وبلاگ

قیمت زعفران در قطر + راه صادرات زعفران به قطر

قیمت زعفران در قطر - زعفران آناقاین

قیمت زعفران در قطر

علاوه بر چالش های صادرات زعفران به قطر، صادرکنندگان باید با نوسانات قیمت زعفران در بازار نیز هماهنگی داشته باشند. قیمت زعفران بسته به عواملی مانند کیفیت زعفران، تقاضای زعفران در بازار و عرضه زعفران از کشورهای رقیب می‌تواند بسیار متفاوت باشد. در نتیجه، صادرکنندگان زعفران باید شرایط بازار را از نزدیک رصد کنند و قیمت‌های خود را بر این اساس تنظیم کنند تا رقابتی باقی بمانند.

آنچه خواهید خواند:

 

قیمت زعفران در قطر زعفران قطر

 

قیمت زعفران در قطر برای زعفران سوپر نگین (بهترین زعفران) کیلویی 85,000,000 میلیون تومان است. اگر به دنبال قیمت هر گرم زعفران در قطر هستید، قیمت هر گرم 90,000 هزار تومان می‌باشد.

همچنین اگر به دنبال قیمت زعفران در قطر به دلار هستید، کیلویی 2,300 دلار می‌باشد؛ برای هر گرم نیز 4 دلار می‏‌باشد.

البته این قیمت ها ممکن است قدیمی شده باشد. قیمت های زعفران در قطر در جدول زیر آمده است.

 

قیمت زعفران در قطر کیلویی (سرگل سوپر)85,000,000 تومان
قیمت زعفران در قطر گرمی (سرگل سوپر)90,000 تومان
قیمت زعفران در قطر به دلار (کیلویی)2,300 دلار
قیمت زعفران در قطر به دلار (گرمی)4 دلار

برای مشاهده قیمت بروز عمده زعفران قائنات در قطر، می توانید به صفحه قیمت عمده زعفران مراجعه فرمایید؛ این صفحه تقریبا هر روز بروزرسانی می شود. همچنین ما بسته های کادویی زعفران در طرح های مختلف برای هر نوع سلیقه ای عرضه میکنیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید زعفران کادویی مراجعه فرمایید.

خرید زعفران در قطر

شما عزیزان به راحتی میتوانید وارد سایت ما شوید و زعفران در قطر مورد نیاز خود را تهیه کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق همین صفحه زعفران یک گرمی در قطر، زعفران دو گرمی در قطر و زعفران چهار گرمی در قطر را تهیه کنید.

همچنین شما امکان خرید زعفران کادویی و هدیه برای عزیزانتان هم از سایت ما دارید. در فروشگاه ما بیش از 30 مدل متنوع از پک های کادویی زعفران با رنگ و وزن های مختلف وجود دارد که برخی از آن ها را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید.

 

همچنین در این قسمت انواع زعفران عمده موجود است.

 

یکی از مزیت های صادرات زعفران به قطر، روابط نزدیک فرهنگی دو کشور است. هم ایران و هم قطر سابقه طولانی در تجارت و تبادل فرهنگی دارند و دو کشور شباهت های زیادی در آشپزی و آداب و رسوم خود دارند. این امر به ایجاد رابطه قوی بین صادرکنندگان زعفران ایرانی و واردکنندگان قطری کمک کرده است که رشد تجارت زعفران بین دو کشور را تسهیل کرده است.

 

خرید زعفران در قطر - زعفران آناقاین

الزامات کیفی صادرات زعفران به قطر

زعفران یک ادویه با ارزش است که در بسیاری از غذاهای آشپزی در سراسر جهان استفاده می شود. ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده زعفران و قطر یکی از واردکنندگان عمده این ادویه از ایران است. در این مقاله به بررسی روند صادرات زعفران از ایران به قطر و چالش های پیش روی صادرکنندگان می پردازیم.

اولین قدم در صادرات زعفران به قطر این است که اطمینان حاصل شود که زعفران مطابق با استانداردهای کیفی تعیین شده توسط کشور واردکننده است. قطر الزامات سختگیرانه ای برای کیفیت زعفران وارداتی از جمله مقررات خلوص، رنگ و طعم دارد. صادرکنندگان باید اطمینان حاصل کنند که زعفران آنها از این استانداردها برخوردار است تا بتوانند به صورت قانونی آن را به قطر صادر کنند.

 

صادرات زعفران به قطر - زعفران آناقاین

 

هنگامی که زعفران مطابق با استانداردهای کیفی قطر تأیید شد، صادرکنندگان باید در محیط پیچیده نظارتی تجارت بین‌الملل حرکت کنند. این شامل اخذ مجوزها و مجوزهای لازم، رعایت مقررات گمرکی و پرداخت هرگونه تعرفه یا هزینه های مربوطه می شود. همچنین صادرکنندگان باید از بسته بندی و برچسب گذاری صحیح زعفران خود اطمینان حاصل کنند تا الزامات برچسب گذاری قطر را برآورده کند.

یکی دیگر از چالش های پیش روی صادرکنندگان زعفران، رقابت با سایر کشورهای تولیدکننده زعفران است. در حالی که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران است، کشورهای دیگری مانند اسپانیا و هند نیز مقادیر قابل توجهی از این ادویه را تولید می کنند. در نتیجه صادرکنندگان باید راه‌هایی بیابند تا زعفران خود را از سایر کشورها متمایز کنند و کیفیت برتر زعفران ایران را به نمایش بگذارند.

اگر شما هم کشاورز هستید یا یکی از تامین کنندگان زعفران هستید، حتما به فکر ارسال زعفران به قطر با پست و صادرات زعفران به قطر یا ارسال زعفران به قطر افتاده اید. در صورتی که شرایط صادرات زعفران را به هر دلیلی ندارید، شرکت ما، صفر تا صد صادرات زعفران به قطر را به عهده می‌گیرد.

مراحل دقیق و مدارک مورد نیاز صادرات زعفران را در مقاله لینک شده قرار داده ایم.

همین ابتدا بریم 3 تا سوال متداول شمارو درباره صادرات زعفران به قطر ببینیم.

 • شرایط کیفی صادرات زعفران به قطر چیست؟ قطر برای زعفران وارداتی استانداردهای کیفی سختگیرانه ای از جمله مقررات خلوص، رنگ و طعم دارد. صادرکنندگان باید اطمینان حاصل کنند که زعفران آنها با این استانداردها مطابقت دارد تا بتوانند به صورت قانونی آن را به قطر صادر کنند.
 • چالش های پیش روی صادرکنندگان زعفران به قطر چیست؟ صادرکنندگان زعفران به قطر باید در یک محیط پیچیده نظارتی از جمله اخذ مجوزها و مجوزهای لازم، رعایت مقررات گمرکی و پرداخت هرگونه تعرفه یا هزینه های مربوطه حرکت کنند. همچنین باید زعفران خود را از سایر کشورها متمایز کرده و کیفیت برتر زعفران ایران را به نمایش بگذارند.

 

 • چه فرصت هایی برای صادرکنندگان زعفران در بازار قطر وجود دارد؟ قطر کشوری ثروتمند با تقاضای زیاد برای کالاهای لوکس مانند زعفران است و نزدیکی ایران به قطر آن را به تامین کننده ایده آل ادویه تبدیل کرده است. صادرکنندگان ایرانی همچنین روابط قوی با واردکنندگان قطری ایجاد کرده‌اند که به تقویت تجارت بین دو کشور کمک کرده است. علاوه بر این، علاقه روزافزون به فواید زعفران برای سلامتی فرصت‌های جدیدی را برای صادرکنندگان زعفران ایجاد کرده است.

 

قیمت زعفران در قطر - زعفران آناقاین

 

چالش های پیش روی صادرکنندگان زعفران به قطر

در سال‌های اخیر، دولت ایران تلاش‌هایی را برای توسعه صادرات زعفران به قطر و سایر کشورهای منطقه انجام داده است. این شامل ایجاد مشوق برای صادرکنندگان و ارتقای کیفیت تولید زعفران از طریق تحقیق و توسعه است. در نتیجه این تلاش ها، ایران در سال های اخیر توانسته صادرات زعفران خود به قطر را افزایش دهد.

با وجود این چالش ها، صادرات زعفران به قطر همچنان یک تجارت پرسود برای صادرکنندگان ایرانی است. قطر کشوری ثروتمند با تقاضای زیاد برای کالاهای لوکس مانند زعفران است و نزدیکی ایران به قطر آن را به تامین کننده ایده آل این ادویه تبدیل کرده است. صادرکنندگان ایرانی همچنین روابط قوی با واردکنندگان قطری ایجاد کرده‌اند که به تقویت تجارت بین دو کشور کمک کرده است.

در پایان، صادرات زعفران به قطر فرآیند پیچیده‌ای است که صادرکنندگان را ملزم می‌کند تا در پیچ و خم قوانین و رقابت سایر کشورهای تولیدکننده زعفران حرکت کنند. با وجود این چالش ها، زعفران همچنان یک صادرات ارزشمند برای ایران است و انتظار می رود تجارت بین ایران و قطر در سال های آینده به رشد خود ادامه دهد. اگر علاقه مند به صادرات زعفران به قطر هستید، همکاری با یک صادرکننده معتبر که بتواند شما را در این فرآیند راهنمایی کند و اطمینان حاصل کند که زعفران شما استانداردهای کیفی تعیین شده توسط قطر را دارد، بسیار مهم است.

پخش و فروش انواع زعفران در قطر

شرکت ما در قاینات زمین های زعفران دارد و زعفران خود را از شهر زعفران ایران تامین می کند. پس در کیفیت زعفران آناقاین شکی وجود ندارد. اگر در خرید و فروش زعفران باشید، می دانید که بهترین زعفران ایران متعلق به شهر قاینات می باشد. همچنین علاوه بر داخل ایران، ما زعفران را به خارج کشور هم ارسال می‌کنیم. اگر به دنبال زعفران در قطر می‌باشید باید بدانید که محدودیتی در اندازه سفارش شما وجود ندارد. شما حتی اگر یک گرم زعفران در قطر نیاز داشته باشید، ما آن را برای شما ارسال می‌کنیم. همچنین اگر یک تن زعفران صادراتی در قطر نیاز داشته باشید، بازم هم مشکلی در ارسال آن وجود ندارد.

برای مثال در ویدئو زیر ما 150 کیلو زعفران قائنات را برای یکی از مشتریان عرب زبان خود ارسال کردیم.

 

فرصت هایی برای صادرکنندگان زعفران در بازار قطر

یکی دیگر از مزایای صادرات زعفران به قطر، تقاضای زیاد برای کالاهای لوکس در بازار قطر است. قطر یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و مصرف کنندگان قطری اشتهای زیادی برای محصولات درجه یک مانند زعفران دارند. این امر بازار قدرتمندی را برای زعفران ایرانی در قطر ایجاد کرده است و صادرکنندگان می‌توانند برای زعفران باکیفیت خود قیمت‌های ممتازی داشته باشند.

پیوندهای فرهنگی و تاریخی ایران و قطر در تجارت زعفران

در سال های اخیر، علاقه فزاینده ای به فواید زعفران برای سلامتی وجود داشته است که به افزایش تقاضا برای این ادویه در سراسر جهان کمک کرده است. اعتقاد بر این است که زعفران دارای طیف وسیعی از خواص دارویی از جمله اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است. در نتیجه زعفران به طور فزاینده ای در مکمل های بهداشتی و غذاهای کاربردی استفاده می شود که فرصت های جدیدی را برای صادرکنندگان زعفران ایجاد کرده است.

در پایان، صادرات زعفران به قطر فرآیند پیچیده‌ای است که صادرکنندگان را ملزم می‌کند تا طیفی از چالش‌ها از جمله الزامات نظارتی، رقابت سایر کشورهای تولیدکننده زعفران و نوسانات بازار را پشت سر بگذارند. با این حال، روابط فرهنگی قوی بین ایران و قطر، تقاضای زیاد برای کالاهای لوکس در قطر و علاقه روزافزون به فواید زعفران برای سلامتی، صادرات زعفران را به فرصتی سودآور برای صادرکنندگان ایرانی تبدیل کرده است.

اگر شما هم کشاورز هستید یا یکی از تامین کنندگان زعفران هستید، حتما به فکر ارسال زعفران به قطر با پست و صادرات زعفران به قطر یا ارسال زعفران به قطر افتاده اید. در صورتی که شرایط صادرات زعفران را به هر دلیلی ندارید، شرکت ما، صفر تا صد صادرات زعفران به قطر را به عهده می‌گیرد.

درباره زعفران آناقاین فروشنده زعفران قائنات در قطر

بسیاری از مردم به دنبال فروشنده زعفران در قطر هستند. ما عرضه کننده زعفران ایرانی هستیم و اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید جای درستی آمده اید. زعفران ما از شهر قاین ایران که یکی از معروف ترین شهرهای کیفیت زعفران است، برداشت می شود. این شهر در ایران به شهر زعفران معروف است.

ما همچنین شعبه دیگری در لیون فرانسه داریم که سفارش در اروپا را برای شما بسیار آسان می کند. برای اطلاع از قیمت دقیق زعفران می توانید از طریق صفحه تماس با ما یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

وقتی می خواهید زعفران را به صورت عمده بخرید باید از کیفیت زعفرانی که می خرید مطمئن باشید. زعفران ما دارای گواهینامه اروپایی از آزمایشگاه SAI CHIMIE است که یکی از معروف ترین آزمایشگاه های اروپا می باشد. همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و مجلل بسته بندی می شود. بسته بندی های مختلف ما را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Qaen city

همچنین زعفران ما در بسته بندی های مختلف و لوکس بسته بندی می شود. بسته بندی متفاوت ما را می توانید در زیر مشاهده کنید. شما می توانید زعفران را با این بسته بندی ها از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. همچنین می‌توانید ما را در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و آپارات پیدا کنید. در ادامه بسته بندی های مختلف زعفران ما را مشاهده می کنید.
زعفران آنا قاین زعفران آنا قاین زعفران آنا قاین

10 دیدگاه در “قیمت زعفران در قطر + راه صادرات زعفران به قطر

 1. الهی گفت:

  وقت بخیر جناب باقری. قیمت زعفران در قطر رو برای هر گرم رو لطف می‌کنید؟ ممنون می‌شم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. قیمت زعفران در قطر برای هر گرم زعفران صادراتی 4 دلار می‌باشد.

 2. مهدوی گفت:

  سلام وقتتون بخیر. قیمت زعفران در قطر به دلار رو میخواستم.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر. قیمت زعفران در قطر برای هر کیلو زعفران صادراتی به دلار، 2500 دلار برای هر کیلو می‌باشد.

 3. احمدرضا سامقانی گفت:

  سلام . روزتون بخیر. مراحل صادرات زعفران به سوئد رو میخواستم. میشه راهنمایی کنید.

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام ممنون روز شما هم بخیر. لطفا مقاله صادرات زعفران به سوئد را مطالعه کنید.

 4. وحیدی گفت:

  سلام. صادرات زعفران به عمان چگونه است؟ اطلاعات بیشتری میخوام

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام. لطفا مقاله صادرات زعفران به عمان را مطالعه کنید.

 5. احمدی گفت:

  سلام برای صادرات زعفران به اروپا چکار باید بکنیم؟

  1. محمدرضا باقری موحد گفت:

   سلام لطفا به مقاله مربوطه (صادرات زعفران به اروپا) مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *