفران در کرج

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در کرج مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در کرج، زعفران دو گرمی در کرج و زعفران چهار گرمی در کرج را تهیه کنید.

 

 

اگر قصد خرید زعفران در کرج را دارید می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی خریداری کنید. در صفحه قیمت امروز زعفران، ما قیمت های زعفران در کرج را به صورت روزانه بروزرسانی می‌کنیم. همچنین در این صفحه امکان خرید زعفران در کرج در مقدار های 25 گرم، 50 گرم، 100 گرم و یک کیلو میسر است.

 

قیمت زعفران در کرج زعفران آناقاین

 

زعفران در کرج از کجا بخرم؟

اگر اهل کرج هستید و سوال ” زعفران در کرج از کجا بخرم؟ ” برای شما پیش آمده است، این موضوع طبیعی است؛ چرا که تقلب در زعفران بسیار زیاد شده است. اگر به دنبال زعفران صادارتی در کرج هستید، به مکان درستی آمده‌اید. حتما برای شما هم پیش آمده که مشتری در خارج از ایران دارید و به دنبال زعفران صادراتی در کرج هستید، اما منبع مورد اطمینانی پیدا نمی‌کنید؛ زعفران آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران صادراتی در کرج و تمام ایران می‌باشد. اگر به دنبال زعفران در کرج هستید، حتما ادامه مقاله را مطالعه کنید.

همچنین زعفران آناقاین، زعفران را در بسته های بسیار شیک و مناسب هدیه بسته بندی کرده است. اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای عزیزانتان هستید یا برای فروشگاه خود به دنبال زعفران هستید، حتما پیشنهاد می کنیم که از صفحه خرید زعفران کادویی دیدن کنید.

فروش عمده زعفران صادراتی در کرج

اگر به دنبال جایی هستید که فروش عمده زعفران صادراتی در کرج داشته باشد، به مکان درستی آمده اید. ما به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات در ایران و سراسر دنیا، می‌توانیم هر مقدار که شما نیاز داشته باشید، برای شما در کرج زعفران صادراتی به صورت عمده تهیه کنیم.

 

فروش عمده زعفران صادراتی در کرج - زعفران آنا قاین

 

فروشگاه زعفران در کرج

به دنبال فروشگاه زعفران در کرج هستید که مطمئن باشه؟ فروشگاه زعفران ما در کرج به صورت آنلاین بر پاست و شما میتوانید هر مقدار زعفران که می خواهید را از فروشگاه ما تهیه کنید. همچنین زعفران ما دارای علامت استاندارد و سیب سلامت است که خیال شما را از بابت کیفیت زعفران در کرج راحت می کند. همچنین فروشگاه ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که باعث می شود یک خرید مطمئن و راحت داشته باشید.

پخش و فروش انواع زعفران در کرج

شرکت ما در قاینات زمین های زعفران دارد و زعفران خود را از شهر زعفران ایران تامین می کند. پس در کیفیت زعفران آناقاین شکی وجود ندارد. اگر در خرید و فروش زعفران باشید، می دانید که بهترین زعفران ایران متعلق به شهر قاینات می باشد. همچنین علاوه بر داخل ایران، ما زعفران را به خارج کشور هم ارسال می‌کنیم. اگر به دنبال زعفران در کرج می‌باشید باید بدانید که محدودیتی در اندازه سفارش شما وجود ندارد. شما حتی اگر یک گرم زعفران در کرج نیاز داشته باشید، ما آن را برای شما ارسال می‌کنیم. همچنین اگر یک تن زعفران صادراتی در کرج نیاز داشته باشید، بازم هم مشکلی در ارسال آن وجود ندارد.

برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قائنات را برای یکی از مشتریان عرب زبان خود ارسال کردیم.

 

 

زعفران در کرج

زعفران در کرج بسیار زیاد است؛ برای مثال در بلوار جمهوری اسلامی کرج یا بلوار میرزایی پرور کرج فروشگاه های زیادی وجود دارند که زعفران به فروش می‌رسانند. اما می‌توان به همه فروشنده ها اعتماد کرد؟ همانطور که می‌دانید زعفران بسیار با ارزش است و در 2 سال اخیر، قیمت آن 3 برابر شده است. پس احتمال تقلب در زعفران در کرج بسیار زیاد است.

شرکت ما زعفران مشتری های خود را قبل از ارسال، در آزمایشگاه های معتبر تست می‌کند و برگه آزمایش را به مشتری ارسال می‎‌کند. در برگه آزمایش زعفران، همه چی میشخص میشود و دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره پخش و فروش زعفران صادراتی در کرج با شماره تلفن 09127487250 در تماس باشید.

زعفران قاینات در کرج بسیار زیاد شده است؛ دلیل آن هم این است که کیفیت بسیار زیادی دارد. بسیاری از مردم این زعفران را می‌شناسند و در فروشگاه ها و مغازه ها به دنبال زعفران قائنات در کرج هستند.

 

زعفران در کرج زعفران آناقاین

 

 

 

برای خرید بیشتر از 5 کیلو زعفران در کرج حتما با ما در ارتباط باشید. زیرا خرید در مقادیر بیشتر، هزینه کمتری برای مشتری دارد. شما می‌توانید از راه های مختلفی با ما در ارتباط باشید.

چنانچه خودتان می خواهید اقدام به پخش و فروش زعفران صادراتی در کرج کنید، می توانید زعفران فله را خریداری کرده و سپس خودتان بسته بندی و با انجام امور گمرکی؛ آن را به کشور مورد نظر صادر کنید.

اگر مجوز های صادرات زعفران در کرج را ندارید فقط کافی زعفران مورد نظر را از فروشگاه ما درخواست کنید. کلیه امور گمرکی برای تان انجام داده شده و زعفران به کشور مورد نظر ارسال خواهد شد. برگ تاییدیه آزمایشگاه در خرید کیلویی زعفران برای شما ارسال می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران به کیفیت آن می باشد.

از همه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. در هر کشوری بسته به اینکه از زعفران در چه صنعتی استفاده می کنند، نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد. به طور کلی برای صادرات باید از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده کرد چرا که در کشور های خارج روی زعفران وارداتی نظارت دقیقی انجام می شود.

 

زعفران صادارتی در کرج زعفران آناقاین

 

زعفران مرغوب زعفرانی است که ۱۰۰در صد خالص بوده واز قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار باشد. معمولاً معیار رنگ دهی زعفران در اکثر کشورها مورد توجه است. در بین انواع زعفران، زعفران نگین و سرگل به ترتیب بالاترین قدرت رنگ دهی را دارند.

زعفران کرج

کیفیت زعفران کرج با زعفران قاینات اصلا قابل مقایسه نیست. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوایی ای که دارد، بهترین زعفران را روانه بازار می‌کند. خیلی ها به فکر کاشت زعفران در کرج هستند و به دنبال فروش زعفران کرج هستند؛ این موضوع امکان پذیر است ولی در مقایسه با زعفران قاینات، کیفیت خوبی ندارد.

برچسب ها: مرکز پخش زعفران در کرج، فروش عمده زعفران صادراتی در کرج، زعفران کرج

درباره زعفران آنا قاین فروشنده زعفران در کرج

بسیاری از مردم به دنبال مکانی هستند که بتوانند زعفران را به صورت عمده خریداری کنند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

همچنین شما می‌توانید با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، آپارات از بروز ترین اخبار در مورد محصولات ما با خبر شوید. 

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

 

28 دیدگاه در “فروش زعفران صادراتی در کرج + قیمت زعفران در کرج

 1. احمدرضا گفت:

  درود. خرید زعفران صادراتی در کرج به چه صورته؟ شما تامین می کنید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام بله. سلام بله. لطفا برای خرید زعفران صادراتی در کرج وارد صفحه قیمت زعفران امروز (لینک بالای صفحه) شوید.

 2. محمدزاده گفت:

  شما مغازه زعفران فروشی در کرج دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. خیر. مغازه زعفران فروشی ما در حال حاضر فقط در قم هستش و در کرج فقط فروش آنلاین داریم.

 3. صالحی گفت:

  وقت بخیر. قیمت زعفران قائنات در کرج چنده؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. قیمت زعفران قائنات در کرج را در همین صفحه قرار داده ایم

 4. هاشمی گفت:

  سلام دنبال خرید زعفران اصل قائنات در کرج بودم . شما تامین کننده هستید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام بله. لطفا برای خرید زعفران اصل قائنات در کرج وارد صفحه قیمت زعفران امروز (لینک بالای صفحه) شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *