وبلاگ

قیمت زعفران در عربستان + صادرات چمدانی زعفران به عربستان

قیمت زعفران در عربستان

چی ببریم عربستان بفروشیم؟

خیلیا می‌پرسن که چی ببریم عربستان بفروشیم؟ یکی از بهترین گزینه ها زعفران است. قیمت هر گرم زعفران در عربستان 6 دلار هست که حدودا میشه گرمی 354,000 هزار تومان. سود فروش زعفران در عربستان بسیار بالا است; برای مثال حداقل برای هر گرم زعفران شما 200,000 تومان کف کف می‌توانید سود کسب کنید.

صادرات چمدانی زعفران به عربستان تا 100 گرم زعفران ممکن است. (البته گزارشاتی هست که تا 200 گرم هم می‌توانید رد کنید ولی ریسک هست). با بردن 100 گرم زعفران صادراتی به عربستان و فروش آن به بازار و کسبه عربستانی، می‌توانید سود بسیاری به دست آورید.

تولید زعفران در ایران به بیش از 200 تن تخمین زده شده است. بدیهی است که با این حجم از تولید سهم بیشتر آن به صادرات اختصاص داده شده است. صادرات زعفران از گذشته رواج داشته است  برای مصارف خوراکی و دارویی این کالا به طلای سرخ معروف است به سبب قیمت بالای آن . صادرات زعفران به عربستان فقط برای مصرف در این کشور نمیباشد این کشور واسطه ای هست برای صادرات زعفران به سایر کشور ها.

اگر شما هم کشاورز هستید یا یکی از تامین کنندگان زعفران هستید، حتما به فکر ارسال زعفران به عربستان با پست و صادرات زعفران به عربستان یا ارسال زعفران به عربستان افتاده اید. در صورتی که شرایط صادرات زعفران را به هر دلیلی ندارید، شرکت ما، صفر تا صد صادرات زعفران به عربستان را به عهده می‌گیرد.

مراحل دقیق و مدارک مورد نیاز صادرات زعفران (به صورت غیر چمدانی و با کارت بازرگانی) را در مقاله لینک شده قرار داده ایم. همین ابتدا بریم 3 تا سوال متداول شمارو درباره صادرات زعفران به عربستان رو ببینیم.

 

قیمت زعفران در عربستان

 

چگونه زعفران را به عربستان صادر کنیم؟

همانطور که گفتیم صادرات زعفران به عربستان در صورتی که کارت بازرگانی ندارید، حداکثر 100 گرم می‌توانید به صورت چمدانی برای هر گذرنامه عبور دهید.

در صادرات زعفران به عربستان و یا هر جای  دیگری بهتر است به مواردی هم چون مزه ،‌رنگ و کیفیت و نوع بسته بندی صادراتی دقت کافی داشته باشیم در این صورت است که تداوم در نگهداری بازار های تجاری برای صادرات خواهیم داشت. صادرات را به صورت سرگل و نگین انجام می دهند زیرا از نظر ظاهر بسیار جذب کننده مشتریان می باشد. سر گل و نگین رنگ قرمز بسیار زیبایی دارد و مشتری پسند است.

قوانین کلی صادرات را در مقاله صادرات زعفران شرح دادیم. در این مقاله به طور اختصاصی به کشور عربستان پرداخته ایم.

 

زعفران در عربستان

 

هزینه صادرات زعفران به عربستان و دیگر کشور ها به عوامل گوناگونی بستگی دارد برای مثال تعداد گواهی ها و مجوز هایی که برای کشور هدف باید آماده شود و یا استاندارد‌هایی که بازار مقصد به آن توجه می کند. در کنار این هزینه ها فاصله ای  که بار از ایران باید به مقصد برسد نیز در مقدار هزینه ها تاثیر خواهد گذاشت. اگر مقدار و حجم بار زعفران کم باشد از طریق مسیر های هوایی این بار ارسال خواهد شد و در غیر این صورت با کمک شرکت های بازرگانی این صادرات انجام خواهد شد. از نمونه گواهی و مجوز‌هایی که باید برای صادرات زعفران به عربستان داشته باشیم می توان به کارت بازرگانی صادر کننده زعفران، معرفی نامه اظهار کننده زعفران به گمرک، گواهی موسسه استاندارد، گواهی اداره بهداشت و گواهی قرنطینه دامی اشاره نمود.

قیمت زعفران در عربستان

قیمت های زعفران در عربستان در جدول زیر آمده است. قیمت زعفران در عربستان امروز 28 خرداد 1403 کیلویی تومان112,600,000 است. البته این قیمت قبل از گمرک است.

 

قیمت زعفران در ایران (قبل از صادر کردن) کیلویی (صادراتی)تومان112,600,000
قیمت زعفران در عربستان گرمی (سرگل سوپر) در بازار عربستانهر گرم 6 دلار
قیمت زعفران در عربستان2500 دلار

برای مشاهده قیمت بروز عمده زعفران قائنات در عربستان، می توانید به صفحه قیمت زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلف برای هر نوع سلیقه ای عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه فرمایید.

صادرات زعفران به عربستان

 

در این قسمت انواع زعفران عمده موجود است. شما می‌توانید حداقل 10 گرم و حداکثر 5 کیلو از هر کدام از زعفران ها خرید کنید. معمولا برای خارج کشور و صادرات به عربستان از زعفران سوپر نگین اتویی استفاده می‌کنند که شکل و رخ بهتری دارد.

 

 

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران مورد نیاز خود را برای صادرات تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی، زعفران دو گرمی و زعفران چهار گرمی را تهیه کنید.

 

 

بهترین کالای صادراتی به عربستان

تعداد کالاهایی که از کشور ایران به عربستان صادر می شود بیشتر از آن است که فکرش را هم می کردید. به عنوان مثال زعفران ایران جزو بهترین کالای صادراتی به عربستان است که سالانه توسط تجار ایرانی و عربستانی به این کشور صادر می شود و سود خوبی نصیب کشاورزان می کند.

با این که زعفران بهترین کالای صادراتی به عربستان است، اما سایر محصولات ایرانی نیز مانند پسته و محصولات غذایی و میوه جات هم از کشورمان به این کشور عربی صادر می شوند و با استقبال خوبی هم از طرف عربستانی ها روبرو شده اند.

برای اینکه بهترین کالای صادراتی به عربستان را به راحتی به بازار این کشور برسانیم روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از آنها بستگی به محصول و کسب و کار شما دارد.

زعفران در عربستان

زعفران در عربستان به طور سنتی  به دلیل آب و هوای گرم و خشک این کشور کشت نمی شود که برای رشد گیاهی که زعفران از آن به دست می آید، مساعد نیست. با این حال، عربستان اخیراً کاوش در پتانسیل کشت زعفران با استفاده از فناوری‌های نوآورانه مانند هیدروپونیک و کشاورزی گلخانه‌ای را آغاز کرده است. این روش ها محیط کنترل شده لازم برای کشت زعفران را فراهم می کند و می تواند به افزایش تولید و بهبود کیفیت زعفران در عربستان کمک کند. در حالی که تولید زعفران در عربستان هنوز در مراحل اولیه است، فرصتی هیجان انگیز برای این کشور فراهم می کند تا بخش کشاورزی خود را متنوع کند و از بازار ارزشمند زعفران استفاده کند.

خرید زعفران در عربستان

از آنجایی که عربستان هنوز یک تولید کننده نوپا زعفران است، خرید زعفران در عربستان و در بازار ممکن است چالش برانگیز باشد. با این حال، بازارهای عربستان زعفران وارداتی از کشورهای دیگر مانند ایران و اسپانیا را عرضه می کنند. هنگام خرید زعفران در عربستان، مهم است که از کیفیت خوب زعفران و عدم تقلبی بودن آن اطمینان حاصل کنید. توصیه می شود زعفران را از فروشندگان معتبری که می توانند اطلاعاتی در مورد منبع و کیفیت زعفران ارائه دهند، خریداری کنید. زعفران می تواند بسیار گران باشد، بنابراین مهم است که قیمت ها را با هم مقایسه کنید و فقط آنچه برای استفاده شخصی یا به عنوان هدیه مورد نیاز است خریداری کنید.

برای مثال روش صادرات زعفران به عربستان تا سال ۹۶ به صورت فله ای صورت می گرفت، به این شکل که این محصول با ارزش را از زمین های کشاورزی جمع می کردند و بعد در کارگاه های کوچک و بزرگ شروع به جدا کردن شاخک های اصلی از گل می کردند؛ و بدون فرآوری و بسته بندی به صورت فله ای به عربستان و سایر کشورها صادر می کردند.

اما در سال های اخیر این این روش صادرات ممنوع شد و بهترین کالای صادراتی به عربستان یعنی زعفران به صورت فراوری شده و بسته بندی مناسب به عربستان و دیگر کشورهای جهان صادر می شود.

همان طور که در مطالب بالا نیز به آن اشاره شد زعفران ایرانی بهترین کالای صادراتی به عربستان است. ایران بزرگترین تولید کننده زعفران این طلای سرخ در جهان است. کشورهای زیادی در دنیا هستند که خواستا صادرات این محصول از کشورمان هستند.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در عربستان

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در عربستان هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در عربستان را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه عربستانیی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های عربستان می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.

4 دیدگاه در “قیمت زعفران در عربستان + صادرات چمدانی زعفران به عربستان

 1. محمد گفت:

  وقت بخیر. قیمت زعفران در عربستان گرمی 6 دلار هست؟ بیشتر نیست؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. بله. این کف قیمت زعفران در عربستان هست. قطعا قیمت بیشتر هم هست مانند ایران که از گرمی 50 هزار تومان تا 200 هزار تومان توی بازار هست.

 2. لقایی گفت:

  سلام وقت بخیر. من برای ایام حج عازمم. آیا میتونم زعفران را به صورت چمدانی به عربستان ببرم؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت بخیر. به سلامتی. بله تا 100 گرم امکان صادرات زعفران به عربستان به صورت چمدانی برای هر گذرنامه هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *