وبلاگ

فروش زعفران صادراتی در کرج + قیمت زعفران در کرج

زعفران صادارتی در کرج زعفران آناقاین

فروش زعفران در کرج

در صورتی که به دنبال فروش زعفران در کرج هستید، پیشنهاد می‌کنیم که فرم انتهای صفحه را پر کنید تا در صورت نیاز زعفران در کرج با شما در تماس باشیم.

فروش عمده زعفران صادراتی در کرج قیمت زعفران درجه یک صادراتی در کرج

 

قیمت زعفران در کرج

قیمت زعفران در کرج چیزی است که روزانه تغییر می‌کند. زعفران به دلیل ارزش بالایی که دارد، قیمت پر نوسانی نیز دارد. حدود قیمت زعفران صادراتی در کرج 85,000,000 تومان است. همانطور که گفتیم، این قیمت حدودی است و این قیمت برای یک کیلو زعفران در کرج در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال قیمت خرده زعفران در کرج هستید، مشکلی ندارد؛ قیمت یک گرم زعفران صادراتی در کرج حدود 108 هزار تومان است. این قیمت نیز ممکن است تغییر کند.

اگر به دنبال قیمت زعفران قاینات در کرج هستید، خبر خوب این است که در صفحه قیمت عمده زعفران، ما قیمت زعفران را در ۱۳ نوع  برای شما آماده کرده‌ایم. همچنین باید بگوییم . که این صفحه هر روز، بروزرسانی می‌شود و شما در حال مشاهده قیمت روز زعفران هستید و امکان خرید را در همان لحظه دارید. همچنین زعفران آناقاین، زعفران را در بسته های بسیار شیک و مناسب هدیه بسته بندی کرده است. اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای عزیزانتان هستید یا برای فروشگاه خود به دنبال زعفران هستید، حتما پیشنهاد می کنیم که از صفحه خرید زعفران کادویی دیدن کنید.

در جدول زیر حدود قیمت زعفران در کرج را می توانید مشاهده کنید.

83,000,000 تومانقیمت زعفران در کرج برای هر کیلو
87,000 تومانقیمت زعفران گرمی در کرج
400,000 تومانقیمت زعفران مثقالی در کرج
385,000 تومانقیمت زعفران ۴ گرمی در کرج

خرید زعفران در کرج

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در کرج مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در کرج، زعفران دو گرمی در کرج و زعفران چهار گرمی در کرج را تهیه کنید.

همچنین شما امکان خرید زعفران کادویی و هدیه برای عزیزانتان هم از سایت ما دارید. در فروشگاه ما بیش از 30 مدل متنوع از پک های کادویی زعفران با رنگ و وزن های مختلف وجود دارد که برخی از آن ها را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید.

اگر قصد خرید زعفران در کرج را دارید می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی خریداری کنید. در صفحه قیمت امروز زعفران، ما قیمت های زعفران در کرج را به صورت روزانه بروزرسانی می‌کنیم. همچنین در این صفحه امکان خرید زعفران در کرج در مقدار های 25 گرم، 50 گرم، 100 گرم و یک کیلو میسر است.

قیمت زعفران در کرج زعفران آناقاین

زعفران در کرج از کجا بخرم؟

اگر اهل کرج هستید و سوال ” زعفران در کرج از کجا بخرم؟ ” برای شما پیش آمده است، این موضوع طبیعی است؛ چرا که تقلب در زعفران بسیار زیاد شده است. اگر به دنبال زعفران صادارتی در کرج هستید، به مکان درستی آمده‌اید. حتما برای شما هم پیش آمده که مشتری در خارج از ایران دارید و به دنبال زعفران صادراتی در کرج هستید، اما منبع مورد اطمینانی پیدا نمی‌کنید؛ زعفران آناقاین یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران صادراتی در کرج و تمام ایران می‌باشد. اگر به دنبال زعفران در کرج هستید، حتما ادامه مقاله را مطالعه کنید.

همچنین زعفران آناقاین، زعفران را در بسته های بسیار شیک و مناسب هدیه بسته بندی کرده است. اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای عزیزانتان هستید یا برای فروشگاه خود به دنبال زعفران هستید، حتما پیشنهاد می کنیم که از صفحه خرید زعفران کادویی دیدن کنید.

فروش عمده زعفران صادراتی در کرج

اگر به دنبال جایی هستید که فروش عمده زعفران صادراتی در کرج داشته باشد، به مکان درستی آمده اید. ما به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران قائنات در ایران و سراسر دنیا، می‌توانیم هر مقدار که شما نیاز داشته باشید، برای شما در کرج زعفران صادراتی به صورت عمده تهیه کنیم.

فروش عمده زعفران صادراتی در کرج - زعفران آنا قاین

فروشگاه زعفران در کرج

به دنبال فروشگاه زعفران در کرج هستید که مطمئن باشه؟ فروشگاه زعفران ما در کرج به صورت آنلاین بر پاست و شما میتوانید هر مقدار زعفران که می خواهید را از فروشگاه ما تهیه کنید. همچنین زعفران ما دارای علامت استاندارد و سیب سلامت است که خیال شما را از بابت کیفیت زعفران در کرج راحت می کند. همچنین فروشگاه ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که باعث می شود یک خرید مطمئن و راحت داشته باشید.

پخش و فروش انواع زعفران در کرج

شرکت ما در قاینات زمین های زعفران دارد و زعفران خود را از شهر زعفران ایران تامین می کند. پس در کیفیت زعفران آناقاین شکی وجود ندارد. اگر در خرید و فروش زعفران باشید، می دانید که بهترین زعفران ایران متعلق به شهر قاینات می باشد. همچنین علاوه بر داخل ایران، ما زعفران را به خارج کشور هم ارسال می‌کنیم. اگر به دنبال زعفران در کرج می‌باشید باید بدانید که محدودیتی در اندازه سفارش شما وجود ندارد. شما حتی اگر یک گرم زعفران در کرج نیاز داشته باشید، ما آن را برای شما ارسال می‌کنیم. همچنین اگر یک تن زعفران صادراتی در کرج نیاز داشته باشید، بازم هم مشکلی در ارسال آن وجود ندارد.

برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قائنات را برای یکی از مشتریان عرب زبان خود ارسال کردیم.

 

زعفران در کرج

زعفران در کرج بسیار زیاد است؛ برای مثال در بلوار جمهوری اسلامی کرج یا بلوار میرزایی پرور کرج فروشگاه های زیادی وجود دارند که زعفران به فروش می‌رسانند. اما می‌توان به همه فروشنده ها اعتماد کرد؟ همانطور که می‌دانید زعفران بسیار با ارزش است و در 2 سال اخیر، قیمت آن 3 برابر شده است. پس احتمال تقلب در زعفران در کرج بسیار زیاد است.

شرکت ما زعفران مشتری های خود را قبل از ارسال، در آزمایشگاه های معتبر تست می‌کند و برگه آزمایش را به مشتری ارسال می‎‌کند. در برگه آزمایش زعفران، همه چی میشخص میشود و دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره پخش و فروش زعفران صادراتی در کرج با شماره تلفن 09127487250 در تماس باشید.

زعفران قاینات در کرج بسیار زیاد شده است؛ دلیل آن هم این است که کیفیت بسیار زیادی دارد. بسیاری از مردم این زعفران را می‌شناسند و در فروشگاه ها و مغازه ها به دنبال زعفران قائنات در کرج هستند.

زعفران در کرج زعفران آناقاین

برای خرید بیشتر از 5 کیلو زعفران در کرج حتما با ما در ارتباط باشید. زیرا خرید در مقادیر بیشتر، هزینه کمتری برای مشتری دارد. شما می‌توانید از راه های مختلفی با ما در ارتباط باشید.

چنانچه خودتان می خواهید اقدام به پخش و فروش زعفران صادراتی در کرج کنید، می توانید زعفران فله را خریداری کرده و سپس خودتان بسته بندی و با انجام امور گمرکی؛ آن را به کشور مورد نظر صادر کنید.

اگر مجوز های صادرات زعفران در کرج را ندارید فقط کافی زعفران مورد نظر را از فروشگاه ما درخواست کنید. کلیه امور گمرکی برای تان انجام داده شده و زعفران به کشور مورد نظر ارسال خواهد شد. برگ تاییدیه آزمایشگاه در خرید کیلویی زعفران برای شما ارسال می شود. این برگه نشان دهنده اصل بودن زعفران به کیفیت آن می باشد.

از همه انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود. در هر کشوری بسته به اینکه از زعفران در چه صنعتی استفاده می کنند، نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفداران بیشتری داشته باشد. به طور کلی برای صادرات باید از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده کرد چرا که در کشور های خارج روی زعفران وارداتی نظارت دقیقی انجام می شود.

زعفران صادارتی در کرج زعفران آناقاین

زعفران مرغوب زعفرانی است که ۱۰۰در صد خالص بوده واز قدرت رنگ دهی بالایی برخوردار باشد. معمولاً معیار رنگ دهی زعفران در اکثر کشورها مورد توجه است. در بین انواع زعفران، زعفران نگین و سرگل به ترتیب بالاترین قدرت رنگ دهی را دارند.

زعفران کرج

کیفیت زعفران کرج با زعفران قاینات اصلا قابل مقایسه نیست. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوایی ای که دارد، بهترین زعفران را روانه بازار می‌کند. خیلی ها به فکر کاشت زعفران در کرج هستند و به دنبال فروش زعفران کرج هستند؛ این موضوع امکان پذیر است ولی در مقایسه با زعفران قاینات، کیفیت خوبی ندارد.

برچسب ها: مرکز پخش زعفران در کرج، فروش عمده زعفران صادراتی در کرج، زعفران کرج

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در کرج

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در کرج هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 
زعفران آنا قاین زعفران آنا قاین زعفران آنا قاین

 

34 دیدگاه در “فروش زعفران صادراتی در کرج + قیمت زعفران در کرج

 1. زارعی گفت:

  سلام وقت بخیر. شما سایت فروش زعفران در کرج هستید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. بله وبسایت ما یکی از سایت فروش زعفران در کرج می‌باشد.

 2. عباس گفت:

  فروش عمده زعفران صادراتی در کرج هم دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. بله فروش زعفران صادراتی در کرج و همه جای ایران داریم . ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در ایران هستیم

 3. محمدباقر سبزواری گفت:

  قیمت زعفران درجه یک صادراتی در کرج چنده؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. قیمت زعفران درجه یک صادراتی در کرج کیلویی 83,000,000 میلیون تومان برای زعفران سوپر نگین صادراتی می‌باشد. البته این قیمت مربوط به 1402/11/21 می‌باشد و ممکن است تغییر کند.

 4. هاشمی گفت:

  سلام دنبال خرید زعفران اصل قائنات در کرج بودم . شما تامین کننده هستید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام بله. لطفا برای خرید زعفران اصل قائنات در کرج وارد صفحه قیمت زعفران امروز (لینک بالای صفحه) شوید.

 5. صالحی گفت:

  وقت بخیر. قیمت زعفران قائنات در کرج چنده؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. قیمت زعفران قائنات در کرج را در همین صفحه قرار داده ایم

 6. محمدزاده گفت:

  شما مغازه زعفران فروشی در کرج دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. خیر. مغازه زعفران فروشی ما در حال حاضر فقط در قم هستش و در کرج فقط فروش آنلاین داریم.

 7. احمدرضا گفت:

  درود. خرید زعفران صادراتی در کرج به چه صورته؟ شما تامین می کنید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام بله. سلام بله. لطفا برای خرید زعفران صادراتی در کرج وارد صفحه قیمت زعفران امروز (لینک بالای صفحه) شوید.

 8. محمدی گفت:

  سلام. زعفران صادراتی در کرج دارید؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام بله. لطفا برای زعفران صادراتی در کرج وارد صفحه قیمت زعفران امروز (لینک بالای صفحه) شوید.

 9. محسنی گفت:

  سلام. باکس چوبی زعفران رو برای شهر ما موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر بله. لطفا به صفحه باکس چوبی زعفران مراجعه کنید.

 10. عبدلی گفت:

  سلام زعفران در کاشان موجود دارید؟ فوری هستش

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به صفحه زعفران در کاشان مراجعه کنید.

 11. مهدی یاوری گفت:

  سلام. وقت شما بخیر. من در سنندج هستم. زعفران در سنندج میخواستم. موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام. وقت شما هم بخیر. لطفا به صفحه زعفران در سنندج مراجعه کنید.

 12. اعتماد گفت:

  خرید زعفران در اصفهان به چه صورته؟

  1. Admin گفت:

   برای خرید زعفران در اصفهان به مقاله لینک شده مراجعه کنید

 13. محمدحسین افشین گفت:

  زعفران قائنات در کرج چگونه است؟

  1. Admin گفت:

   در صورتی که زعفران قائنات در کرج را از منبع مطمئنی خریده باشید، بهترین کیفیت را دارد

 14. سبحانی گفت:

  به دنبال زعفران قاینات در کرج هستم.

  1. Admin گفت:

   ما فروشنده زعفران قاینات در کرج هستیم. با ما در ارتباط باشید

 15. سجاد طباطبایی گفت:

  آیا شما فروشنده زعفران در کرج هستید؟

  1. Admin گفت:

   بله ما یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران در کرج هستیم

 16. طباطبائی گفت:

  برای خرید زعفران در کرج باید چکار کنم؟

  1. Admin گفت:

   برای خرید زعفران در کرج کافی است به صفحه خرید و قیمت زعفران عمده بروید و اندازه مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز بیش از 5 کیلو، با ما در تماس باشید

 17. زنگنه منفرد گفت:

  قیمت زعفران در کرج را به ایمیل من ارسال کنید.

  1. Admin گفت:

   قیمت زعفران در کرج در صفحه خرید و قیمت زعفران عمده موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *