وبلاگ

زعفران در اردبیل | قیمت زعفران قاینات در اردبیل

خرید زعفران در اردبیل - زعفران آناقاین

زعفران در اردبیل

زعفران قاینات در اردبیل در این روز ها رونق بسیار زیادی دارد به طوری که بسیاری از کشاورزان این شهر بزرگ و زیبایی، کشت خود را به کشت زعفران تغییر کار دادند.

کشت زعفران در اردبیل مقایسه با سایر کشت ها مثل: سیب زمینی، هندوانه و… بسیار کم آب بر تر میباشد و هم چنین رسیدگی بسیار کمتری نیاز دارد به همین دلایل است که با افزایش چند درصدی قیمت زعفران و رسیدن به جایگاه اصلی بسیاری از کشاورزان به سمت کشت زعفران روی می آورند.

هدف از تهیه مطالب ما برای شما عزیزان شرایط کشت زعفران در اردبیل و خرید پیاز زعفران در اردبیل است. با ما همراه باشید تا به طور کلی با شرایط کشت و نحوه خرید پیاز زعفران در این شهر آشنایی کامل پیدا کنید.

 

خرید زعفران در اردبیل - زعفران آناقاین

 

وجود جنگل های عظیم شهر اردبیل، در قسمت های شمال و شرق  و ارتفاعات طالش تاثیرات بسیاری بر روی آب و هوای این شهر دارد و باعث شده است که هوای معتدل و مناسب را دارا باشد.

اردبیل دارای زمستان های بسیار سرد و پر باران میباشد و از آن جا که می‌دانیم زعفران یک گیاه سرما خواه است و هر چه هوا سرد تر و بارش باران بیشتر باشد زعفران رشد بیشتری پیدا می کند، شهر اردبیل برای کشت زعفران بسیار جای مناسب و ارزشمندی است پس با ما همراه باشید.

قیمت زعفران در اردبیل

برای دیدن قیمت بروز زعفران قائنات در اردبیل، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی خواهد شد. همچنین ما بسته های کادویی با کیفیت زعفران در طرح های مختلفی عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران آنلاین مراجعه فرمایید.

قیمت زعفران در اردبیل چیزی است که نمی توان آن را به صورت دقیق در اینجا اعلام کرد. اگر تجربه خرید زعفران در اردبیل را داشته باشید، حتما می‌دانید که قیمت این محصول دائما در حال تغییر است. با این حال، ما حدود قیمت را در اینجا اعلام می‌کنیم. قیمت هر کیلو زعفران نگین سوپر صادراتی در اردبیل (صادراتی) حدود 38 میلیون تومان است. این نوع زعفران به دلیل کیفیت بالا، بیشتر برای صادرات استفاده می‌شود. اگر به دنبال زعفران مرسوم در اردبیل هستید، مشکلی ندارد؛ قیمت هر کیلو زعفران سرگل قاینات در اردبیل حدود 32 میلون تومان است. این قیمت نیز ممکن است تغییر کند.

 

زعفران قاینات در اردبیل - زعفران آناقاین

 

قیمت های بالا، قیمت زعفران در اردبیل به صورت عمده بود. اگر به دنبال خرید زعفران به صورت خرده در اردبیل هستید، ما مشکلی برای تامین آن نداریم. قیمت هر گرم زعفران نگین سوپر صادراتی، حدود 42 هزار تومان است. قیمت هر گرم زعفران سرگل قاینات در اردبیل (زعفران مرسوم در ایران) حدود 37 هزار تومان است. این قیمت ها نیز ممکن است امروز تغییر کند.

برای قیمت های دقیق، شما باید به صفحه خرید و قیمت زعفران عمده (لینک بالای صفحه) مراجعه کنید. همچنین در جدول زیر قیمت های حدودی، لیست شده اند.

 

38 میلیون تومان قیمت نگین سوپر صادراتی در اردبیل (کیلویی)
42 هزار تومان قیمت نگین سوپر صادراتی در اردبیل (گرمی)
32 میلیون تومان قیمت سرگل قاینات در اردبیل (کیلویی)
37 هزار تومان قیمت سرگل قاینات در اردبیل (گرمی)

 

آناقاین به هنگام فروش زعفران در اردبیل، زعفران را در آزمایشگاه تست می‌ نماید و برگه آزمایشگاهی را به مشتری تحویل داده می شود. از همین رو خیال خریداران زعفران در اردبیل از آناقاین همیشه آسوده است. در برگه آژمایشگاهی مقادیری مشخص شده اند که از تقلب جلوگیری می‌ نماید.

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در اردبیل مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در اردبیل، زعفران دو گرمی در اردبیل و زعفران چهار گرمی در اردبیل را تهیه کنید.

 

 

 

زعفران اردبیل

زعفران اردبیل در مقایسه با زعفران قاینات در اردبیل از نظر کیفیت، حرفی برای گفتن ندارد. شهر قاینات به دلیل شرایط آب و هوا و خاک حاکم بر این شهر، زعفران بسیار با کیفیتی پرورش می‌دهد. شهر اردبیل از نظر آب و هوا و اقلیم شرایط کاملا مساعد و خوب برای کشت زعفران را داشته و اگر شما در این شهر هستید و قصد کشت زعفران را دارید بهتر است که هر چه سریع تر کشت زعفران را آغاز کنید؛ اما کیفیت این ادویه در قاینات بسیار بیشتر است.

 

زعفران اردبیل - زعفران آناقاین

 

زعفران قاینات در اردبیل یکی از تولید کنندگان زعفران در ایران بزرگ و همین طور یکی از صادر کنندگان این محصول با کیفیت گران بها در سراسر جهان است. زعفران قاینات از دیرین در تاریخ زعفران پر بار درخشیده است و توانسته رضایت عموم مردم را دارا باشد. شهر دیرین قاین خواستگاه زعفران جهان هست و برای کیفیت زعفران قائنات شرکت های بزرگ از قاینات زعفران خودشان را سفارش می دهند.

زعفران قاینات برای جذب مشتری همیشه کمترین سود لازمه و بازدهی بالا را برای خود خواسته و داشته است. محصولات دیگری نیز داریم که ممکن است مورد پسند شما به واقع باشد که می‌توانید آن ها را در فروشگاه ما مشاهده کنید.

اگر احیانا شهروند اراک هستید، به مقاله زعفران در اراک مراجعه کنید.

خرید زعفران در اردبیل

جهت سفارش زعفران قائنات در اردبیل با ما در تماس باشید. ما در این عرصه یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در اردبیل و ایران میباشیم. همچنین ما به کشور های زیادی در سراسر دنیا صادرات انجام میدیم و مشتریان ما به صورت حضوری برای خرید به قائنات و دفتر اصلی ما مراجعه میکنند و سفارش میدهند. همانطور که عرض کردیم دفتر اصلی ما در قائنات شهر زعفران ایران واقع شده است. پس شما جای هیچ نگرانی ای برای خرید زعفران در اردبیل ندارید. با خیالی آسوده بعد از سفارش زعفران عمده در اردبیل حداکثر تا 3 روز کاری، محصول سرخ شما به دستتان خواهد رسید.

 

قیمت زعفران در اردبیل - زعفران آناقاینفروشنده زعفران در اردبیل

اگر به دنبال فروشنده زعفران در اردبیل هستید، به مکان درستی آمده اید. ما یکی از بزرگترین فروشندگان زعفران در اردبیل هستیل. این بدین معناست که در اندازه سفارش شما، محدودیتی وجود ندارد. برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قاینات را برای یکی از مشتریان خود در کویت ارسال کردیم.

 

 

اگر اطلاعات بیشتری از زعفران قاینات در اردبیل خواستید، حتما با ما از طریق صفحه تماس با ما یا بخش نظرات در ارتباط باشید. همچنین شما می‌توانید شماره خود را در فرم زیر قرار دهید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند.

 


   

   

  زعفران قاینات در اردبیل به خاطر نزدیکی به جمهوری آذربایجان برای صادرات زعفران راه‌های بسیار زیادی در این استان وجود دارد که می‌تواند به صرفه باشد با ما همراه باشید.
  یکی از مشکلات فروش زعفران به صورت گرمی یا مثقالی، بسته بندی آن است.

  این بسته بندی‌ها در قیمت زعفران تأثیر گذار واقع می شود هرچه بسته بندی‌های استفاده شده برای زعفران شکیل تر باشد قیمت زعفران افزایش دارد.

  به گونه ای زعفرانی که در قوطی های شکیل و زیبا بسته بندی می شود یا با بسته بندی استاندارد معمولی باشد دارای قیمت متفاوتی است یعنی هزینه بسته بندی و همچنین توزیع زعفران در فروشگاه ها و مارکت‌ها نیز بر آن افزوده می شود.

   

  زعفران در اردبیل - زعفران آناقاین

   

  البته زعفران در هر شهر قیمت خودش را دارد و منبع موثق که پیگیری و نظارت بر قیمت زعفران داشته باشد نیز وجود ندارد.

  زعفران در اردبیل از کجا بخرم؟

  اگر شهروند اردبیل هستید، حتما سوال زعفران در اردبیل از کجا بخرم را در ذهن داشته اید. خرید زعفران قائنات در اردبیل از فروشگاه ما (زعفران آناقاین) بسیار ساده تر از آن است که در ذهن جریان دارد. تنها کاری که لازم است این است که محصول خود را از فروشگاه ما انتخاب و به سبد خرید خود اضافه و سپس باید مشخصات خود را وارد کنید. بعد از این مرحله سفارش خود را ثبت می‌کنید و ما زعفران را در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال می‌کنیم.

  زمان قضاوت کردن وقتی که می خواهید زعفران بخرید به این نکات دقت فرمایید که اسامی همانند زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز و… فقط به نام شرکت پخش کننده زعفران اشاره دارد و هیچ گونه ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد. پس به هیچ وجه شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام یک بهتر است برای این کار حتما باید نوع و کیفیت زعفران هر دو شرکت را بررسی داشته باشید.

   

  زعفران قائنات در اردبیل - زعفران آناقاین

   

  از آنجا که زعفران یک محصول گرانبها و دارای ارزش بالا می باشد متاسفانه عده زیادی از مراکز فروش چند نوع از زعفران های مختلف را باهم مخلوط می کنند و به فروش می رسانند و یا اینکه زعفران های تقلبی و رنگ شده را جایگزین زعفران های اصل می کنند و قیمت های کمی ارزان ارائه می کنند تا مشتری های زیادی را به سمت خود جلب نمایند.

  درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران در اردبیل

  بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در اردبیل هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

  ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

  وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  Qaen city

  Back to list

  24 thoughts on “زعفران در اردبیل | قیمت زعفران قاینات در اردبیل

  1. زراعی گفت:

   سلام و درود. زعفران در قدس هم موجود هستش؟

   1. Admin گفت:

    سلام وقت بخیر. لطفا به صفحه زعفران در قدس مراجعه کنید.

  2. رضوی گفت:

   سلام پک چوبی زعفران در اردبیل موجود هستش؟

   1. Admin گفت:

    وقت بخیر. لطفا به صفحه پک چوبی زعفران مراجعه کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *