وبلاگ

قیمت زعفران در سنندج + زعفران در سنندج

تامین کننده زعفران در سنندج - زعفران آنا قاین

قیمت زعفران در سنندج

قیمت زعفران در سنندج مختلف است. اگر شما به دنبال قیمت زعفران در سنندج هستید، باید بگوییم که زعفران در سنندج، کیلویی 65,000,000 میلیون قیمت دارد. این قیمت زعفران مرسوم ایران (سرگل قلمدار ممتاز قاینات) است. اگر شما به دنبال قیمت زعفران صادراتی در سنندج هستید، لطفا به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید.

 

خرید زعفران در سنندج قیمت زعفران در سنندج

 

همچنین اگر به دنبال قیمت زعفران در سنندج برای هر گرم هستید، باید بگوییم که زعفران گرمی در سنندج، حدودا 75,000 تومان قیمت دارد. در جدول زیر، این قیمت ها را مشاهده می‌کنید.

 

قیمت زعفران در سنندج کیلویی (سرگل سوپر)65,000,000 تومان
قیمت زعفران در سنندج گرمی (سرگل سوپر)75,000 تومان

زمان قضاوت کردن وقتی که می خواهید زعفران قائنات در سنندج را بخرید به این نکته دقت شود که اسامی همانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… فقط به نام شرکت پخش کننده زعفران اشاره می کند و هیچ گونه ارتباطی به نوع زعفران ندارد.

پس به هیچ وجه شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک بهتر از نوع دیگر است برای این کار حتما باید نوع و کیفیت زعفران هر دو شرکت را بررسی نمایید.

 

قیمت زعفران در سنندج - زعفران آنا قاین

 

از آنجا که زعفران یک محصول گرانبها شده است متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند و به فروش می رسانند و یا اینکه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های زیادی را به سمت خود  جذب و جلب نمایند.

زعفران در سنندج

زعفران قاینات در سنندج مانند تمام شهر های دیگر ایران، طرفداران شمارشی زیادی دارد. این ادویه کاربرد زیاد و متنوع در زندگی مردم دارد؛ به همین خاطر است که روز به روز آمار فروش زعفران در سنندج، رو به افزایش بالایی است.

کشت زعفران در کردستان چیزی بالغ بر ۱۰ سال متوالی است که انجام می‌شود و کشاورزان کرد عزیزمان در شهرهای مختلف این استان اقدام به آزمایش و کشت زعفران مرغوب کرده‌اند. اما متاسفانه کشت زعفران در این استان به روش سنتی و به صورت محدود انجام گرفته است.

با انجام روش‌های کشت آرمانی زعفران در کردستان می‌توانیم شاهد افزایش قابل توجه بازدهی مزارع زعفران در این استان باشیم و به دلیل شرایط خاص جغرافیایی این استان امکان صادرات مستقیم زعفران به کشورهای همسایه نیز وجود دارد.

 

خرید زعفران در سنندج - زعفران آنا قاین

 

برای مشاهده قیمت بروز زعفران عمده مرغوب ما، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه کنید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلفی عرضه داریم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه کنید تا بهترین زعفران را از ما بخرید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در سنندج مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در سنندج، زعفران دو گرمی در سنندج و زعفران چهار گرمی در سنندج را تهیه کنید.

 

 

 

غالب کشاورزان کردستانی که به کشت زعفران روی آورده‌اند با دیدی آینده‌نگر اقدام به کار داشته اند. برخی از اهداف کشاورزان کردستانی در کشت زعفران افزایش اشتغال جوانان، ایجاد توسعه در بخش کشاورزی و ورود صنایع تبدیلی نوین به استان کردستان می‌باشد.

کشت زعفران در سنندج در مساحتی نزدیک به ۵۰ هکتار انجام گرفته که حدود نیمی از این مقدار به صورت فعال می‌باشد. میزان برداشت زعفران این استان در سال زراعی گذشته چیزی بالغ بر ۷۰ کیلوگرم بوده است.

شهرهای بیجار (۸ هکتار)،  دهگلان، بانه، سقزوسنندج از اصلی‌ترین مراکز کشت زعفران در استان کردستان هستند. تعداد بهره‌برداران زعفران در این استان ۵۰ نفراست و میانگین برداشت از مزارع چیزی نزدیک به ۲ کیلوگرم در هکتار می‌باشد که بسیار کم است.

بازدهی مزرعه زعفران در روش کشت آرمانی چیزی نزدیک به ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم زعفران خشک در هکتار است. در این روش کشت از تراکم بالای پیاز برای کشت استفاده می‌شود و هزینه‌های مدیریت و نگه‌داری و میزان آب لازم برای کشت زعفران نیز کاهش می‌یابد.

 

تامین کننده زعفران در سنندج - زعفران آنا قاین

 

زعفران سنندج

زعفران قاینات در سنندج که از آن به عنوان طلای سرخ یاد می‌شود، علاوه بر سودآوری خوبی که برای کشاورزان عزیز دارد، می‌تواند پای دیگر صنایع تبدیلی و تکمیلی وابسته به خود را به کردستان باز کند و از طرفی دیگر وابستگی کشاورزی استان را به منابع آبی کاهش بسیاری دهد.

کشت زعفران به عنوان یک محصول جدید و ناآشنا برای کشاورزان کردستانی نیازمند حمایت‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان تخصصی این حوزه است و مسئولان باید ضمن شناسایی کشاورزان پیشرو زمینه را برای گسترش سطح زیرکشت زعفران افزایش دهند.

اگر بخواهیم کشت زعفران در کردستان را بررسی داشته باشیم می‌توانیم از چند بعد به قضیه نگاه کنیم. اولین و مهم‌ترین مورد سردسیر بودن کردستان است. کشت زعفران در مناطق سردسیر به سبب طولانی‌تر شدن طول دوره‌ی رشد منجر به افزایش کیفیت زعفران تولیدی خواهد شد.

 

زعفران در سنندج از کجا بخرم؟ - زعفران آنا قاین

 

یکی دیگر از مزیت‌های استان کردستان وجود ‌آب کافی و باران مناسب در این استان است. میزان بارش باران در ۶ ماهه دوم سال یعنی از مهرماه تا فروردین ماه که دوره‌ی رشد زعفران می‌باشد برابر با ۲۸۸ میلی‌متر بوده است. این میزان بارندگی حجم زیادی از نیاز آبی زعفران را به خوبی و راحتی برطرف خواهد کرد.

همچنین میزان بارش باران در سال زراعی گذشته و در شهر مریوان ۴۶۰ میلی‌متر، شهر سقز برابر با ۲۸۸، شهر بانه برابر با ۴۸۱ میلی‌متر و قروه برابر با ۱۸۴ میلی‌متر است. همچنین هزینه‌‌ی آبیاری مزارع در کردستان نسبت به دیگر استان‌های زعفران خیز بسیار پایین‌تر هست.

یکی دیگر از مزایای کشت زعفران در کردستان وجود نیروی کار کافی و مناسب برای فصل برداشت زعفران می باشد. یکی از معضلات استان‌های زعفران خیز شرقی نیروی کاری کم و گران‌قیمت برای فصل برداشت زعفران است که هزینه‌های کشت زعفران را به شدت افزایش خواهد داد.

 

زعفران سنندج - زعفران آنا قاین

 

خرید زعفران در سنندج

تیم ما به دفعات به منظور مشاوره و راهنمایی انجام کشت زعفران قائنات در سنندج به کردستان سفر کرده است و در برخی مناطق همچون قروه و سقز نیز اقدام به کشت زعفران کرده است. با تیم ما امکان خرید پیاز زعفران در کردستان را با بهترین کیفیت به راحتی هرچه تمام امکان‌پذیر است.

پیاز زعفران تولید شده در مجموعه ما مناسب کاشت زعفران در گلخانه و خاک است و در سه گرید وزنی کوچک، متوسط و بزرگ عرضه می‌شود تا نیاز خریداران عزیز بر طرف شود.

فروشنده زعفران در سنندج

به دنبال فروشنده زعفران قاینات در سنندج هستید؟ یکی از مطمئن ترین و معروف ترین روش ها برای خرید زعفران قاینات در سنندج مرغوب این است که از مرکز معتبری زعفران مان را خریداری کنیم. ما معتبرترین مرکز برای خرید و فروش عمده و جزئی زعفران سرخ هستیم و ما تولید کننده و صادر کننده زعفران با کیفیت هستیم. تمامی زعفران های که در این مجموعه تولید و به بازار عرضه می شود در بالاترین سطح کیفی با درجه تایید قرار دارند.

در همین راستا در صدد و تلاش هستیم تا با اعطای نمایندگی زعفران اصل به شهر سنندج، این موقعیت را برای مردم عزیز  فراهم کنیم تا بتوانند زعفران اصل با کیفیت را بصورت مستقیم دریافت و مصرف نمایند.

تامین کننده زعفران در سنندج

آنا قاین از بزرگترین تامین کننده های زعفران در سنندج هستیم. منظورمان از بزرگترین چیست؟ یعنی اینکه در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

 

زعفران در سنندج از کجا بخرم؟

اکثر ایرانی ها زعفران را با اسم خراسان می شناسند چون استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی از بزرگترین و اولین تولید کنندگان زعفران در ایران هستند.

بیشتر اشخاص زمانی که برای مسافرت به مشهد می روند زعفران خراسان را برای سوغاتی می خرند. برای خرید زعفران در روز های بعد همیشه امکان اینکه به شهر های تولید کننده سفر کنید وجود ندارد پس به این علت افراد به دنبال بازار زعفران در شهر های خود به مانند سنندج می باشند.

یکی از مراکز فروش عمده زعفران قائنات در سنندج بازار بزرگ سنندج می باشد که فروشگاه های متنوع در بازار بزرگ زعفران را به صورت فله و بسته بندی با کیفیت بالا و شیک دارند و در وزن مثقالی و گرمی به دلخواه به مشتریان گرامی عرضه می کنند.

برای خرید زعفران در سنندج حتما با مشاوران مجرب ما در تماس و ارتباط کامل باشید.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در سنندج

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در سنندج هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

 

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
 
 
 

 

 

 

12 دیدگاه در “قیمت زعفران در سنندج + زعفران در سنندج

 1. رضا گفت:

  خرید زعفران در سنندج به چه صورت هست؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. برای خرید زعفران در سنندج، ابتدا محصول دلخواه را به سبد خریدتون اضافه کنید و سپس وارد صفحه صورتحساب شوید و مشخصات خود را وارد کنید و در پایان سفارش خود را ثبت کنید.

 2. محمدی گفت:

  سلام. قیمت زعفران در سنندج رو میخواستم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. قیمت زعفران در سنندج برای سوپر نگین اتویی در حال حاضر (02/09/07) کیلویی 71,400,000 تومان هست. ممکن است قیمت ها در روز های دیگر تغییر کند.

 3. یزدی گفت:

  سلام. بهترین زعفران برای کدام شهر است؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. لطفا مقاله بهترین زعفران در کدام شهر است را مطالعه کنید.

 4. محمدمهدی گفت:

  سلام به دنبال زعفران در ملارد هستم. موجود دارید؟

  1. Admin گفت:

   سلام بله. لطفا به صفحه زعفران در ملارد مراجعه کنید.

 5. سمیر گفت:

  سلام. زعفران سرگل قائنات موجود هستش؟

  1. Admin گفت:

   سلام لطفا محصول زعفران سرگل قائنات عمده را بررسی کنید.

 6. علی علوی گفت:

  سلام. زعفران در قزوین از کجا بخرم؟

  1. Admin گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا به صفحه زعفران در قزوین مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *